POMÓŻ! OSKAR MA WIELKĄ SZANSĘ ŻYĆ PEŁNIĄ SIŁ, REHABILITACJA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ TO JEGO OGROMNA SZANSA! ID: znk49c

POMÓŻ! OSKAR MA WIELKĄ SZANSĘ ŻYĆ PEŁNIĄ SIŁ, REHABILITACJA W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ TO JEGO OGROMNA SZANSA! ID: znk49c

355 zł z 8 800 zł

4%

355 zł

355 zł

z 8 800 zł

zakończona

zakończona

20.12.2019r

11

11

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Oskarek Krukowski urodził się w 2011 roku z ciężką zamartwicą urodzeniową, podejrzeniem zespołu Dandy-Walkera, zbyt dużym napięciem mięśniowym, dysmorfią twarzoczaszkową oraz niedosłuchem. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar. To bardzo mało...

Na tym problemy się nie skończyły. W wieku 3 lat odkryto u niego wadę wzroku jednostronny astygmatyzm, a niedawno cechy dziecka autystycznego.


x1f98310f0b67703.png


Dziś Oskarek ma już 8 lat. Oskar ma opóźnienie psychoruchowe, kontakt z nim jest trudny, chociaż my już go rozumiemy i jakoś się z nim dogadujemy. Często sprawia wrażenie jakby miał taki swój malutki świat, lecz do tego świata można się wedrzeć i doskonale odczytywać jego potrzeby.

Od urodzenia jest pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów — między innymi: kardiologa, ponieważ jest po zabiegu na serduszko, genetyka, neurologa, ortopedy, endokrynologa — jego waga jest niska ze względu na jego wiek z powodu nadczynności tarczycy, pedagoga, logopedy, psychologa, fizykoterapeutów i rehabilitantów. W miarę możliwości finansowych uczęszcza na zajęcia manualne oraz integrację sensoryczną, a także zajęcia na basenie, ponieważ często ma napięcia mięśni. Oskar spędza mnóstwo czasu szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych..


l6bc629268a83ca2.png


Aktualnie Oskarek wymaga odbycia kolejnej serii zabiegów w komorze hiperbarycznej. Pierwsza seria zabiegów przyniosła pozytywne efekty. Rodzice Oskara zaobserwowali, że u syna poprawiła się jakość snu, Oskar stał się spokojniejszy, bardziej wyciszony- zdecydowanie zmniejszyły się ataki autoagresji. Poza tym Oskar jest bardziej skoncentrowany i skupiony.


Koszty związane z wychowywaniem niepełnosprawnego dziecka, są niewyobrażalnie duże, a rodzice robią wszystko by nie przegapić żadnej szansy, która się pojawia. Rehabilitacja w wypadku tylu schorzeń jest priorytetem.


Leczenie dziecka dzisiaj, będzie procentowało w całym jego życiu, dlatego prosimy o pomoc. Każda pomoc to kolejny dzień pracy z Oskarem, nowa umiejętność. Prosimy o pomoc dla naszego chorego, ale bardzo kochanego bohatera- Oskara.


pff68925cac52b29.jpeg


Wpłacający11

PP
Piotr Padewski
100 zł
S
Sabina
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
F
Filip
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 240 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?