id: z46mv2

Pomoc prawna dla kierowcy z Katowic

Pomoc prawna dla kierowcy z Katowic

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
43 430 zł 
z 25 000 zł
173%
zakończona 31.01.2022r
1073 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • Witam. Kontaktowałem się dziś z mamą Łukasza. Wie o zbiórce, stara się trzymać dzielnie, współpracuje ze służbami. W imieniu Łukasza oraz rodziny przekazuję podziękowania za wsparcie I pomoc.

  Pozdrawiam

  Kamil

  Czytaj więcej
 • Dzień dobry. Rozmawiałem dziś z mamą Łukasza. Przekazuję podziękowania dla wszystkich. Adwokaci pracują nad sprawą. Tyle na ten moment mogę przekazać. Tak szybko jak to będzie możliwe przekażę do tej pory zebrane pieniążki na konto rodziny. Zbiórka będzie trwała dalej. Na ten czas do końca grudnia. Pozdrawiam. Kamil

  Czytaj więcej
 • Łukasz ma obecnie zapewnioną pomoc prawną. Będę informował w takim zakresie na jaki pozwoli mi rodzina Łukasza. Dziękuję wszystkim za pomoc w moim oraz rodziny imieniu.


  Kamil

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

STOP BEZPRAWIU I MEDIALNEJ NAGONCE!!!

Czas powiedzieć stop bezprawiu prokuratury, mediów oraz policji. Zrobiono z Łukasza kozła ofiarnego i zostały mu przedstawione zarzuty za ZABÓJSTWO ORAZ PRÓBĘ ZABÓJSTWA DWÓCH OSÓB podczas wykonywania swojej pracy. Nie pozwólmy mu zostać samemu i pomóżmy chociaż w małej części w znalezieniu jak najlepszego adwokata. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na adwokata, a ewentualna nadwyżka zostanie przekazana rodzinie Łukasza.


Na obecną chwilę Łukasz ma zapewnioną opiekę prawną. Będę aktualizował i informował o dalszym postępie tak jak na to pozwoli rodzina.Dziękuję za wsparcie i komentarze.

Zaznaczam też, że jest to jedyna oficjalna i zatwierdzona przez bliskich Łukasza zrzutka na tym portalu.


Wszystkie informacje na temat postępu sprawy będą publikowane w zakładce "Aktualności "


Kamil Pankowski
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1073

preloader

Komentarze 213

 
2500 znaków
 • Dariusz Filip

  W przypadku śmierci Organizatora lub innej okoliczności wyłączającej możliwość wypłaty środków z Wirtualnego Rachunku Organizatora przez Organizatora (np. w przypadku upadłości Organizatora) Operator nie dokonuje wypłat z Wirtualnego Rachunku Organizatora do czasu zweryfikowania przedstawionych Operatorowi decyzji lub orzeczeń właściwych organów, z których wynikać będzie możliwość wypłaty środków z Wirtualnego Rachunku Organizatora na rzecz Organizatora lub osoby trzeciej (np. postanowienie prokuratora, akt notarialny potwierdzający dziedziczenie, orzeczenie sądowe). W przypadku, gdy po śmierci Organizatora uprawnionych do spadku po nim jest kilku spadkobierców, mogą oni wyznaczyć spośród siebie jedną osobę odpowiedzialną za zarządzanie Kontem Użytkownika zmarłego Organizatora, składając Operatorowi podpisane przez wszystkich spadkobierców oświadczenie, w którym wskazują oni spadkobiercę uprawnionego do zarządzania Kontem Użytkownika, oraz załączając swoje dowody tożsamości. Wyznaczony spadkobierca musi przejść procedurę weryfikacji, o której mowa w pkt 1 i 2 niniejszego rozdziału, po której przejściu wchodzi on w sytuację prawną Organizatora i uzyskuje dostęp do jego Panelu Użytkownika. Rozliczenie wypłat dokonywanych przez wyznaczonego spadkobiercę między spadkobiercami zmarłego Organizatora należy wówczas do ustaleń spadkobierców. W przypadku braku zgody między spadkobiercami co do wyznaczenia spadkobiercy odpowiedzialnego za zarządzanie Kontem Użytkownika zmarłego Organizatora, konto to pozostaje zablokowane, a wypłata ewentualnych środków zgromadzonych na Wirtualnych Rachunkach Płatniczych zmarłego Organizatora nastąpi po otrzymaniu przez Operatora dokumentu wskazującego przysługujące im kwoty (dział spadku), po czym Konto Użytkownika zmarłego Organizatora zostaje zamknięte.

  • Edyta Barbanowska

   Mam nadzieję ze rodzina zmarłego będzie się poczuwać do tego aby oddać pieniądze rodzinie Pana Kamila. Nikt nie ma zamiaru sponsorować rodziny założyciela zrzutki!

  • Dariusz Filip

   Edyta Barbanowska dokładnie tak myślę Pani Edyto. Staram się być miłym dla wszystkich , staram się pomagać, bo dziś cięzko, ale dla oszustów i wyłudzaczy głośno mówie nieee. Jak nie oddadzą kasy dla Łukasza, ja składam pozew do sądu a mam na to 3 lata, z mojej małej kwoty wtedy urośnie ładna sumka i będą ściągane przez komornika. Odechce się oszustwa.

 • Dariusz Filip

  Że co??? znów?!!!!, heh, no cóż jaki rząd (przez małe rz) , takie i jego sądy. Żenada !!!!. Jak tu kochać ten kraj???, w którym urodziliśmy się. Nienawidzę PL.

 • Edyta Barbanowska

  Areszt znow przedłużony :(

 • Dariusz Filip

  no i organizator przez małe o, odszedł ku wieczności. Czyżby wspominana wcześniej karma powróciła , siekła raz a potężnie, cóż ! Nie jest mi żal oszustów i złoczyńców :)

 • Edyta Barbanowska

  Panie Dariuszu czy pieniądze zostały już wybrane czy można to jeszcze jakoś zablokować?

Nasi użytkownicy założyli

880 233 zrzutki

i zebrali

810 555 112 zł

A ty na co dziś zbierasz?