Rozwój projektu - 10% zysków zawsze na cele charytatywne Zakończona 31.03.2018r ID: xtcbxn

Rozwój projektu - 10% zysków zawsze na cele charytatywne

Zebrano 12 zł
z kwoty 100 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witam serdecznie.

Chciałbym rozwinąć swój projekt, a przy okazji przyczynić się do wspierania charytatywnie domów dziecka, osoby prywatne, a także nieść pomoc zwierzętom. Na czym polega mój cały projekt? Otóż projekt w zasadzie istnieje (alejapromocji.pl) i jest to serwis informujący, gdzie i kiedy odbywają się promocje w sklepach, ale brak odpowiednich funduszy na jego dalszy rozwój. W projekt chcę włączyć opcję 10% zysków na cele charytatywne, na chwilę obecną żaden z tego typu serwisów nie oferuje takiego gestu.

Sądzę, że jeśli serwis dobrze by prosperował, mógłby nieść całkiem pokaźną pomoc. Zapewne wielu z Was i ogólnie bardzo wielu ludzi robi zakupy on-line, serwis by zarabiał dzięki prowizjom. Czyli na tej samej zasadzie co pozostałe znane serwisy z kodami rabatowymi czy porównywarki cen. Czyli jeśli porównujesz dany produkt na którejś ze stron, czy wchodzisz w kod rabatowy to tak czy inaczej część tego co zapłacisz idzie na konta tychże oto stron. Ja chcę to właśnie wzbogacić o przekazanie części zarobków na pomoc innym.

Informacje dotyczące takiej akcji będą widoczne na stronie głównej serwisu, a ma to wyglądać w ten sposób, że pula przeznaczona na cele charytatywne będzie podzielona na 4 różne instytucje, które będą się zmieniały każdego miesiąca. Jest to początkowa strategia, która wraz z rozwojem będzie modyfikowana w celu jej polepszenia. Rynek e-commerce w Polsce wynosi według raportu badań Gemius 36-40 mld złotych na rok 2016, czyli szacuję że w ciągu roku zyski prowizyjnych partnerów osiągają nawet 3 mld złotych, mogę się trochę mylić w tej kwestii. Czyli jak widać są to ogromne kwoty, których część z nich można spożytkować niosąc pomoc potrzebującym. Także planowane są cykliczne akcje m.in na zbliżającą się WOŚP, robiąc zakupy poprzez mój serwis przez 3 określone dni, przeznaczę z nich do około 50% zysków. Akcji tego typu można stwarzać więcej.

Na co przeznaczę zebrane pieniądze, jeśli zrzutka będzie miała pozytywny odbiór?

- Więc aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców potrzebuję stworzyć wiele kampanii reklamowych w internecie. - Rozwinąć serwis od środka oraz zatrudnić osoby do pracy, z racji że prowadzenie takiego serwisu, potrzebuje kilku pracowników.

- Przede wszystkim wypozycjonować serwis. Kwota ogólnie rzecz biorąc jest bardzo wysoka, ale na tego typu inwestycje może nie wystarczyć, ale planuję bardzo dokładnie zainwestować pieniądze tak by zrealizować swój plan. W długu wdzięczności za zrealizowanie pozytywnie zrzutki, chciałbym również gdy serwis osiągnie sukces, przeznaczyć dokładnie taką samą sumę od siebie na czyjś projekt lub zrzutkę charytatywną w tym serwisie. Bardzo dziękuję każdej osobie, która przyczyni się mojej zrzutki.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

M
Michał
11 zł

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

M
Michał
11 zł

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.