Zbiórka pieniędzy dla rodziny Piotra Bystrzanowskiego ID: x8b5w7

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

81 296 zł z 150 000 zł

54%

81 296 zł

z 150 000 zł
54%

Opis zrzutki

Zbiórka pieniędzy dla rodziny Piotra Bystrzanowskiego / A collection of money for Piotr Bystrzanowski’s family

Każdy kto znał Piotra, wie, że w pracy był profesjonalistą, który z ogromnym zaangażowaniem działał i realizował projekty. Ceniliśmy go za jego wiedzę i pewność siebie, z jaką wyrażał swoje zdanie. Był wspaniałym szefem, który dbał o swój zespół oraz przyjacielem, który zawsze pomagał i służył radą - był po prostu dobrym człowiekiem.

Był człowiekiem, który potrafił znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Jego skuteczność i kompetencje doceniali wszyscy współpracownicy, analitycy i akcjonariusze.

Był bardzo wyrazistą postacią w naszym aliorowym świecie. Miał nietuzinkowe poczucie humoru i bez cienia wątpliwości był mistrzem „ciętej riposty”, a przy tym zawsze pozostawał sobą i działał w zgodzie z własnym sumieniem. Takiego go zapamiętamy i takiego będzie nam go brakowało…

Jego dzieci i żona stracili kochającego oraz wspaniałego ojca i męża. Wsparcie, jakim był dla swoich synów, Wiktora i Vincenta, jest nie do zastąpienia.

To, co możemy teraz dla Niego zrobić, to wesprzeć jego bliskich i przekazać dla Jego rodziny pieniądze, które pomogą odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.

Ania, Agnieszka i Michał z Departamentu Relacji Inwestorskich

Everyone who knew Piotr knows that he was a professional, who demonstrated great commitment in his actions and implemented projects. We valued his knowledge and confidence with which he expressed his views. He was a wonderful boss, who took care of his team, and a friend, who was always there to offer a helping hand or advice – we was simply a good man.

He was a man, who could find the way out from even the most difficult situations. His effectiveness and competence were appreciated by all colleagues, analysts and shareholders.

He was a prominent figure in our Alior world. He had a unique sense of humour and without doubt he had a gift of repartee, but at the same time he always remained himself and acted on conscience. That is how we will remember him and who we will miss...

His children and wife lost a loving and wonderful father and husband. The support that he offered to his sons, Wiktor and Vincent, cannot be replaced.

What we can do for him now is to support his family and donate funds, which would help them cope with the new situation.

Ania, Agnieszka and Michał from the Investor Relations Department

Wpłacający144

 
Użytkownik niezarejestrowany
12 501,82 zł
 
Dane ukryte
10 000 zł
B
Barbara
3 000 zł
WS
Witold Skrok
3 000 zł
KB
Krzysztof Bachta
3 000 zł
M
Maciej Pokora
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
MP
Mateusz Poznański
2 000 zł
M
Mietek
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

425 003 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?