Pomóż wygrać Synusiowi z FIP!!! Dziękujemy za każdą złotówkę! ID: y72mnp

Pomóż wygrać Synusiowi z FIP!!! Dziękujemy za każdą złotówkę! ID: y72mnp

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

6 732 zł z 10 000 zł

67%

6 732 zł

6 732 zł

z 10 000 zł
67%

Aktualności 9

 • Popularny przesąd mówi, że kot ma dziewięć żyć. Niestety, my wiemy tylko o jednym. Dlatego jak długie i jak szczęśliwe było nasze wspólne życie, przyjdzie niestety moment, że trzeba będzie się pożegnać. Jest to chwila tym bardziej bolesna, im bliższa więź łączyła kota i jego właściciela. Już w starożytnym Egipcie, gdzie udomowiono i zaczęto czcić koty, po ich śmierci przeżywano intensywną żałobę.

  Głęboki smutek nasz po odejściu Synusia związany jest z tym, że bardzo zżył się z rodziną, stając się jej pełnoprawnym członkiem. I nie tylko był też przyjacielem , był jak prawdziwy syn dla nas oraz pocieszycielem (kiedy przychodził się połasić do płaczącej pani czy pana) i powiernikiem (kiedy opowiadalismy mu swoje największe sekrety). Synuś rozumiał ludzką mowę, co do niego mówimy o co prosimy go. Patrzył na nas swoimi pięknymi oczkami i odpowiadał nam, a czasem i czytał w myślach. Więź z Synusiem była bardzo głęboka, dlatego żałoba związana ze stratą go jest nam bliska jak tej po stracie kogoś z rodziny. Chociaż zawsze jest to wydarzenie zaskakujące i szokujące, jesteśmy poniekąd na nie przygotowani. Poza tym śmierć w podeszłym wieku jest naturalną koleją rzeczy, z którą ciężko dyskutować. Dużo większe poczucie niesprawiedliwości pojawia się, gdy odchodzi zwierzę młode, na przykład gdy dokładnie niiewiemy na co zmarł. I jest podejrzenie że od źle podanych leków.Wtedy pojawiają się pytania dlaczego tak się stało, dlaczego akurat naszemu kotu i co mogliśmy w tej sytuacji zrobić, aby tak się nie stało. Pojawiające się poczucie winy potrafi dręczyć nawet jakiś czas. Nasza żałoba po stracie Synusia będzie długa i bolesna. Nawet głupia jazda autobusem do pracy przypomina go , jak jeździliśmy na bolesne zastrzyki do lekarza , z których się cieszył i dziękował. Walczył dzielnie do samego końca i udało mu się pokonać fip. Jesteśmy z niego dumni i będziemy bardzo za nim tęsknić. I czeka na nas za tęczowym mostem i czuwa nad nami z góry jako aniołek stróż , kiedy znów będziemy razem. Pozostanie w naszych sercach na zawsze. Dziękujemy Wszystkim za pomocą i wsparcie w naszym i Synusia imieniu . . .

  Czytaj więcej
 • To są pierwsze badania krwi Synusia robione 13.01.2020r. , po których widać,że białko całkowite , bilirubina całkowita oraz globuliny są znacznie podniesione. A albuminy, hemoglobina oraz hematokryt są obniżone. I Okazało się,że zachorował na FIP.qc48ccae3739939b.jpeg

  Wiec postanowiliśmy działać i walczyć o jego życie. Zaczęliśmy jak najszybciej było to możliwe leczenie kuracją Gs. Od razu było widać poprawę zaczął jeść , pić , coraz więcej się ruszać ,bawić , przybierać na wadze. Widać było, że dobrze reaguje na leczenie i wraca do zdrowia ????

  Ostatnio robiliśmy badania krwi 01.04.2020r. i wyniki się poprawiły , wszystkie są w normie ???? jesteśmy pełni nadzieji i szczęśliwi . Już coraz bliżej zbliżamy się do końca.


  w287a5ef5afaa8cc.jpegla721d7eef43150f.jpeg

  Jesteśmy Wszystkim ogromnie wdzięczni za pomoc i wsparcie. Waszą darowizna pomogła nam w naszej misji ocalenia życia tego slodziaka! Z całego serca Wam Dziękujemy.! ❤️ Koniec leczenia już blisko. I prosimy Was jeszcze o drobne datki oraz udostępnianie postów i zrzutki. Chcemy dokończyć leczenie Synusia i prosimy Was jeszcze o pomoc.

  Każda pomoc się liczy!

  Za każdą Dziękujemy!

  Pomóżcie nam dokończyć leczenie. ❤️

  Czytaj więcej
 • Z całego serca pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest i wsparcie leczenia naszego kochanego Synusia. Dziękujemy za wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy . Dzięki Waszemu wsparciu możliwa jest realizacja zebrania pieniędzy na dalsze leczenie kuracji Synusia , bez jej przerwania , dzięki której może żyć . Niestety nas już samych nie stać na dalsze koszty leczenia , ale się nie poddamy , walczymy razem z Synusiem do końca jest tego wart! Dał nam tyle miłości szczęścia i jesteśmy dumni z niego że tak walczy z chorobą żeby z nami zostać też!❤️ Waszą darowizna była dla nas bardzo znacząca . Dziękujemy za pomoc w ratowaniu Synusia razem z nami . I Prosimy o dalszą pomoc i wsparcie. Każda złotówka i każde udostępnianie się liczy musimy dokończyć kuracje pomóż nam ją dokończyć ! 


  Zrzutka: https://zrzutka.pl/y72mnp


  Nr konta do wpłat zza granicy: Justyna Ślęzak, Millennium bank 29 1160 2202 0000 0004 5581 6571 BIC(SWIFT) BIGBPLPW


  Ważna jest każda możliwa złotówka!


  Życzymy Wszystkim z Synusiem Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych.

  Czytaj więcej
 • Moi Kochani,


  Jestem załamana, bo widzę,że moja zrzutka słabo idzie???? Wiem również ,że ciągle Was Wszystkich proszę o wsparcie i pomoc finansową dla Synusia, abyśmy mogli dokończyć leczenie. I nie musieli przerwać kuracji,bo tylko dzięki skończonej kuracji Synuś ma szansę ,by dalej żyć i z nami zostać i poznawać świat dalej. ! ❤️


  Wiem, że Wszyscy z Was są teraz przerażeni sytuacja w kraju i boją się o siebie oraz swoje rodzinny , i starają się zapobiec zakażeniu koronawirusem..


  Ja też boje się o siebie ,swoich bliskich jak i również o los i życie mojego

  kochanego futrzanego przyjaciela! ❤️


  Widząc jak z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i coraz bliżej końca. Bryka po domu szczęśliwy że jest z nami i on jeden się nie martw co będzie jutro, tylko cieszy się każdym dniem zycia,które jest możliwe dzięki skończeniu kuracji!


  I daje mi tyle miłości i radości,że nie potrafię patrzeć w te jego malutkie maślane oczka,martwiąc się że jutro może go już że mną nie byc, jeśli nie zdobędę pieniędzy na kupno fiolek leku


  Hmm... Czym są pieniądze? To tylko kawałek papieru z drukiem przecież...


  A bez nich jesteśmy niestety bezsilni ????nie możemy uratować życia nawet bliskiej osobie ,zwierzakowi , czy czegokolwiek zrobić kupić , bo niestety nas niestac..


  WIĘC BŁAGAM WAS WSZYSTKICH KOLEJNY RAZ POMÓŻCIE MI OCALIĆ ŻYCIE SYNUSIA. PROSIMY WPLACAJCIE COOKOKWIEK MOZECIE I UDOSTEPNIAJCIE.!!!


  GORĄCO DZIEKUEJEMY WSZYSTKIM ZA KAŻDA POMOC !! RAZEM MOZEMY DOKOŃCZYĆ LECZENIE I DAĆ MU ŻYCIE! ?MÓWIMY KONIEC ZABIERANIA KOTKÓW FIP!!

  Czytaj więcej
 • Wpłacajcie cookolwiek proszę!

  Udostepniajcie proszę !

  Poinformujcie znajomych!

  Pomóżcie nam ocalić Synusia!

  Błagamy Pomóżcie nam!

  Nasz kocurek potrzebuje Waszej pomocy.!

  Jedyna szansą dla niego jest dokończenie kuracji,bez dnia przerwy,a leczenie jest bardzo drogie

  24.03. Dzisiaj minelo 55 dni za nami ?Synuś ma się świetnie bryka po domu , jakby był zdrowy ,wyniki badań znacznie mu się poprawiły już prawie jak u zdrowego kotka..


  Prosimy Wszystkich o jakiekolwiek wpłaty na zakup kolejnych fiolek leku na tego slodziaka❤️ jak najszybciej musimy kupić leki i, mamy już końcówkę a już nie mamy pieniedzy,ani zkad pozyczyć na dalsze leczenie,jesteśmy już wszędzie zapożyczeni,, niewiem


  jak wyjdziemy z długów , ale wiemy że musimy dokończyć leczenie i ocalić życie Synusia , bo jest dla nas bardzo wwaznym członkiem rodziny więc błagamć wpłacajcie cookolwiek, bo inaczej mój kochany Synek umrze ❤️


  Zrzutka jest zwerikikowana i jest prawdziwa.


  ❤️PRZYCZYŃ SIĘ DO URATOWANIA TEGO MAŁEGO SERDUSZKA RAZEM Z NAMI!!❤️  Zrzutka: https://zrzutka.pl/y72mnp  Nr konta do wpłat zza granicy: Justyna Ślęzak, Millennium bank 29 1160 2202 0000 0004 5581 6571 BIC(SWIFT) BIGBPLPW  Ważna jest każda możliwa złotówka!

  Czytaj więcej
 • Kochani jestem załamana, bo widzę,że moja zrzutka słabo idzie. Wiem również ,że ciągle Was Wszystkich proszę i wsparcie i pomoc finansową dla Synusia, abyśmy mogli dokończyć leczenie. I nie musieli przerwać kuracji,bo tylko dzięki skończonej kuracji Synuś ma szansę ,by dalej żyć i z nami zostać i poznawać świat dalej.
  Wiem, że Wszyscy z Was są teraz przerażeni sytuacja w kraju i boją się o siebie oraz swoje rodzinny , i starają się zapobiec zakażeniu koronawirusem.. Ja też boje się o siebie ,swoich bliskich jak i również o los i życie mojego kochanego futrzanego przyjaciela!Widząc jak z dnia na dzień czuje się coraz lepiej oraz coraz bliżej końca jestesmy. I Bryka po domu szczęśliwy że jest z nami i on jeden się nie martw co będzie jutro, tylko cieszy się każdym dniem zycia,które jest możliwe dzięki skończeniu kuracji! I daje mi tyle miłości i radości,że nie potrafię patrzeć w te jego malutkie maślane oczka,martwiąc się że jutro może go już że mną nie byc, jeśli nie zdobędę pieniędzy na kupno fiolek leku.????
  Hmm... Czym są pieniądze? To tylko kawałek papieru z drukiem przecież... ????
  A bez nich jesteśmy niestety bezsilni ????nie możemy uratować życia bliskiej osobie czy zwierzakowi , czy czegokolwiek zrobić, kupić , bo nas nie stać a same dobre chęci nie pomogą nieraz ...????
  WIĘC BŁAGAM WAS WSZYSTKICH KOLEJNY RAZ POMÓŻCIE MI OCALIĆ ŻYCIE SYNUSIA. PROSIMY WPŁACAJCIE COOKOKWIEK MOŻECIE I UDOSTEPNIAJCIE.!!! ❤️
  GORĄCO DZIEKUEJEMY WSZYSTKIM ZA KAŻDA POMOC !! RAZEM MOZEMY DOKOŃCZYĆ LECZENIE I DAĆ MU ŻYCIE! ????MÓWIMY KONIEC ZABIERANIA KOTKÓW FIP!! ????
  " Jeżeli Serce oddasz kotom, one Ci zginąć nie pozwolą. Bo czy to w mieści czy w lesie, Kot Ci okaże dobrą wolę i wnet przekąskę Ci przyniesie , nawet położy ją Ci na stole.
  Morał wynika z tego taki; Nie załamuj się w kłopotach ,nieważne jakieś inne braki, ważne żeby nie brakło Ci kota ;-) Jesteśmy sobie bliscy , a nawet potrzebni. Bo jak człowiek zwierzętom nie pomoże , to będzie ich już coraz mniej na świecie. Bedziemy przy sobie cookolwik się zdarzy. Wspierać nawzajem." ????
  A jak nie możesz wpłacić to udostępniaj!
  Zrzutka jest zwerikikowana i jest prawdziwa.
  ❤️PRZYCZYŃ SIĘ DO URATOWANIA TEGO MAŁEGO SERDUSZKA RAZEM Z NAMI!!❤️

  Zrzutka: https://zrzutka.pl/y72mnp

  Nr konta do wpłat zza granicy: Justyna Ślęzak, Millennium bank 29 1160 2202 0000 0004 5581 6571 BIC(SWIFT) BIGBPLPW

  Ważna jest każda możliwa złotówka!
  Czytaj więcej
 • Witam.
  Wpłacajcie cookolwiek proszę!
  Udostepniajcie proszę
  Poinformujcie znajomych!
  Pomóżcie nam ocalić Synusia! ❤️Błagamy Pomóżcie nam!
  Nasz kocurek potrzebuje Waszej pomocy.!????
  Jedyna szansą dla niego jest dokończenie kuracji bez dnia przerwy ????a leczenie jest bardzo drogie...Dzisiaj minelo 55dni za nami ❤️ Synuś ma się świetnie bryka po domu , jakby był zdrowy, płyn w jamie brzusznej całkowicie się wchloniił, gorączka znikła , żółtaczka też znikła , ma dużo siły biega , bawi się z resztą naszych kotków, ma bardzo duży apetyt już waży 4 kg ????( co znaczy wraz z jego waga rośnie dzienna dawka leku)wyniki Znacznie się poprawiają , już prawie jak u zdrowego kotka.
  Prosimy Wszystkich o jakiekolwiek wpłaty na zakup kolejnych fiolek leku na tego slodziaka jak najszybciej musimy kupić leki i, mamy już końcówkę a już nie mamy pieniedzy,ani zkad pozyczyć na dalsze leczenie,jestesmy już wszędzie zadłużeni niewiem jak wyjdziemy z tych długów ale najważniejsze jest dla nas by ocalić życie Synusia , kochamy go bardzo ❤️błagam jako matka przybrana jego pomóżcie mi dokończyć kuracje????
  Czytaj więcej
 • Witam. Nasz kocurek od 9 dni jest na GS. Widać już małą poprawę. Synuś zaczął jeść i pić coraz więcej , gorączka mu spadła, coraz więcej się rusza, zaczepia do zabawy, mniej się meczy, wolniej oddycha, płyn w jamie brzusznej się zaczął zmniejszac. Widać że Synuś odżył i dobrze reaguje na GS. Mamy jeszcze leku na 14 dni dla niego. Kochani Proszę Was o drobne datki na zakup kolejnych fiolek dla niego, bo nie chcemy przerywać kuracji . Jest szansa że wyjdzie z tego jeśli skończy kuracje. Niestety nam się chwilowo kończą fundusze więc Prosimy o wsparcie. Synuś liczy na Waszą Pomoc i Dobre Serca..
  Czytaj więcej
 • Witam poniżej powinny się wyświetlić badania Synusia,które posiadam obecnie w domu resztę badań USG , pobieranie płynu z jamy brzusznej i inne są u weterynarza oraz rachunki za codzienne wizyty u weterynarza, ponieważ przytej chorobie codziennie Synuś musi być pod obserwacja, dostawać leki i zastrzyki. Dotego dochodzą codzienne zastrzyki leku GS. Jedna fiolka mutian naszemu kocurkowi starczy na 5 dni ( waga aktualna 3,300kg). On jest najdroższy jest ściągany z zagranicy ale najskuteczniejszy i najbardziej przetestowanym GS. Te tańsze mają często ponoć jakieś skutki uboczne (np jakieś reakcje skórne,czy nawrót choroby.) My chcemy go wyleczyć tym lekiem i być bardziej pewnym że nam się uda, bo zasługuje na to za swoją miłość,którą nam daje codziennie i pokazując nam jak dzielnie przyjmuje zastrzyki. Nasz Synuś też walczy codziennie by zostać z nami. Jesteśmy z niego dumni. ❤️ 30.01. dostał pierwszy zastrzyk GS na pierwszy rzut oka wygląda lepiej mniej się męczy,wolniej oddycha,trochę je, i gorączka spada. Badania robiliśmy krwi to po jednym zastrzyku badania krwi się poprawiły. Mamy nadzieję ,że tak będzie dalej coraz lepiej, tylko martwimy się brakiem pieniędzy na całą kurację. Dlatego Proszę Wszystkich o pomoc dla Synusia wpłacajcie tyle ile możecie za każdy grosz Dziękujemy Wam z Całego Serca ! Kurcja jest bardzo droga i nie stać nas i bez Waszej pomocy możemy jej nie dokończy mimo walki.Pokonajmy z Naszymi futrzakami FIP! Koniec zadużo kotków poległo już na tą chorobę nie dajmy już rzadnemu odejść!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Moi Kochani ta świadomość, że sama nie jestem w stanie mu pomóc doprowadza mnie do płaczu. Każda wizyta u weterynarza i leki które opóźniaja rozwój tego wirusa kosztują sporo. Nie wyobrażam sobie pożegnania z Nim i że już go ze mną nie będzie.! Dał mi tyle miłości i szcześcia, że nie zasłużył, by umrzeć.! Ma dopiero rok i nie poznał dobrze świata. Jest kochany, opiekuńczy sam czasami nie je, tylko inne koty na polu dopuści do miseczki, i dopiero na końcu je resztki. Niestety odmówili mi kredytu z powodu niskich zarobków i nie stać mnie na leczenie.

Kochani pomagajmy naszym kochanym futrzakom!❤

Proszę nie zastanawiajcie się nad wpłatą, czas nas goni. Błagam Was pomóżcie walczyć Synusiowi z FIP! ❤

Objawy, które ma nasz kotek to płyn w jamie brzusznej oznacza to FIP( zakaźne zapalenie otrzewnej). W Polsce ta choroba to niestety wyrok śmierci dla kota. Choć za granicą można kupić już leki. Niestety kosztują dużo i nie stać mnie na taki zakup. ????Terapia lekiem GS 441524 trwa 84 dni, bez dnia przerwy. Jedna fiołka leku (5ml) kosztuje ok. 350 dolarów. Ilość podawanej dawki dziennej uzależniona jest od wagi kota. Na tę chwilę dawka dla Synusia wynosi 0,25ml, musi dostawać zastrzyk codziennie o stałej porze.

Walczymy o życie dla Synusia! Nie damy się pokonać FIP! Prosimy o pomoc i Dziękujemy za każdą złotówke, która może go uratować! ❤ Ocal życie Synusiowi bo na nie zasługuje i z góry wam za pomoc Dziękuje ! ❤

Witam poniżej powinny się wyświetlić badania Synusia,które posiadam obecnie w domu resztę badań USG , pobieranie płynu z jamy brzusznej i inne są u weterynarza oraz rachunki za codzienne wizyty u weterynarza, ponieważ przytej chorobie codziennie Synuś musi być pod obserwacja, dostawać leki i zastrzyki. Dotego dochodzą codzienne zastrzyki leku GS. Jedna fiolka mutian naszemu kocurkowi starczy na 5 dni ( waga aktualna 3,300kg). On jest najdroższy jest ściągany z zagranicy ale najskuteczniejszy i najbardziej przetestowanym GS. Te tańsze mają często ponoć jakieś skutki uboczne (np jakieś reakcje skórne,czy nawrót choroby.) My chcemy go wyleczyć tym lekiem i być bardziej pewnym że nam się uda, bo zasługuje na to za swoją miłość,którą nam daje codziennie i pokazując nam jak dzielnie przyjmuje zastrzyki. Nasz Synuś też walczy codziennie by zostać z nami. Jesteśmy z niego dumni. ❤️ 30.01. dostał pierwszy zastrzyk GS na pierwszy rzut oka wygląda lepiej mniej się męczy,wolniej oddycha,trochę je, i gorączka spada. Badania robiliśmy krwi to po zastrzykch gs badania krwi się poprawiły. Mamy nadzieję ,że tak będzie dalej coraz lepiej, tylko martwimy się brakiem pieniędzy na całą kurację. Dlatego Proszę Wszystkich o pomoc dla Synusia wpłacajcie tyle ile możecie za każdy grosz Dziękujemy Wam z Całego Serca ! Kurcja jest bardzo droga i nie stać nas i bez Waszej pomocy możemy jej nie dokończy mimo walki.Pokonajmy z Naszymi futrzakami FIP! Koniec zadużo kotków poległo już na tą chorobę nie dajmy już rzadnemu odejść!

Pozdrawiam i Dziękuję za wszelką pomoc !

Wpłacający200

KG
Karolina Grzelakowska
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Paulina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ST
Sylwia Tomczak
100 zł
K
Kamila
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
AŚKA
100 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

569 593 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?