Ameryka Południowa - samochód Zakończona 28.02.2018r ID: xjtw96

Ameryka Południowa - samochód

Zebrano 1 zł
z kwoty 15 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Witam. Znajduję się w Ameryce Południowej obecnie Paragwaj, moją pasją jest filmowanie z powietrza, mam odpowiedni sprzęt (dron - filmy w jakości full hd, zasięg 2km, gps, glonass itd.) ale nie mam jak poruszać się po tym wspaniałym kontynencie i dlatego zbieram na samochód, a samochody tutaj są bardzo drogie i za taką sumę mogę kupić w miarę normalne auto oczywiście nie nowe. Mogę ze swojej strony w zamian za wpłaty zaoferować realizację filmów z danego regionu na życzenie darczyńców, jesteś ciekawy/a jak wygląda Paragwaj z lotu ptaka ? a może chcesz kupić tutaj ziemię lub inną nieruchomość ? mogę dla Ciebie wykonać film z którego dowiesz się jak wygląda teren który chcesz np. kupić i jego okolice, dodatkowo zrobić "wywiad" czy w pobliżu są szkoły, szpitale, przedszkola czy sąsiedztwo jest bezpieczne itd. Uwielbiam filmować z lotu ptaka i wykorzystuję każdą okazję żeby to robić, niestety brak środka lokomocji mocno mnie ogranicza. Z góry dziękuję wszystkim którzy zdecydują się na pomoc w realizacji tego projektu.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Próbka możliwości, polecam oglądać w najlepszej dostępnej jakości :-)

Próbka możliwości, polecam oglądać w najlepszej dostępnej jakości :-)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

183 425 zrzutek

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

NAGRODY

500 zł i więcej

Po uzbieraniu potrzebnej kwoty każdy darczyńca który wpłaci 500zl lub więcej będzie mógł wybrać dany region w Paragwaju, a ja wykonam dla niego film. Istnieje możliwość wykonania filmu również za mniejszą wpłatę jeśli lokalizacja nie będzie znajdowała się dalej niż 100km od miejsca w którym obecnie ja się znajduję (w chwili obecnej Paragwaj/Itapua) terminy i pozostałe warunki ustalane indywidualnie.

(pozostało 30 z 30)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.