id: zx55u6

Sterylizacje- przerywamy koszmar bezdomnych zwierząt na ukraińskich ulicach!!

Sterylizacje- przerywamy koszmar bezdomnych zwierząt na ukraińskich ulicach!!

Opis zrzutki

Wyobrażasz sobie jak to jest stracić dziecko? One nie muszą sobie wyobrażać.. Nie mają wyboru- zostać mamami, albo jeszcze poczekać.. Patrzą, jak ich dzieci są szlachtowane, trute, topione, jak umierają z głodu, bo mama nie ma pokarmu, bo sama jest chodzącym szkieletem.. Każda wysterylizowana suczka czy kotka to setki cierpienia mniej.

26tzzr-ecf575d5.png

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

26tzzr-c5c36069.png

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

zx55u6-a965f341.png

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

zx55u6-bc1d1656.png

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

zx55u6-11c5d6a5.png

Tytuł Twojego zdjęcia

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

zx55u6-1b60b1b2.png

Tytuł Twojego zdjęcia

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

zx55u6-7a096913.png

Tytuł Twojego zdjęcia

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

Chcemy pomóc Marinie w sterylizacji bezdomnych suczek. Koszt jednej "sterylki" to ok. 25 euro.

Wyobraź sobie, że twoje życie to ciągły lęk, ból i walka. Boli cię brzuch- bo ostatnie co zjadłaś to zepsute kości ze spleśniałą bułką.. Musiałaś się śpieszyć, jadłaś ciągle oglądając za siebie, czy nie przyjdzie ten duży z rozerwanym uchem- bo ostatnio tak cię ugryzł, że łapa ci spuchła, nie mogłaś chodzić.. Albo dzieciaki z nożem.. Ale najgorszy był ten duży.. Widziałaś co zrobił Rudemu.. Musisz się śpieszyć zanim przyjdzie ten człowiek w szarej kurtce. Dużo widziałaś w swoim życiu.. Śmierci się nie boisz.. Najbardziej przeraża, że nie dobije, tylko postrzeli..a ty bezradna będziesz się czołgać zdana na jego łaskę.. Wolałabyś nie żyć… Ale.. Musisz.. Musisz, tym razem nie wytrzymasz, jak znowu JE stracisz.. Nie wytrzymasz.. Ale co zrobisz? Nawet zabić się nie możesz.. Więc walczysz. Boisz się jak diabli, ale musisz podchodzić do ludzi. Niektórzy zbiją, kopną, ale niektórzy mają chleb. A to dla Twoich dzieci musisz jeść.. Musisz, bo inaczej stracisz mleko..

Kiedyś Rudy opowiadał o Pięknej Pani..

Mówił, że trzeba wierzyć.. Widział kiedyś jak Czarny przyczołgał się na śmietnik, wszędzie była krew.. A potem przyleciały muchy, obsiadły Czarnego.. Czarny najpierw skamlał, a potem mu się w głowie pomieszało.. I kiedy wszyscy myśleli, że to koniec Czarnego.. Przyszła Ona. Piękna Pani. Dotknęła Czarnego, chociaż strasznie śmierdział.. Zawinęła Czarnego w koc i wzięła na ręce. Zabrała ze sobą. Zanim odjechała wróciła i dała nam jeść! Nie zepsute, tylko dobre jedzenie! Potem przyjechała jeszcze raz. Zabrała Młodą. Młoda wróciła z powrotem. Mówiła, że widziała Czarnego. Był taki spokojny i bezpieczny.

Młodej teraz dobrze. Nie ma dzieci, nie musi się martwić. Wygląda lepiej niż ja. Marzę sobie, że Piękna Pani też kiedyś po mnie przyjdzie...

Ukraina. Piekło na Ziemi. Bieda, korupcja i setki tysięcy bezpańskich psów. Zero schronisk, zero stowarzyszeń, fundacji. Obojętność i znieczulica. Psy umierające na ulicach, czołgające się, słaniające na nogach. I zero reakcji. Zero dotacji na sterylizacje. Walka z bezdomnością to na Ukrainie rozkładanie trutek na psy lub strzelanie do nich. I w tym piekle- Marina. Piękna, młoda, wykształcona. Wolontariuszka, która jako jedna z 3 (!) na całą Ukrainę założyła prywatne schronisko (które utrzymuje wyłącznie dzięki datkom. Skromnym datkom, bo na Ukrainie Ci co mają pieniądze często nie mają serca, a Ci co mają serce, nie mają pieniędzy. Skromne schronisko mieści się pod Dniepropietrowskiem.

Błagam- pomóżmy przerwać ten przeklęty krąg rozmnażania cierpienia!!!

Można też wpłacać tu:

Aleksandra Strukowska- Lizak, bank Millenium nr konta: 98 1160 2202 0000 0003 8395 9087 paypal: [email protected] dla wpłat z zagranicy: BIC/SWIFT BREXPLPWMBK IBAN: PL64 1140 2004 0000 3302 3820 7881

Z pieniędzy rozliczam się tu:

https://www.facebook.com/groups/2061831827433938

Moją wiarygodność można potwierdzić u Mariny Bolokhovets (profil na FB Marina Friend lub Marina Dilly) wolontariuszki walczącej z cierpieniem zwierząt na Ukrainie w Dniepropietrowsku i jednocześnie założycielki jednego z 3 (!) na całą Ukrainę prywatnych schronisk. Mieści się ono pod adresem : Dniper City, Villige Antonovka. Krainya Street 4. Pozostałe psy muszą walczyć o życie na ulicy- z głodem, chorobami i okrucieństwem ludzkim.

Marinę poznałam dwa lata temu, wiozła psy do adopcji do Czech ( na Ukrainie jest 1 adopcja na miesiąc!!!). Adoptowałam wtedy Milanę,dużą, starszą, niepełnosprawną suczkę. Mimo braku czasu- postanowiłam pomagać Marinie. Muszę dodać jej sił. Bo jak nie ona- to te psy nie mają nikogo, kto by im ulżył.. Tam jest taka znieczulica..

Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies (za wsparcie ich działań i za adopcję Pielgrzyma- poniżej w linku nasza historia).

https://www.facebook.com/events/1738201389730093

zx55u6-beaf1b18.png

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

zx55u6-1b921ae0.png

Wpłacający 74

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Żaneta
200 zł
DD
Dorota Danowska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
Dorota
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ND
Nikola Dziaduszewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ND
Nikola Dziaduszewska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 041 zrzutek

i zebrali

400 748 194 zł

A ty na co dziś zbierasz?