Pomóżmy Mamie pokonać guza mózgu! ID: yegndu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

188 165 zł z 250 000 zł

75%

188 165 zł

z 250 000 zł
75%

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Aśka. Nigdy nie sądziłam, że w ten sposób będę prosiła o pomoc, jednak walka z chorobą i życie mojej mamy jest teraz najważniejsze. 


Wszystko zaczęło się 11 lipca, dzień po 51 urodzinach Mamy...wyjazd na rowerach, wywrotka..Utrata świadomości, w szpitalu poważny atak padaczki. Po wielu badaniach, tomografii, rezonansie magnetycznym - diagnoza -guz mózgu. Po licznych konsultacjach ze specjalistami zdecydowaliśmy się na biopsję. Po niej okazało się, że jest to glejak wielopostaciowy IV stopnia (najgroźniejszy z występujących guzów). 4 września odbyła się operacja usunięcia guza. Trwała prawie 8 godzin. Niestety po niej wystąpił niedowład prawostronny oraz afazja. Kontakt z Mamą jest utrudniony. Ma trudności z nazwaniem bardzo wielu rzeczy i nie do końca rozumie co do niej mówimy. Po 1,5 miesiąca rehabilitacji mama przy pomocy drugiej osoby zaczyna chodzić, samodzielnie jeść i przeważnie udaje się jej wymienić imiona najbliższych. Wszystkiego uczy się od początku.

Dziś jest już po radioterapii. Niestety, organizm Mamy osłabł i znowu wrócił do stanu po operacji. Teraz potrzebna jest intensywna rehabilitacja zarówno ruchowa jak i logopedyczna. Mama przyjmuje bardzo dużą ilość lekarstw.

fb87eb112f9cb738.jpeg

Często chemio- i radioterapia nie jest skuteczna w przypadku glejaka IV stopnia. Po powrocie ze szpitala postanowiliśmy wdrożyć dodatkowe leczenie niekonwencjonalne, suplementację, dietę oraz zabiegi, które niestety wymagają dużych nakładów finansowych. Dodatkowo tłumaczymy dokumentację medyczną w celu wysłania jej do klinik w Niemczech oraz Austrii, gdzie w razie wznowy guza będzie można wdrożyć inną, bardziej efektywną metodę leczenia. W Polsce od niedawna jest również możliwość zastosowania podobnych terapii, jednak koszty są tak samo wysokie.


W razie nawrotu choroby chcemy być gotowi do dalszej walki jednak pomimo posiadanych oszczędności i pomocy najbliższych, terapia ta nie jest dla nas osiągalna finansowo.

Razem z rodzeństwem chcemy pomóc naszej Mamie pokonać nowotwór, wrócić do zdrowia i dawnej sprawności. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza kwota przybliży nas do pokrycia kosztów leczenia.

jf4fe013e014e698.jpeg

Wpłacający1676

J
Jerzy
10 000 zł
P
piecuch
6 000 zł
I
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach
4 029,70 zł
I
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach
3 500 zł
I
I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach
3 500 zł
J
Jan
3 000 zł
K
K&K
3 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
K
Korona Kielce
2 600 zł
K
Korona Kielce
2 600 zł
Zobacz więcej

Komentarze19

 
2500 znaków
 • KK
  Kamil Kosecki

  Proszę pomóżcie i mnie zanim stracę wzrok:(Indywidualny numer konta zrzutki 70 1750 1312 6889 3572 0696 7831 zrzutka.pl/ wlasny-dom

 • AS
  Aneta Siuber

  Prosze o pomoc my rowniez walczymy o mame

 •  
  Kamil Lewandowski

  Wspierają mnie już 3-rzy osoby, na łączną kwotę 210 złotych, ale jeszcze brakuje. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam!

 •  
  Kamil Lewandowski

  Proszę przyjąć wyrazy mojego współczucia. Bardzo smutna sprawa. Życzę Pani chorej matce jak najwięcej zdrowia i jeszcze raz dużo zdrowia!!!! Sam bym wpłacił pieniądze na ten pilny problem-tragedię rodzinną, ale sam jestem w trudnej sytuacji finansowej i nie mam środków na dokończenie swojego projektu. Proszę zatem Uprzejmie o zainteresowanie moją zrzutką na dokończenie składania SENTYMENTALNEGO, DUŻEGO MODELU POLONEZA 1500 W SKALI AŻ 1:8. Zbiórka prowadzona jest też tutaj na zrzutka.pl pod linkiem-kodem zrzutki ID: g9rfa8. Skrót:"g9rfa8" to kod tzw. ID mojej zrzutki na zasadzie jak tutaj w adresie internetowym zaraz po "www.zrzutka.pl" kod: "yegndu". Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu: 508 253 370. Bardzo proszę o pomoc! Dziekuję Najmocniej wszystkim ludziom dobrego serca!!!! Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia!!!! Życzę także każdemu Szczęśliwego i Lepszego niz poprzedni Nowego Roku 2020-stego!! Kamil Lewandowski P.S.: Jeśli Nie Możesz wesprzeć mnie finansowo, to chociaż Proszę UDOSTĘPNIJ PROSZĘ MOJĄ ZBIÓRKĘ SZEROKO NA FACEBOOK'U BĄDŹ NA TWITTER'ZE. Dziękuję! :-) Kamil Lewandowski

 • MS
  Michał Sanetra

  /gszkrm proszę o pomoc

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

421 142 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?