Na transport życia dla chorych kotów z Ukrainy. ID: yeejsw

Na transport życia dla chorych kotów z Ukrainy. ID: yeejsw

265 zł z 1 280 zł

20%

265 zł

265 zł

z 1 280 zł

zakończona

zakończona

28.02.2020r

8

8

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Ja jestem pan o imieniu „zbliż tą swoją rączkę to ci tak poharatam buźkę, że się nie poznasz w lustrze”, dla przyjaciół „won mi z mojej klatki”. Jestem piękny, wyjątkowy i śnieżnobiały, bo o szlachetne futro trzeba dbać J Jeśli zasługujesz na to, by być moim opiekunem- oferty składaj do Fundacji, przejrzę..

Ja jestem Arcy- Światło. Dla przyjaciół Światło.  No dlaczego to chyba KAŻDY widzi.. heloł.. Mogłem się nazywać jeszcze Mr Przepiękność albo Przystojniak Millenium, ale nie podobało mi się. Dobra to tyle, bo straciłem wenę i nie chce mi się myśleć. A! Oferty wysyłajcie do moich sekretarek.. Przejrzą..

Ja jestem Alena. Pięknie, co? No właśnie jestem tricolorka, a to chyba coś znaczy, co? Otóż dużo. Wszelkie badania dowodzą, że tricolorki są charakterne, dumne, piękne i inteligentne. Oczywiście to wszystko prawda. Ja jeszcze dodam, że w-y-j-ą-t-k-o-w-e. No to pa, idę pachnieć.

A ja ja.. Ja tu chyba nie pasuję.. Jestem delikatna bardzo. Mam na imię Tańcówka. Bo naprawdę jestem jedynym kotem w tym towarzystwie z duszą artystyczną i nostalgiczną. Pa, idę pisać wiersze.. O zadumie nad kocim losem, bo cóż może być bardziej poruszającego duszę?

Śmiesznie? To teraz będzie strasznie. Ich życie nie jest i nie było śmieszne. Koty umierały (dosłownie!) na ulicy, a ludzie mijali je obojętnie. Wszystkie mają kocią białaczkę..

Są w Polsce cudowne dwie dziewczyny, które podjęły się, z potrzeby serca, uratowania kilku ukraińskich istnień. Te 4 koty dostały szanse, ale też zwolniły miejsce dla innych, które umierają na ukraińskich ulicach..Dziewczyn nie stać na opłacenie ich transportu, proszę pomóżcie..

Alesya (Ukrainka ratująca koty) ma teraz pod opieką (w klatkach) 200 kotów.. Promujcie adopcje, nie kupujcie.. Podarujcie życie.. Chcemy dać im szansę i tym samym pomóc innym (zwalniając miejsce), które pilnie wymagają ratunku!!

Wpłacający8

D
Dominika
50 zł
ER
Ewa Romanów
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AC
Anna Choroszkiewicz
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
V
Valentyna Novak
10 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 357 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?