Rozwój projektu - 10% zysków zawsze na cele charytatywne koniec za 36 dni ID: xtcbxn

Rozwój projektu - 10% zysków zawsze na cele charytatywne

Zebrano 12 zł
z kwoty 100 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witam serdecznie.

Chciałbym rozwinąć swój projekt, a przy okazji przyczynić się do wspierania charytatywnie domów dziecka, osoby prywatne, a także nieść pomoc zwierzętom. Na czym polega mój cały projekt? Otóż projekt w zasadzie istnieje (alejapromocji.pl) i jest to serwis informujący, gdzie i kiedy odbywają się promocje w sklepach, ale brak odpowiednich funduszy na jego dalszy rozwój. W projekt chcę włączyć opcję 10% zysków na cele charytatywne, na chwilę obecną żaden z tego typu serwisów nie oferuje takiego gestu.

Sądzę, że jeśli serwis dobrze by prosperował, mógłby nieść całkiem pokaźną pomoc. Zapewne wielu z Was i ogólnie bardzo wielu ludzi robi zakupy on-line, serwis by zarabiał dzięki prowizjom. Czyli na tej samej zasadzie co pozostałe znane serwisy z kodami rabatowymi czy porównywarki cen. Czyli jeśli porównujesz dany produkt na którejś ze stron, czy wchodzisz w kod rabatowy to tak czy inaczej część tego co zapłacisz idzie na konta tychże oto stron. Ja chcę to właśnie wzbogacić o przekazanie części zarobków na pomoc innym.

Informacje dotyczące takiej akcji będą widoczne na stronie głównej serwisu, a ma to wyglądać w ten sposób, że pula przeznaczona na cele charytatywne będzie podzielona na 4 różne instytucje, które będą się zmieniały każdego miesiąca. Jest to początkowa strategia, która wraz z rozwojem będzie modyfikowana w celu jej polepszenia. Rynek e-commerce w Polsce wynosi według raportu badań Gemius 36-40 mld złotych na rok 2016, czyli szacuję że w ciągu roku zyski prowizyjnych partnerów osiągają nawet 3 mld złotych, mogę się trochę mylić w tej kwestii. Czyli jak widać są to ogromne kwoty, których część z nich można spożytkować niosąc pomoc potrzebującym. Także planowane są cykliczne akcje m.in na zbliżającą się WOŚP, robiąc zakupy poprzez mój serwis przez 3 określone dni, przeznaczę z nich do około 50% zysków. Akcji tego typu można stwarzać więcej.

Na co przeznaczę zebrane pieniądze, jeśli zrzutka będzie miała pozytywny odbiór?

- Więc aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców potrzebuję stworzyć wiele kampanii reklamowych w internecie. - Rozwinąć serwis od środka oraz zatrudnić osoby do pracy, z racji że prowadzenie takiego serwisu, potrzebuje kilku pracowników.

- Przede wszystkim wypozycjonować serwis. Kwota ogólnie rzecz biorąc jest bardzo wysoka, ale na tego typu inwestycje może nie wystarczyć, ale planuję bardzo dokładnie zainwestować pieniądze tak by zrealizować swój plan. W długu wdzięczności za zrealizowanie pozytywnie zrzutki, chciałbym również gdy serwis osiągnie sukces, przeznaczyć dokładnie taką samą sumę od siebie na czyjś projekt lub zrzutkę charytatywną w tym serwisie. Bardzo dziękuję każdej osobie, która przyczyni się mojej zrzutki.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Michał

Michał

11 zł

Pomóż zebrać 100 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.