6 200 zł z 6 000 zł

103%

6 200 zł

6 200 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

25.05.2020r

46

46

wspierających
103%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dziś, tj. 25 kwietnia, Minister Sportu i Premier RP ogłosili plan powrotu do rozgrywek sportowych. Niestety - jak mogliśmy się spodziewać - etap, w którym będzie można zagrać w brydża w "realu", nie jest jeszcze nawet na horyzoncie. W najbliższych dniach będziemy starali się wytyczyć w związku z tym nowe ścieżki działania, z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Szanowni Brydżyści z Małopolski (i nie tylko)!

Ostatnie 45 dni to okres, którego się ani nie spodziewaliśmy, ani nie chcieliśmy, a już tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie, by mógł trwać tak długo. Ale wygląda, że jeszcze jakiś czas nie spotkamy się przy tradycyjnym brydżowym stoliku. Aktywność naszej społeczności przenosi się zatem do internetu, my też chcemy podążać w tym kierunku.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas kryzys spowodowany pandemią dotyka, niektórych mniej, innych mocniej. Zarząd MZBS od zawsze sprawował swoje funkcje społecznie, nie pobierając z tytułu ich pełnienia żadnych wynagrodzeń. Niemniej są pewne koszty, których uniknąć nie możemy. I osoby dotąd zaangażowane w kreowanie codziennego życia brydżowego, o których zapomnieć nie możemy, jak choćby nasz Sędzia Etatowy - Zbyszek Sagan :-) W najbliższym czasie Zbyszek poprowadzi dla Was Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Małopolski Online, a także raz na czas umili życie lekturą na stronie MZBS.

Tą drogą zwracamy się do swoich członków i sympatyków o wsparcie naszych działań mających na celu przywyknięcie do "nowej normalności", nawet gdyby słowo "normalność" dla wielu z nas nie była tu na miejscu...

Zachęcamy do dowolnych wpłat!

Wpłacający46

KG
Kazimierz Gałka
500 zł
A
Ania&Zdzisio
400 zł
AO
Adam Owoc
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
LK
Lenda Kazimierz
200 zł
JP
Jan popiel
200 zł
AP
Andrzej Plutecki
200 zł
JJ
JERZY JASIŃSKI
200 zł
MK
Maria Krasowska
200 zł
P
Piotr
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 667 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?