We Are Here Expedition - Dwie dziewczyny w podróży dookoła świata! Zakończona 10.09.2018r ID: xk8ncu

We Are Here Expedition - Dwie dziewczyny w podróży dookoła świata!

Zebrano 1 880 zł
z kwoty 5 000 zł

37 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

9
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Cześć! Zapraszamy Was do wsparcia projektu: We are here expedition! Naszej wyprawy dookoła świata, podczas której będziemy pomagać jako wolontariuszki, w wybranych przez nas krajach. W świat pojedziemy z programem zajęć plastycznych, opartych na polskiej sztuce ludowej.Pozdrawiamy ciepło! Aśka i Magda


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witajcie :),

Jesteśmy dwiema dziewczynami, które we wrześniu 2017 wyruszają w podróż marzeń - podróż dookoła świata!
Magda Sankiewicz- absolwentka kulturoznawstwa

Joanna Górawska- absolwentka edukacji artystycznej

Pod nazwą “ We are here expedition” , w ciągu roku, odwiedzimy ponad 10 państw, w których będziemy brały udział w lokalnych wolontariatach.Obydwie, po zakończeniu studiów szukałyśmy pracy w zawodzie- była to jednak walka z wiatrakami. Żadne z nas Don Kichoty, dlatego potrzebując pieniędzy na rachunki czy chleb, poddałyśmy się i zaczęłyśmy pracować jako sprzedawczynie w sklepie odzieżowym. W tym samym sklepie. Jak widać nic nie dzieje się bez przyczyny :).

Rozmawiając o marzeniach, przypomniałyśmy sobie, że życie można spędzić ciekawiej niż wciskając ludziom skarpetki na promocji, lub układając koszule na wieszakach przez cały dzień, tydzień,miesiąc, a nawet rok. Kiedy nasz sklep otrzymał nową dostawę z Bangladeszu, stwierdziłyśmy, że niedopuszczalnym jest, żeby t-shirt "widział" więcej świata niż człowiek i w krótkim czasie rzuciłyśmy pracę. Bardziej spełnione będziemy obserwując nieznane nam miejsca i ich bogatą kulturę. Zakładając, że nie ma rzeczy niemożliwych, postanowiłyśmy wyjechać i pracować w organizacjach, które potrzebują pomocy wolontariuszy, które potrzebują nas.Naszym celem jest również przeprowadzenie warsztatów upcyklingowych- polegających głównie na tworzeniu wycinanek i szablonów w oparciu o polską sztukę ludową.Papierowe firany, malarstwo ścienne i proste wycinanki, mogą być dla młodych na całym świecie, wspaniałą przygodą z polską kulturą. Podczas podróży chcemy także chłonąć miejscowe zwyczaje i tradycje.

Równolegle przygotowywać będziemy materiał do dokumentu , w którym napotkane przez nas osoby będą odpowiadać na jedno proste i ważne pytanie: “O czym marzysz?”. Nas zainspirowały słowa “ If you can dream it, you can do it” i już wkrótce wyruszymy na wyprawę naszego życia. To właśnie dlatego chcemy poznać marzenia innych, w najróżniejszych zakątkach świata.


Od jakiegoś czasu odkładamy na naszą podróż. Przed nami zakup biletów, wiz, szczepionek,ubezpieczenia i podstawowego sprzętu takiego jak: śpiwory, plecaki, kurtki i buty. Jak widzicie jest tego sporo, dlatego każda, nawet ta najmniejsza pomoc będzie dla nas odczuwalna i przez nas doceniona :).

Z góry dziękujemy wszystkim za pomoc!


Przesyłamy wam: uściski, confetti, cukiereczki, gwiazdki z nieba i czego jeszcze sobie duszyczki wymarzycie :)!

Trzymajcie za nas kciuki.

Pozdrawiamy!

Aśka i Magda

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

KS

Krzysiek Szymański

Bon voyage!

KG

Kasia G.

Happy Birthday Magda! :*

KK

Karina Kraczkowska

Udanej podróży!

K
194 zł
Krzysiek
KS
150 zł
Krzysiek Szymański
BZ
150 zł
Beata Zawiera
MG
150 zł
maciej gramsa
K
150 zł
Krzysiek
AS
100 zł
Agata Spławska
DM
100 zł
Dorota Mensfeld
AM
100 zł
Anna Mensfeld
ED
100 zł
Emilia Deneko
FB
100 zł
Filip Bagiński
KS
70 zł
Krzysiek Szymański
K
50 zł
Kasia Gocka
H+
50 zł
HOZIKI + Familia
MD
50 zł
Monika Dolata
K
50 zł
Kasia G
ŁB
50 zł
Łukasz Bielawski
K
30 zł
Kuba
KG
30 zł
Kasia G.
K
30 zł
Kasia Gocka
AT
30 zł
Agnieszka Tamara Filipiak
30 zł
Joanna Hassa
MD
30 zł
Monika Durał
ID
30 zł
Iza Dolińska
KG
30 zł
Kasia G.
AK
10 zł
Ann Kustra
KK
10 zł
Karina Kraczkowska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

K
194 zł
Krzysiek
Nasi użytkownicy założyli

260 718 zrzutek

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

9
udostępnień

NAGRODY

5 zł i więcej

Ile to będzie? Garść cuksów w czekoladzie? 10 bułek? 2kg pyrów? 

Tyle właśnie odjąłeś sobie od ust, aby pomóc nam w realizacji projektu! 

Chcemy Ci podziękować najpiękniej jak umiemy, czyli po tajsku-  zobacz jak ładnie: ขอบคุณ.

wybrano 1 raz

10 zł i więcej

Zdrastwujtie! Dziękujemy za Twój gest :)! 

W nagrodę, jedna z nas wypije Twoje zdrowie! Trunek, który będzie znajdować się w szkle niechaj pozostanie na tą chwilę tajemnicą ;). Może będzie to pomidorowa, sok z cytryny, babcina nalewka albo syrop na kaszel? Zostań naszym patronem i przekonaj się sam!

Moment toastu zostanie zarejestrowany fotograficznie. Dalej: opatrzony odpowiednim komentarzem i oznaczony Twoją osobą, pojawi się na naszym profilu na facebooku. Od tego momentu wszelkie grypy, świnki i różyczki nie będą Ci straszne.

wybrano 2 razy

30 zł i więcej

Vielen Dank! Twój gest nie będzie zapomniany! Prześlemy Ci kartkę  opatrzoną naszą limitowaną vlepką– wszystkie zdjęcia z vlepkami publikujemy na facebooku, więc i kartka do Ciebie zostanie tam oznaczona. Nasze vlepki można dostać jedynie wspierając nas jako Patron lub będąc naszym hostem w organizacji goszczącej. 

Osobny album na facebooku poświęcony jest naszym vlepkom, które zostawiamy w świecie. Warto go śledzić i stać się częścią naszej podróży!

wybrano 5 razy

50 zł i więcej

Mi dios, carińo! 

Właśnie zdecydowałaś/eś się pomóc nam objechać świat. Masz namacalny wpływ na nasze losy! W nagrodę, możesz napisać krótki scenariusz 1 dnia naszej podróży. Niechaj będzie surrealistyczny i kosmiczny. Mogą w nim występować wikingowie, wściekłe krasnoludy, muminki, Godzilla,a nawer ktoś z Twoich znajomych…wiesz jak jest: Ty tu rządzisz. Scenariusz opublikujemy na facebooku i opatrzymy go ilustracją w klimacie tych, które znajdują się na naszym blogu. Ilustracja w formacie a4 zostanie podesłana Tobie i tylko Tobie na maila. W mniejszym formacie pojawi się także na naszym instagramie, na którym zostaniesz oznaczony

wybrano 3 razy

70 zł i więcej

Ulalaaaa! Merci beaucoup mon chéri  :).

Pojedź z nami w podróż dookoła świata na… kartonie :). Drogi patronie! Obiecujemy zrobić sobie zdjęcie z Twoim imieniem i nazwiskiem w wybranym przez Ciebie kraju (który rzecz jasna znajduje się na naszej trasie), w miejscówce najbardziej magicznej z magicznych. Zdjęcie zostanie opublikowane i oznaczone na facebooku, instagramie i twiterze. 

Oryginalny plik otrzymasz na maila :)


wybrano 1 raz

100 zł i więcej

Omg! Thank so very much!

Przywieziemy Ci osobiście pamiątkę przecudnej urody, prosto z podróży. Przejedzie z nami wiele kilometrów, żeby dotrzeć właśnie do Twoich rąk! W pakiecie dostaniesz także pamiątkową pinkę i naklejkę z naszym logo- z serii limitowanej dostępnej jedynie dla darczyńców i naszych ukochanych hostów :).


wybrano 5 razy

150 zł i więcej

მადლობთ- to po gruzińsku dziękuję :).

W drodze przyjdzie nam zapewne dziękować wielokrotnie w różnych językach świata. W podziękowaniu za patronat 150zł, z ogromną chęcią spotkamy się z Tobą już po powrocie i przy ciepłej herbacie opowiemy Ci o naszych przygodach i przywieziemy specjalnie dla Ciebie mały upominek z podróży i coś extra ;). 

wybrano 4 razy

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.