id: xpzc2x

"Nowa normalność" MZBS

"Nowa normalność" MZBS

Nasi użytkownicy założyli 915 945 zrzutek i zebrali 882 182 667 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dziś, tj. 25 kwietnia, Minister Sportu i Premier RP ogłosili plan powrotu do rozgrywek sportowych. Niestety - jak mogliśmy się spodziewać - etap, w którym będzie można zagrać w brydża w "realu", nie jest jeszcze nawet na horyzoncie. W najbliższych dniach będziemy starali się wytyczyć w związku z tym nowe ścieżki działania, z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Brydżyści z Małopolski (i nie tylko)!

Ostatnie 45 dni to okres, którego się ani nie spodziewaliśmy, ani nie chcieliśmy, a już tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie, by mógł trwać tak długo. Ale wygląda, że jeszcze jakiś czas nie spotkamy się przy tradycyjnym brydżowym stoliku. Aktywność naszej społeczności przenosi się zatem do internetu, my też chcemy podążać w tym kierunku.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas kryzys spowodowany pandemią dotyka, niektórych mniej, innych mocniej. Zarząd MZBS od zawsze sprawował swoje funkcje społecznie, nie pobierając z tytułu ich pełnienia żadnych wynagrodzeń. Niemniej są pewne koszty, których uniknąć nie możemy. I osoby dotąd zaangażowane w kreowanie codziennego życia brydżowego, o których zapomnieć nie możemy, jak choćby nasz Sędzia Etatowy - Zbyszek Sagan :-) W najbliższym czasie Zbyszek poprowadzi dla Was Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online, a także raz na czas umili życie lekturą na stronie MZBS.

Tą drogą zwracamy się do swoich członków i sympatyków o wsparcie naszych działań mających na celu przywyknięcie do "nowej normalności", nawet gdyby słowo "normalność" dla wielu z nas nie była tu na miejscu...

Zachęcamy do dowolnych wpłat!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków