Zrzutka na MKS "Drwęca" Golub-Dobrzyń Zakończona 31.12.2018r ID: yedbce

Zrzutka na MKS "Drwęca" Golub-Dobrzyń

Zebrano 501 zł
z kwoty 10 000 zł

5 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

39
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Elektroniczna zrzutka na MKS Drwęca Golub-Dobrzyń


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

"Nieważne ile posiadasz,

ważne ile z tego potrafisz

podarować innym".


MKS "DRWĘCA" Golub-Dobrzyń.

Klub to nie tylko piłkarze, trenerzy i działacze. To również sponsorzy, kibice i sympatycy którzy tworzą wokół klubu atmosferę. Dlatego też zwracamy się do Was o pomoc w budowaniu pozytywnego klimatu wokół piłki nożnej w Golubiu-Dobrzyniu. To bardzo ważne, żeby klub miał wsparcie nie tylko zarządu, partnerów biznesowych, ale również kibiców i sympatyków klubu.

Dlaczego powstała ta zrzutka?

W klubie staramy się wykorzystywać różne metody pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych. Portal "zrzutka.pl" daje nam narzędzie, które pozwala zdobyć środki również od kibiców, sympatyków i osób prywatnych, którym dobro klubu nie jest obojętne. Ta zrzutka to swego rodzaju elektroniczna puszka do której można wrzucić przysłowiowy "grosz".

Cel zrzutki.

Celem tej "zrzutki" jest nie tylko próba pozyskania dodatkowych funduszy na cele statutowe Miejskiego Klubu Sportowego "Drwęca" Golub-Dobrzyń, ale to również swego rodzaju kampania oraz próba przyciągnięcia nowych osób i wzmocnienie naszej wiarygodności wśród społeczeństwa.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się i wsparcia tej inicjatywy.

Dołóż swoja cegiełkę i miej swój wkład w rozwój MKS Drwęca. Jeśli jednak nie jesteś w stanie wesprzeć nas finansowo, a chciałbyś nam pomóc to zachęcamy do promowania tej zrzutki. Chcielibyśmy trafić do jak największej liczby osób. Im więcej udostępnień tym większa szansa na powodzenie tego przedsięwzięcia.


Zrzutka stworzona przez [Grzegorz Górecki]


Nazywam się Grzegorz Górecki. Od dziecka związany jestem z Miejskim Klubem Sportowym DRWĘCA Golub-Dobrzyń, gdzie wcześniej jako zawodnik reprezentowałem miejscowy zespół na boisku, a obecnie społecznie jako prezes klubu, działam w strukturach i wspieram lokalną drużynę.

Od początku swojej pracy w strukturach klubu staram się budować zaufanie lokalnej społeczności. Rozmawiam, przekonuję, uświadamiam i robię wszystko by budować pozytywny klimat wokół klubu i piłki nożnej w mieście. W miarę możliwości poszukuję i wykorzystuję różne sposoby pozyskiwania dodatkowych funduszy. Efektem tych działań jest pomysł założenia tej oto "zrzutki".

Jaki efekt ona przyniesie? Tego dzisiaj nie jestem w stanie stwierdzić. To zależy tak naprawdę ile osób się w to przedsięwzięcie zaangażuje.

Gorąco zachęcam do wsparcia tej inicjatywy.


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

G-
100 zł
Gekon -Krzysztof Skrzyniecki
DM
100 zł
damian michalski
PN
100 zł
Patryk Nowatkowski
"
100 zł
"Tola"
KZ
50 zł
Konrad Zaporowicz
G
50 zł
Glacy

Pierwsza wpłata

G
50 zł
Glacy

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

350 098 zrzutek

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

39
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.