id: zcxwaz

Zbieram na leczenie bliskiej osoby.

Zbieram na leczenie bliskiej osoby.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 229 zł 
z 5 000 zł
104%
33 dni do końca
45 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzień dobry!


Zbiórka powstała w celu wsparcia bliskiej mi osoby, której stan zdrowia od paru miesięcy nie pozwala jej normalnie funkcjonować (chodzić do pracy, dojeżdżać na uczelnie).😞 Osoba ta niebawem będzie poddana operacji i konieczna będzie kosztowna rehabilitacja. Niestety w obecnej ciężkiej sytuacji nie ma widoków na to, że będzie miała z czego sfinansować te wydatki.


Wszystko zaczęło się pod koniec 2021 roku. Osoba ta zaczęła mieć problem z poruszaniem się z powodu bólu w biodrach. Specjalista ustalił, że sprawa ma związek z czymś co wydarzyło się kilka miesięcy wcześniej. Otóż w kwietniu 2021r. Osoba ta wylądowała w szpitalu z powodu ciężkiego przebiegu Covid-19. Lekarze zdecydowali się na leczenie za pomocą sterydów, które z dużą dozą prawdopodobieństwa wpłynęły na rozwój stanu chorobowego w stawach biodrowych co z biegiem czasu zaczęło stanowić ogromną przeszkodę w normalnym funkcjonowaniu.

Koniec końców, lekarz zadecydował, iż konieczna jest wymiana jednego biodra na sztuczne (ponieważ wystąpiła MARTWICA KOŚCI GŁOWY UDA) a drugie rokuje i trzeba profesjonalnej rehabilitacji, aby osoba ta miała szansę na wyzdrowienie.


Odpalam tę zrzutkę bo jest mi mega przykro, że tak się podziało a sam (mimo chęci) nie mogę wspomóc finansowo beneficjenta zrzutki bo dziennie studiuję i nie pracuję. Robię co w mojej mocy. 🙆🏻‍♂️


Dodam, że osoba chorująca jest młoda, ambitna i aktywna. Całe życie przed nią. Ta ciężka sytuacja bardzo niekorzystnie wpłynęła na jej stan psychiczny.


Wszelkie wsparcie czy to finansowe czy modlitewne jest na wagę złota. Bardzo dziękujemy!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 45

DL
Danuta Lenarth
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Marta G.
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PR
LL P-M
700 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 519 zrzutek

i zebrali

620 861 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?