id: ysxc85

Sterylizacja suczki Agusi

Sterylizacja suczki Agusi

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
684 zł 
z 800
85%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 523 zrzutki i zebrali 881 064 354 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Kochani to już ostatnie dwa paragony za cały proces związany ze sterylizacją Agusieńki. Całkowity koszt zabiegu wraz z badaniami i leczeniem pooperacyjnym wyniósł ciut więcej niż zakładaliśmy. Razem 970 zł.  Gdyby ktoś z Państwa zechciałby dorzucić grosik będziemy niezmiernie wdzięczni. Kwotę brakującą pożyczyliśmy i teraz wypadało by oddać dlatego też przedłużyłam datę zakończenia zrzutki. Kwoty nie będę zmieniać.  Wszystkim którzy nam pomogli dziękujemy z całego serca.
  image
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam serdecznie!


Agusia jest 6 letnią sunią rasy JRT. Wychowała jeden miot i była wspaniałą mamą. Wkrótce potem okazało się, iż cierpi na genetyczne schorzenie jakim jest PLL. Choroba ta powoduje bolesne wypadanie soczewek oczków. Przeszła kosztowną operację na jedno oczko. Drugie utrzymujemy w kondycji póki co kroplami. Powikłania pooperacyjne spowodowały, iż Agusia nie widzi na operowane oczko. Jest to choroba genetyczna i nie chcemy by Agusia przeniosiła te wade na potomstwo. Nie będziemy już jej dopuszczać. Agusia jest pogodną suńką, pełną miłości do wszystkich. Bardzo źle znosi cieczki. Jest wtedy ospała nie chce jeść i całymi dniami wypatruje potencjalnych "narzeczonych" w oknie. Często kończy się taki stan ciążami urojonymi i bolesnym obrzękiem listw mlecznych... Chcąc zaoszczędzić jej tych cierpień i uchronić od chorób układu rozrodczego chcielibyśmy ją wysterylizować (wykastrować konkretnie). Koszt zabiegu wraz z badaniami oraz leczeniem pooperacyjnym to około 800zł.


 Jest to dla nas spora kwota i sami nie damy rady jej uzbierać z powodów zdrowotno-rodzinnych. Mąż jest osobą niepełnosprawną po bardzo ciężkim udarze mózgu i większość środków wydajemy na leki i rehabilitacje.


Jeśli ktoś z Państwa chciałby nas wesprzeć w pokryciu kosztu zabiegu i leczenia pooperacyjnego Agusi prosimy o każdą zlotoweczkę. To dla nas bardzo ważne by nasza ukochana niunia już nie cierpiała co 6 miesiecy i żeby zdrowa odeszła na "hodowlaną emeryturę". Prosimy również o udostępnianie naszej zrzutki. Dzięki Państwu nasza psinka ma szansę na dalsze szczęśliwe życie bez cierpień i chorób układu rozrodczego. Zabieg planowany jest na 16.11.2020 także czasu mamy niewiele..

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!