id: zcs5cr

Pomóż bronić kościoły przed rozwścieczonym lewactwem! Znów szykują się do napadów i profanacji!

Pomóż bronić kościoły przed rozwścieczonym lewactwem! Znów szykują się do napadów i profanacji!

35 zł 
z 100 000 zł
0%
zakończona 24.02.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

We środę, 27 stycznia wreszcie został ogłoszony wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który pozwoli ratować przed zabiciem dzieci, u których zaledwie podejrzewa się wadę rozwojową, na przykład Zespół Downa. Długo wyczekiwany moment przez ludzi dobrej woli, jest pretekstem dla lewactwa do wyładowania swojej wściekłości na kapliczkach, krzyżach, pomnikach, miejscach świętych i kościołach, ale przede wszystkim na katolikach i patriotach, którym nie jest obojętny los słabszych i bezbronnych.


Docierają do nas sygnały o planach powtórzenia tych wszystkich zdarzeń z końca ubiegłego roku, które możemy porównać do najazdu barbarzyńców. Byliśmy bowiem świadkami przemocy, opluć, wyzwisk, rzucania kamieniami i butelkami, a nawet ataków nożem wobec katolików, profanacji miejsc świętych i niszczenia obiektów dorobku naszej kultury.


Minionym razem dzięki szybkiej mobilizacji wolontariuszy wokół Straży Narodowej i dzięki Państwa wsparciu udało się ograniczyć skalę dewastacji i profanacji. Tym razem chcemy dołożyć jeszcze większych starań, aby jak najbardziej ograniczyć skalę przemocy wobec bezbronnych i naszych świętych miejsc, wznoszonych często przez naszych przodków na przestrzeni wielu wieków.


ea2f849e876377ea.png

Dlatego ponownie zwracamy się do Państwa o pomoc finansową, abyśmy dalej mogli się rozwijać i profesjonalizować. Bez pieniędzy nie będziemy mieli możliwości zakupu środków pierwszej pomocy, ochrony osobistej, zakupu prowiantu, paliwa, organizowania pomocy prawnej dla poszkodowanych i pomówionych, szkoleń, obozów, zakupu sprzętu czy szybkiej mobilizacji wolontariuszy, jak miało to miejsce ostatnim razem.

Ostrzegamy także przed wszelkiej maści FAKE NEWSami, które generuje skrajna lewica. Podczas naszych interwencji NIE DOSZŁO do żadnych incydentów.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2

 
Dane ukryte
25 zł
TK
AMDG
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

776 153 zrzutki

i zebrali

576 974 035 zł

A ty na co dziś zbierasz?