Projekt Nowy Ja! koniec za 35 dni ID: xhg29x

Projekt Nowy Ja!

Zebrano 10 zł
z kwoty 80 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witam wszystkich,

Na samym początku wielkie dzięki, że tu jesteś. Postanowiłem założyć tą zbiórkę, ponieważ mam jeden cel – bycie lepszą osobą. Ale ok, zacznijmy od początku, po co, na co i dlaczego potrzebne mi są te pieniądze?

Od pewnego czasu zauważyłem jak moje życie wegetuje. Żyje z dnia na dzień, praca, dom, praca wolna niedziela i znowu praca. Byłbym może szczęśliwszy gdybym wykonywał pracę swoich marzeń, niestety tak nie jest. Jestem człowiekiem póki co niespełnionym i chce to zmienić, a do zmiany brakuje mi środków. Dlatego postanowiłem, że zaryzykuje i poproszę was o pomoc. O co chodzi w tym projekcie? O realizacje swoich marzeń.

Projekt nazywa się „Nowy Ja!’’ czyli zmiana swojego życia od A do Z.

Najpierw przemiana zewnętrzna. Chciałbym zmienić swoje ciało, czyli siłownia, trening, basen, nowa fryzura czy nowy styl. Wiem, na to nie trzeba dużo pieniędzy, dlatego zacząłem już to robić. Tak naprawdę pieniądze potrzebuje na przemianę wewnętrzną. Czyli?


Studia. Chciałbym pójść na psychologie, która mnie od zawsze fascynowała, ale nie tylko dlatego. Moją drugą pasją jest hipnoza. Nauka która z jednej strony jest tak bardzo tajemnicza, a z drugiej tak bardzo skuteczna. I to tutaj zaczynają się schody. Studiować muszę zaocznie, ze względu na fakt, że w tygodniu pracuje i sam muszę się utrzymać, dlatego same studia rok w rok kosztowałby mnie po zniżkach 3800zł czyli razy pięć lat wychodzi 19000 złotych. W ciągu tych pięciu lat chciałbym oprócz studiów zacząć także robić kursy na hipnozę. Cena 8700 za kurs dzięki któremu mógłbym spełnić swoją pasję.

Kwoty dla mnie niemożliwe do osiągnięcia. Nie dlatego, że nie pracuję. Pracuję i to naprawdę sporo, ale niestety wynagrodzenie nie jest do końca adekwatne do pracy którą wkładam. Tutaj właśnie zaczynają się śmieszne schody. Chciałbym to sam osiągnąć, ale nie potrafię, a dlaczego? Dlatego że:

Nie mam dobrze płatnej pracy, dlaczego jej nie mam?

Bo nie mam doświadczenia, dlaczego go nie mam?

Bo nie mam wykształcenia, dlaczego go nie mam?

Bo musiałem wkroczyć w dorosłe życie bez pomocy najbliższych. I tak koło się zamyka. Ale mam coś innego, bardzo ważnego-marzenia i chęć samorealizacji, bycia lepszym, inwestowania w siebie, bo to najlepsza inwestycja.

Dlatego proszę Was o pomoc.

Ok, ale pewnie teraz dziwicie się że dałem kwotę 80 000 zł. Mam jeszcze jedno marzenie. Wydanie książki, którą kończę pisać, wydanie książki wraz z promocją to dość spory wydatek, dlatego część tej kwoty chciałbym na to przeznaczyć. Resztę z tego co by zostało przeznaczyłbym w przyszłości na założenie własnej firmy ukierunkowanej w psychologie, która pomagałaby innym. A gdyby coś jeszcze udało się z tej kwoty odzyskać to chciałbym ją przeznaczyć na różne kursy np. Angielskiego czy inne rzeczy które pozwolą mi osiągnąć cel który sobie postawiłem.


Jeżeli doczytałeś do końca to i tak dla mnie jest to spory sukces. Wiem, że na portalu są osoby które tej pomocy potrzebują bardziej ode mnie. Jednak dla mnie każda złotówka ma znaczenie. Naprawdę każda sprawia, że jestem bliżej celu. To jest tak zwana karma, teraz Wy pomożecie mi, a później ja, po studiach, będę dawał z siebie sto procent pomagając innym.

Przy okazji chciałbym moją przemianę dokumentować na Instagramie, po to, aby każdy kto dokonał wpłaty widział na co poszły pieniądze i jak wygląda moja przemiana. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany co do słuszności tego projektu, zaobserwuj mnie chociaż na Instagramie. To również sprawi, że będę miał jeszcze więcej motywacji.

Tytułem końca chciałbym jeszcze coś napisać. Ostatnio w moim życiu wydarzyło się parę sytuacji które utwierdziły mnie w przekonaniu, żeby żyć według pewnej sentencji "Żyj dziś, bo wczoraj nie wróci, a jutro może nie nadejść" Jeżeli jesteś ciekawy co mi się przytrafiło, zaglądnij na Instagrama, tam jak wspominałem wcześniej będę na bieżąco relacjonował przebieg oraz powody mojej zmiany.

Z góry dzięki za każdą pomoc, pozdrawiam każdego z osobna, i życzę tyle samozaparcia w realizacji celów, ile ja mam teraz w sobie. PEACE!

Link do Instagrama: https://www.instagram.com/nowyjaprojekt/?hl=pl

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Zofia

Zofia

5 zł
Michał Starzyński

Michał Starzyński

5 zł

Pomóż zebrać 80 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.