ZAGRAJMY DO JEDNEJ BRAMKI! Zakończona 02.09.2018r ID: yj6kgk

ZAGRAJMY DO JEDNEJ BRAMKI!

Zebrano 175 zł
z kwoty 5 000 zł

3 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

86
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Celem akcji ZAGRAJMY DO JEDNEJ BRAMKI jest zebranie środków finansowych na zakup kompletu przestawnych aluminiowych bramek piłkarskich o wymiarze 5m x 2m. Sprzęt sportowy będący narzędziem w treningu piłki nożnej to podstawa stanowiąca w istotnym stopniu o jakości wykonywanej pracy. W chwili obecnej jest to wiodąca potrzeba Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

ZAGRAJMY DO JEDNEJ BRAMKI!

Akademia Piłkarska Bronowice Lublin jest organizacją sportową prowadzącą szkolenie z zakresu piłki nożnej dzieci i młodzieży w lubelskiej dzielnicy Bronowice. Przedmiot działalności klubu to zwiększanie dostępności do aktywnego uprawiania sportu, promocja kultury fizycznej i animacja czasu wolnego najmłodszych mieszkańców tej części miasta. Aktualnie Akademia prowadzi zajęcia dla blisko 160 adeptów piłki nożnej z roczników 2006-2013 skupionych w ośmiu grupach treningowych.


Codzienna praca klubu to szereg obowiązków, do których między innymi należy poprawa warunków uprawiania sportu przez naszych zawodników. Wykwalifikowana kadra trenerska, dostępność obiektów sportowych, ale również właściwy, dobrej jakości sprzęt treningowy to elementy niezbędne dla realizacji tego zadania. Wraz z rozwojem klubu, na bazie obserwacji oraz sygnałów sztabu szkoleniowego priorytetem w wyżej wymienionym zakresie jest zakup kompletu przestawnych aluminiowych bramek piłkarskich o wymiarze 5m x 2m. Nowe bramki uzupełnią zaplecze sprzętowe klubu, a dzięki swojej specyfikacji wykonania będą zdecydowanie bezpieczniejszym i znacznie praktyczniejszym narzędziem treningowym dla naszych adeptów niż obecnie wykorzystywany stalowy komplet.

Organizacja sportowa Akademia Piłkarska Bronowice Lublin, ale też wiele innych podmiotów tego typu niejednokrotnie finansowanie działalności opiera na alternatywnych formach pozyskiwania środków. Zestawiając możliwości finansowe z aktualnymi potrzebami klubu platforma crowdfundingowa i akcja ZAGRAJMY DO JEDNEJ BRAMKI w naszej ocenie jest szansą, aby wspólnie osiągnąć wyznaczony cel. Wierzymy w Wasze wsparcie!

KONTAKT:


AP Bronowice Lublin

ul. Montażowa 16

20-214 Lublin

tel. 500-147-975

e-mail [email protected]

piątek, 3 sierpnia 2018 o 04:04

30 dni.. 5000zł.. i jeden cel ;) Startujemy z naszym pierwszym crowdfundingowym projektem na rzecz wszystkich adeptów Akademii Piłkarskiej Bronowice Lublin!

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Akcja warta wsparcia!

SK
50 zł
Stanisław Kołodziejek
KK
10 zł
Kamil kozłowski
ES
10 zł
Ewa Sokolowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
20 zł
Paweł Szymaniak
KK
10 zł
Katarzyna Kulik
PM
30 zł
Pawlica Magda
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
G
5 zł
Grzegorz
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

G
5 zł
Grzegorz

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

372 981 zrzutek

Pomóż zebrać 5 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

86
udostępnień

NAGRODY

Opaska silikonowa Akademii

25 zł i więcej

Zdecyduj się na wpłatę z nagrodą! Zgarnij wyjątkowy gadżet klubowy w postaci opaski silikonowej.

wybrano 2 razy (pozostało 18 z 20)

Worek z herbem Akademii

50 zł i więcej

Zdecyduj się na wpłatę z nagrodą! Wybierz popularny worek piłkarski z nadrukiem herbu klubu.

wybrano 1 raz (pozostało 19 z 20)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.