We are here expedition- Dwie dziewczyny w podróży dookoła świata! koniec za 388 dni ID: xk8ncu

We are here expedition- Dwie dziewczyny w podróży dookoła świata!

Zebrano 151 zł
z kwoty 5 000 zł

3 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

8
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Cześć! Zapraszamy Was do wsparcia projektu: We are here expedition! Naszej wyprawy dookoła świata, podczas której będziemy pomagać jako wolontariuszki, w wybranych przez nas krajach. W świat pojedziemy z programem zajęć plastycznych, opartych na polskiej sztuce ludowej.Pozdrawiamy ciepło! Aśka i Magda


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witajcie :),

Jesteśmy dwiema dziewczynami, które we wrześniu 2017 wyruszają w podróż marzeń - podróż dookoła świata!
Magda Sankiewicz- absolwentka kulturoznawstwa

Joanna Górawska- absolwentka edukacji artystycznej

Pod nazwą “ We are here expedition” , w ciągu roku, odwiedzimy ponad 10 państw, w których będziemy brały udział w lokalnych wolontariatach.Obydwie, po zakończeniu studiów szukałyśmy pracy w zawodzie- była to jednak walka z wiatrakami. Żadne z nas Don Kichoty, dlatego potrzebując pieniędzy na rachunki czy chleb, poddałyśmy się i zaczęłyśmy pracować jako sprzedawczynie w sklepie odzieżowym. W tym samym sklepie. Jak widać nic nie dzieje się bez przyczyny :).

Rozmawiając o marzeniach, przypomniałyśmy sobie, że życie można spędzić ciekawiej niż wciskając ludziom skarpetki na promocji, lub układając koszule na wieszakach przez cały dzień, tydzień,miesiąc, a nawet rok. Kiedy nasz sklep otrzymał nową dostawę z Bangladeszu, stwierdziłyśmy, że niedopuszczalnym jest, żeby t-shirt "widział" więcej świata niż człowiek i w krótkim czasie rzuciłyśmy pracę. Bardziej spełnione będziemy obserwując nieznane nam miejsca i ich bogatą kulturę. Zakładając, że nie ma rzeczy niemożliwych, postanowiłyśmy wyjechać i pracować w organizacjach, które potrzebują pomocy wolontariuszy, które potrzebują nas.Naszym celem jest również przeprowadzenie warsztatów upcyklingowych- polegających głównie na tworzeniu wycinanek i szablonów w oparciu o polską sztukę ludową.Papierowe firany, malarstwo ścienne i proste wycinanki, mogą być dla młodych na całym świecie, wspaniałą przygodą z polską kulturą. Podczas podróży chcemy także chłonąć miejscowe zwyczaje i tradycje.

Równolegle przygotowywać będziemy materiał do dokumentu , w którym napotkane przez nas osoby będą odpowiadać na jedno proste i ważne pytanie: “O czym marzysz?”. Nas zainspirowały słowa “ If you can dream it, you can do it” i już wkrótce wyruszymy na wyprawę naszego życia. To właśnie dlatego chcemy poznać marzenia innych, w najróżniejszych zakątkach świata.


Od jakiegoś czasu odkładamy na naszą podróż. Przed nami zakup biletów, wiz, szczepionek,ubezpieczenia i podstawowego sprzętu takiego jak: śpiwory, plecaki, kurtki i buty. Jak widzicie jest tego sporo, dlatego każda, nawet ta najmniejsza pomoc będzie dla nas odczuwalna i przez nas doceniona :).

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc!


Przesyłamy wam: uściski, confetti, cukiereczki, gwiazdki z nieba i czego jeszcze sobie duszyczki wymarzycie :)!

Trzymajcie za nas kciuki.

Pozdrawiamy!

Aśka i Magda

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj

Karina Kraczkowska

Karina Kraczkowska

11.08.2017 12:51

Udanej podróży!

Emilia Deneko

Emilia Deneko

100 zł
Kasia G.

Kasia G.

30 zł
Ann

Ann

10 zł
Karina Kraczkowska

Karina Kraczkowska

10 zł

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

8
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

5 zł i więcej

Ile to będzie? Garść cuksów w czekoladzie? 10 bułek? 2kg pyrów? 

Tyle właśnie odjąłeś sobie od ust, aby pomóc nam w realizacji projektu! 

Chcemy Ci podziękować najpiękniej jak umiemy, czyli po tajsku-  zobacz jak ładnie: ขอบคุณ.

10 zł i więcej

Zdrastwujtie! Dziękujemy za Twój gest :)! 

W nagrodę, jedna z nas wypije Twoje zdrowie! Trunek, który będzie znajdować się w szkle niechaj pozostanie na tą chwilę tajemnicą ;). Może będzie to pomidorowa, sok z cytryny, babcina nalewka albo syrop na kaszel? Zostań naszym patronem i przekonaj się sam!

Moment toastu zostanie zarejestrowany fotograficznie. Dalej: opatrzony odpowiednim komentarzem i oznaczony Twoją osobą, pojawi się na naszym profilu na facebooku. Od tego momentu wszelkie grypy, świnki i różyczki nie będą Ci straszne.

wybrano 2 razy

30 zł i więcej

Vielen Dank! Twój gest nie będzie zapomniany! Prześlemy Ci kartkę  opatrzoną naszą limitowaną vlepką– wszystkie zdjęcia z vlepkami publikujemy na facebooku, więc i kartka do Ciebie zostanie tam oznaczona. Nasze vlepki można dostać jedynie wspierając nas jako Patron lub będąc naszym hostem w organizacji goszczącej. 

Osobny album na facebooku poświęcony jest naszym vlepkom, które zostawiamy w świecie. Warto go śledzić i stać się częścią naszej podróży!

wybrano 1 raz

50 zł i więcej

Mi dios, carińo! 

Właśnie zdecydowałaś/eś się pomóc nam objechać świat. Masz namacalny wpływ na nasze losy! W nagrodę, możesz napisać krótki scenariusz 1 dnia naszej podróży. Niechaj będzie surrealistyczny i kosmiczny. Mogą w nim występować wikingowie, wściekłe krasnoludy, muminki, Godzilla,a nawer ktoś z Twoich znajomych…wiesz jak jest: Ty tu rządzisz. Scenariusz opublikujemy na facebooku i opatrzymy go ilustracją w klimacie tych, które znajdują się na naszym blogu. Ilustracja w formacie a4 zostanie podesłana Tobie i tylko Tobie na maila. W mniejszym formacie pojawi się także na naszym instagramie, na którym zostaniesz oznaczony

70 zł i więcej

Ulalaaaa! Merci beaucoup mon chéri  :).

Pojedź z nami w podróż dookoła świata na… kartonie :). Drogi patronie! Obiecujemy zrobić sobie zdjęcie z Twoim imieniem i nazwiskiem w wybranym przez Ciebie kraju (który rzecz jasna znajduje się na naszej trasie), w miejscówce najbardziej magicznej z magicznych. Zdjęcie zostanie opublikowane i oznaczone na facebooku, instagramie i twiterze. 

Oryginalny plik otrzymasz na maila :)


100 zł i więcej

Omg! Thank so very much!

Przywieziemy Ci osobiście pamiątkę przecudnej urody, prosto z podróży. Przejedzie z nami wiele kilometrów, żeby dotrzeć właśnie do Twoich rąk! W pakiecie dostaniesz także pamiątkową pinkę i naklejkę z naszym logo- z serii limitowanej dostępnej jedynie dla darczyńców i naszych ukochanych hostów :).


wybrano 1 raz

150 zł i więcej

მადლობთ- to po gruzińsku dziękuję :).

W drodze przyjdzie nam zapewne dziękować wielokrotnie w różnych językach świata. W podziękowaniu za patronat 150zł, z ogromną chęcią spotkamy się z Tobą już po powrocie i przy ciepłej herbacie opowiemy Ci o naszych przygodach i przywieziemy specjalnie dla Ciebie mały upominek z podróży i coś extra ;).