Aktualności1

  • Dziś, tj. 25 kwietnia, Minister Sportu i Premier RP ogłosili plan powrotu do rozgrywek sportowych. Niestety - jak mogliśmy się spodziewać - etap, w którym będzie można zagrać w brydża w "realu", nie jest jeszcze nawet na horyzoncie. W najbliższych dniach będziemy starali się wytyczyć w związku z tym nowe ścieżki działania, z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Brydżyści z Małopolski (i nie tylko)!

Ostatnie 45 dni to okres, którego się ani nie spodziewaliśmy, ani nie chcieliśmy, a już tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie, by mógł trwać tak długo. Ale wygląda, że jeszcze jakiś czas nie spotkamy się przy tradycyjnym brydżowym stoliku. Aktywność naszej społeczności przenosi się zatem do internetu, my też chcemy podążać w tym kierunku.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas kryzys spowodowany pandemią dotyka, niektórych mniej, innych mocniej. Zarząd MZBS od zawsze sprawował swoje funkcje społecznie, nie pobierając z tytułu ich pełnienia żadnych wynagrodzeń. Niemniej są pewne koszty, których uniknąć nie możemy. I osoby dotąd zaangażowane w kreowanie codziennego życia brydżowego, o których zapomnieć nie możemy, jak choćby nasz Sędzia Etatowy - Zbyszek Sagan :-) W najbliższym czasie Zbyszek poprowadzi dla Was Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online, a także raz na czas umili życie lekturą na stronie MZBS.

Tą drogą zwracamy się do swoich członków i sympatyków o wsparcie naszych działań mających na celu przywyknięcie do "nowej normalności", nawet gdyby słowo "normalność" dla wielu z nas nie była tu na miejscu...

Zachęcamy do dowolnych wpłat!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 46

KG
Kazimierz Gałka
500 zł
A
Ania&Zdzisio
400 zł
AO
Adam Owoc
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
LK
Lenda Kazimierz
200 zł
JP
Jan popiel
200 zł
AP
Andrzej Plutecki
200 zł
JJ
JERZY JASIŃSKI
200 zł
MK
Maria Krasowska
200 zł
PD
Piotr
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 083 zrzutki

i zebrali

620 166 310 zł

A ty na co dziś zbierasz?