3 826 zł

łącznie

3 826 zł

3 826 zł

łącznie

zakończona

zakończona

14.12.2018r

139

139

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Przedłużamy zbiórkę dla Łukasza i Adama.

Nasze cele to pomoc w zbiórce środków dla:

Łukasz Zięcina.

Mieszkaniec Wschowy z niepełnosprawnością w stopniu znacznym, choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga systematycznej rehabilitacji. Łukasz ukończył SOSW, po czym został aktywnym członkiem Warsztatów Terapii Zajęciowej. Pewnie czuje się w pracowni krawieckiej, choć ochoczo uczestniczy w każdej formie terapii. Laureat wielu konkursów. Ponieważ Łukasz ma problemy z poruszaniem się, korzysta z akumulatorowego skutera inwalidzkiego. Niestety ten, który miał do tej pory, zepsuł się, a koszt naprawy to ponad 8 tys zł. Postanowiliśmy podarować Łukaszowi uśmiech, namiastkę samodzielności i niezależności, stąd decyzja o pomocy w zakupie nowego. Pragniemy, by Łukasz nadal rozwijał swoje pasje i zdolności na zajęciach w WTZ, by mógł bezpiecznie tam docierać i przede wszystkim by był szczęśliwy.Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

Adam Łuczak

Urodził się z zespołem wad wrodzonych DIASTROPHIC DYSPLASIA, charakteryzującym się skróceniem kończyn górnych i dolnych, rozszczepem kręgosłupa w odcinku szyjnym, kyfoskoliozą kręgosłupa. Porusza się za pomocą akumulatorowego wózka inwalidzkiego, wymaga stałej rehabilitacji wzmacniającej pracę układu oddechowego, oraz ogólnej pracy mięśni. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Sławie,a w październiku rozpoczyna II rok studiów na kierunku finanse i rachunkowość w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. Adam interesuje się sportem, muzyką, gra i komponuje własną muzykę na instrumentach klawiszowych. W ostatnim czasie rozpoczął treningi Boccia, połknął bakcyla i planuje rozwijać się w tym zakresie na szerszą skalę. Wózek, na który uda nam się uzbierać pieniądze jest lżejszy niż ten, który posiada aktualnie i dotarcie do miejsc, gdzie nie ma jeszcze dostosowanych warunków pod wózki, będzie dla niego dużo łatwiejsze. Razem spełnijmy marzenie Adama i podarujmy mu wymarzony i niezbędny wózek

Zebrane Środki zostaną przekazane za pośrednictwem Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Autyzmem I Zespołem Aspergera "BLIŻEJ AUTYZMU".

Wpłacający139

MR
Monika Rahnefeld
ukryta
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
20 zł
SP
Sylwia Poloch
20 zł
 
Dane ukryte
25 zł
EN
Ewelina Nadolna
10 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Z
Zbigniew Tomiński
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 903 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?