id: zxf5sd

Tarcza Wyrzykowskiego - po stronie Obywateli i Prawa - bez stresu, bez kosztów, bez rozpraw w sądzie

Tarcza Wyrzykowskiego - po stronie Obywateli i Prawa - bez stresu, bez kosztów, bez rozpraw w sądzie

Nasi użytkownicy założyli 1 156 028 zrzutek i zebrali 1 199 966 066 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Ultra-hint: nie masz maski i chcesz szybko zakończyć sprawę? Powiedz JA NIE PANIMAJU. Od razu odpuszczają, jestem naocznym świadkiem :-)


  Dalej spływają do mnie umorzenia spraw, ostatnie z 22 lutego. Policja nadal ciąga ludzi po sądach, ale zaczęły się pojawiać nowości żywcem z kabaretu wzięte: wyrok stwierdzający bezsprzeczną winę nienoszącego maski, ale nakładający karę 0 (słownie: zero) złotych, naganę oraz zrzucający koszta sądowe na Skarb Państwa. A poniżej dowód, że Policja doskonale o tym wie, a mimo to dalej stara się ludzi karać nielegalnymi mandatami:


  https://www.facebook.com/WyrzykowskiPawel/videos/649090789630797/

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

TARCZA WYRZYKOWSKIEGO czyli SZYBKA, BEZSTRESOWA, BEZKOSZTOWA obrona swoich praw


(czytaj do końca zanim zadasz pytanie; pod koniec dodałem mały bonus dla cierpliwych, gdyż ów bonus wymaga od nas deczko cierpliwości i wyczucia czasu; dziękuję za dotychczasowe docenienie i wsparcie: dzięki Wam już teraz w przygotowaniu są kolejne instrukcje dotyczące: a) kwarantanny + kwarantanny dziecka uczącego się w szkole; b) przymusu do m. i szcz. w miejscu pracy; c) udziału w zgromadzeniu publicznym i nawet jego organizacji - ponieważ z sukcesem takowe zgromadzenia organizowałem i nikt nie ucierpiał ani fizycznie, ani finansowo mimo że m.in. zablokowaliśmy 80-tysięczne miasto 50 busami i autokarami)Zgodnie z art. 116 kw - na który tak ochoczo zaczęła się powoływać Policja - niezależnie od miejsca i czasu nakazy sanitarne nie obowiązują nas jeśli nie stwierdzono u nas choroby. Jest to wyraźnie napisane. Czyli jeśli oficjalnie zdiagnozowano u mnie gruźlicę prątkującą i odmawiam leczenia to grozi mi nagana lub grzywna. Jeśli jestem zdrowy - to ten przepis mnie nie dotyczy. Przeczytajcie sami. Funkcjonariusz dobrze to wie, zna też orzecznictwo w temacie tego bezprawia - mimo to, nie wnikam z jakich niecnych powodów, chce nas wylegitymować i wlepić mandat. Co robić krok po kroku unikając stresu, straty czasu, wydatków, przyzwalania na bezprawie, a przy okazji unikając sytuacji prowadzących do dalszego spadku zaufania społecznego do Policji:


0. Punkt nieobowiązkowy. Możesz nagrywać interwencję lub poprosić kogoś o jej nagrywanie. Czy to LIVE czy to "na wszelki wypadek". Ja nigdy nie nagrywałem, teraz delikatnie żałuję, bo mielibyśmy materiał poglądowy jako załącznik do instrukcji. Pamiętaj, że nagranie jest na Twój użytek, nie publikuj wizerunku funkcjonariuszy, w razie publikowania w Internecie zamazuj twarze i nazwiska, wygłusz dane, zniekształć głos etc.


1. Wylegitymować się. Tak - żadnego dyskutowania, dopytywania. Kulturalnie podajemy swoje dane potrzebne do zidentyfikowania nas w systemie. Można się droczyć, jeśli znamy procedurę, ale ta instrukcja polega na tym, jak obronić się nie tylko skutecznie, ale i szybko, bezstresowo, bezkosztowo. A jak trafisz, co dość prawdopodobne, na osobę z problemami, to ta osoba wykorzystując swoją uprzywilejowaną prawnie pozycję będzie się chciała zemścić i pokazać "kto tu jest mądrzejszy". Tak, PROWOKUJĄ i dzięki temu widzimy nagrania z brutalnych zatrzymań: łamanie rąk, pryskanie gazem, pozbawianie przytomności, przetrzymywanie i zastraszanie w miejscu odosobnienia, a jeśli przy sytuacji jest rodzina, dziecko - to szok dla dziecka i utrudnienie dla całej rodziny np. w zakresie powrotu do domu (auto, klucze do mieszkania...). Tak się dzieje kiedy odmówisz podania danych i co gorsza postawisz opór przy zatrzymaniu, do którego mają prawo jeśli nie chcesz się wylegitymować (zatrzymują początkowo w celu ustalenia danych, w razie ataku na policjanta mamy już grubą akcję gdzie połknąłeś haczyk aż po kiszki). Oni są wówczas kryci, a Ty masz siniaki, złamania, dodatkowe problemy i zaczynając od sytuacji, gdzie to Ty masz rację przechodzimy do sytuacji, w której odpowiesz karnie za złapanie się na HACZYK.


2. Uśmiechnąć się uprzejmie i odmówić przyjęcia mandatu. Podpisać przyjęcie pouczenia związanego z odmową mandatu. Kopię z podpisami policjantów wziąć dla siebie. Zachować maksimum luzu, kulury, spokoju. Poczekać na zakończenie "czynności", iść dalej swoją drogą.


3. Odbierać awizo. Przyjdzie wezwanie na komendę celem przesłuchania. Nigdy nie stawiłem sie na przesłuchanie i nic mi się nie stało - gdyż w takich sprawach nie ma pouczenia o grzywnie za niestawiennictwo. Kto się stawił - ten żałuje straconego czasu i faktu, że dał się wypytać o kolejne wrażliwe dane, np. o zarobki. Nagabują na zapłacenie jeszcze wyższego mandatu, stosują techniki mające przestraszyć obywatela. Udają, że prywatnie mają podobne poglądy próbując grać "dobrego policjanta", żeby się przed nimi otworzyć. A jak jesteś facetem to przesłuchuje Cię najśliczniejsza, najsympatyczniejsza policjantka w okolicy - wyśpiewasz wszyściutko tak, łącznie z numerem buta, że sPiS powszechny się chowa. Niektórzy nie słuchają się mnie i idą albo piszą maila z odmową stawienia się - później są nękani telefonami. Po co tak? Żyjemy normalnie i czekamy na pismo z poważnej instytucji, czyli z sądu.


4. Po niestawieniu się na komendzie z reguły po 2 miesiącach przychodzi "wyrok nakazowy". Jest opatrzony DATĄ i SYGNATURĄ. Tych danych: DATY i SYGNATURY używamy do złożenia SPRZECIWU. Mamy na to SIEDEM DNI od DORĘCZENIA: czyli wyrok może być z 10 grudnia, my odebraliśmy 18 grudnia - czyli mamy czas na sprzeciw do 25 grudnia (a nie do 17 grudnia i nieważne, że święto - składamy wcześniej lub wysyłamy poleconym, po tym terminie bezprawie staje się legalne i masz płacić).


5. Sprzeciw piszemy według załączonego niżej wzoru. BEZ UZASADNIENIA! To nie jest konkurs na wypracowanie jak to Konstytucja stoi po naszej stronie i jak to nasze prawa są łamane, jak to rozporządzenia są nielogiczne, bez sensu i bezprawne. Nie jest to również praca naukowa gdzie przekonujemy sąd w tematach medycznych. To jest sprzeciw. Jednozdaniowy, kuźwa sprzeciw - i tyle! A uzasadnienie piękne i obszerne wypisze Wam sąd zaraz pod swoim postanowieniem o umorzeniu. Oprawicie sobie w ramkę i wnukom będziecie pokazywać, że kiedyś człowiek mógł się jeszcze jakoś obronić przed totalitaryzmem, a jak ktoś mówił o tym wytatuowanym kodzie, który noszą na potylicy to był wyzywany od szurów :-)


tf456d1441fe8190.jpeg

6. Nie czekamy ze złożeniem sprzeciwu - idziemy do sądu lub na pocztę. Ja jestem sknera i idę do sądu, nie będę płacił 7 złotych. Drukuję jeden egzemplarz, podpisuję się WŁASNORĘCZNIE DŁUGOPISEM, składam w biurze podawczym, robię zdjęcie tego pisma z pieczątką, że wpłynęło. Jak nie jesteś sknera jak ja to wydrukuj sobie w dwóch egzemplarzach i ten z pieczątką, że wpłynęło zabierz do domu, opraw w ramkę, powieś nad łóżkiem. W razie jakiegoś przekrętu czy "zaginięcia akt" masz dowód, że sprzeciw został złożony w terminie.


7. Teraz już tylko czekasz na awizo. Powinno przyjść po jakimś miesiącu. To umorzenie postępowania wraz z pięknym uzasadnieniem powołującym się na akty prawne, w tym Konstytucję - to jest ten papier, który (jeśli uchronisz przed konfiskatą przez funkcjonariuszy Rządu Światowego ;-)) będziesz wnukom pokazywać. Możesz się pochwalić na fejsbuku, że obroniłeś swoje prawa zarówno w interesie swoim, jak i w interesie całego społeczeństwa (rykoszetem i długofalowo również w interesie praw samozwańczych ORMOwców i innych zamordystów!). KONIEC! No stress! Żadnych nerwów i wydatków! To takie proste!


Pomagam i będę pomagał za darmo. Nie jestem prawnikiem, nie żyję z tego, do swojej działalności publicznej dokładam od 12 lat, poświęciłem jej wiele serca i bólu, ale jednocześnie czerpię z tego mnóstwo satysfakcji i poczucia, że robię coś dobrego i swoje predyspozycję przekuwam w efekty zamiast popełniać "grzech zaniechania". Kilkanaście osób zasugerowało mi, żebym założył patronite'a, niestety ten serwis w sposób groteskowy broni się rękami i nogami, żeby taka działalność jak moja czy wielu innych świadomych i odważnych osób nie miała możliwości wypłynąć na szersze wody. Dlatego jeśli Ci pomogłem albo jeśli po prostu podoba Ci się to, co i JAK robię jednocześnie chcąc wesprzeć takie działania to możesz wesprzeć zrzutkę albo po prostu ją gdzieś rozpowszechnić.


link do łatwego skopiowania: https://zrzutka.pl/zxf5sd


Bardzo dziękuję za wszystkie akty zarówno wsparcia jak i własnej, osobistej odwagi cywilnej, za podawanie moich instrukcji dalej, za informowanie ludzi o tym, że mogą w prosty i darmowy sposób się bronić. Dziękuję za każdą decyzję, żeby nie odpuścić i nie machnąć ręką - bo tu chodzi o coś zdecydowanie większego niż 20zł na mandat. Tu chodzi o wolność i prawa człowieka, w dalszej kolejności o sprawiedliwość, logikę, zwykłe przestrzeganie prawa. Pamiętajcie: nawet nagana jest za coś! Nagana to nie jest akt łaski czy wyrozumiałości - to forma kary!


Po setkach rozmów z ludźmi poszkodowanymi w wyniku nadużycia uprawnień funkcjonariuszy postanowiłem stworzyć szczegółową instrukcję punkt po punkcie. Po przekroczeniu liczby 400 osób, którym pomogłem, nie mogę tego kontynuować "ad hoc" i każdemu z osobna od początku pisać. Dlatego ta uniwersalna instrukcja niech służy Wam, Waszym rodzinom i znajomym. Niech służy też policjantom, aby nie robili z siebie pajaców i nie narażali się na subsydiarne akty oskarżenia.


Mimo, że jestem osobą młodą i nie jestem prawnikiem to nigdy nie korzystałem z pomocy prawnika w tych sprawach. Wszystkie postępowania (zresztą nie tylko w tej sprawie) zostały wobec mnie umorzone przed sądami w różnych miastach. To takie proste - i nie trzeba wydawać fortuny na pisma (ostatnio słyszałem o cenie 250zł za proste pisemko, tylko z dodatkowym, zbędnym uzasadnieniem + 2500zł za reprezentację przed sądem...). Pomagajmy sobie nawzajem i nie dajmy się skłócić. To, że paru cwaniaczków ma szansę poczuć się kimś ważnym - przy pełnej świadomości bezprawności swojego postępowania kontynuując ten cyrk mimo jasnych i klarownych wyroków - nie musi oznaczać, że my mamy czuć jakikolwiek dyskomfort z tego powodu. I nie odpuszczajmy, bo dzięki takiemu odpuszczaniu i płaceniu oni czują się coraz zuchwalsi i cierpi cała reszta. TARCZA WYRZYKOWSKIEGO służy nie tylko do ochrony Ciebie, ale również wszystkich wokół - na przyszłość!


Można się ze mną łatwo skontaktować i zadać pytanie albo opisać swoją sytuację: https://www.facebook.com/WyrzykowskiPawel i https://twitter.com/WyrzykowskiP

Pracuję również nad instrukcjami postępowania w zakresie bezprawnego aresztu domowego zwanego kwarantanną, w zakresie zgromadzeń publicznych, jednak na to wszystko potrzeba przede wszystkim czasu i trochę więcej konsultacji, aby nikogo nie skrzywdzić wprowadzeniem w błąd.


Przykładowe artykuły potwierdzające to, co tutaj piszę i jako dowód, że sam osobiście przebyłem tę drogę wielokrotnie:

https://zyciesiedleckie.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/584_siedlce/28210_wyrzykowski-vs-sekta-maseczkowa-20.html

https://www.eostroleka.pl/nie-bedzie-kary-za-brak-maseczki-lider-konfederacji-z-naszego-okregu-wygral-w-sadzie,art86671.html

https://www.eostroleka.pl/dzialacze-konfederacji-nie-nosili-maseczek-sad-w-ostrolece-umorzyl-postepowania,art89485.html


Zdjęcie tej pięknej tarczy pochodzi z BohurtShields i przedstawia mój herb szlachecki. Przypisywał go sobie Jaruzelski, pora więc zmyć tę skazę czyniąc dobro na rzecz obywateli.


A teraz uwaga: jeśli doczytałeś aż tutaj to oznacza, że jesteś cierpliwy i możesz do tej instrukcji dodać mały bonus. Otóż jeden z Wykopowiczów wysunął ciekawy scenariusz, gdzie najpierw chcemy mandat, ale gdy funkcjonariusz daje go do podpisu - my się rozmyślamy. Nie zmienia to niczego w naszej linii obrony, natomiast trochę trwa. Jednak korzyść jest taka, że policja nie może stwierdzić przed sądem, że na przykład nie proponowała mandatu tylko od razu uznała, że sprawa jest na tyle poważna, aby od razu skierować ją do sądu. Poza tym na druku, który załącza do sądu (musi się z tego druku specjalnego zarachowania wszak jakoś rozliczyć) musi wpisać za co konkretnie miał być ten mandat - brak pola do lawirowania, o co konkretnie chodziło.


Jest to darmowa instrukcja jak szybko, bezstresowo i bezkosztowo bronić swoich praw w zakresie nielegalnych rozporządzeń o charakterze tekstylnym, w szczególności art. 116 kw, który w ostatnim czasie zaczął być masowo, mylnie przedstawiany jako podstawa do podejmowania interwencji wobec niewinnych ludzi. Zapraszam do zapoznania się z Tarczą nie tylko pokrzywdzonych tym bezprawiem, ale również wszystkich, którzy cenią sobie poszanowanie prawa, godności ludzkiej, sprawiedliwości i porządku państwowego, a także miłośników logiki oraz jedności w społeczeństwie. Tarcza jako instrukcja postępowania służy obronie praw obywatelskich w taki sposób, aby nie tylko koszta osoby poszkodowanej, ale również koszta społeczne i koszta po stronie państwa były jak najmniejsze. Skuteczność tej instrukcji została potwierdzona w sprawach ponad 400 osób, którym pomogłem, a także w sprawach, które dotyczyły mnie bezpośrednio w różnych miastach. Wszystkie te sprawy zostały umorzone, czyli zakończyły się na korzyść obywateli. Mimo to bezprawne działania bazujące na błędnej interpretacji prawa "pisanego na kolanie" są kontynuowane przez funkcjonariuszy, którzy o tym prawie i o orzecznictwie w tym zakresie mają pełną świadomość. Generowane z premedytacją w ten sposób przez Policję koszta obciążają Skarb Państwa, czyli wszystkich podatników. Ów proceder budzi stanowczy sprzeciw nie tylko obywateli, ale również funkcjonariuszy różnych szczebli. Dlatego postanowiłem stworzyć jednolitą, prostą instrukcję, która te koszta minimalizuje i jednocześnie niweluje sytuacje stresowe wynikłe z chaotycznych, zbędnych działań działających w stresie osób poszkodowanych. Tarcza jest jednocześnie narzędziem zapobiegającym eskalacji sytuacji konfliktowych, które w różnych miejscach Polski skutkowały m.in. łamaniem kończyn czy doprowadzania do utraty przytomności zatrzymanych z jednej strony i fizyczną napaścią na funkcjonariusza z drugiej strony. Tarcza pomaga więc zapobiegać niepotrzebnym podziałom społecznym oraz dalszej utracie zaufania społecznego do służb mundurowych.


Bonus: Przydatne linki do badań naukowych


NIESKUTECZNOŚĆ MASECZEK W WIRUSIE GRYPY

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22188875/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26952529/


SARS1, MASECZKI N95 ORAZ NIEDOTLENIENIE ORGANIZMU

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15340662/


NOSZENIE MASECZEK CHIRURGICZNYCH ORAZ NIEDOTLENIENIE ORGANIZMU

https://scielo.isciii.es/pdf/neuro/v19n2/3.pdf

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18500410/


CZYNNIK INDUKOWANY HIPOKSJĄ (NIEDOTLENIENIM)

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15031665/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22818162/


ROLA CZYNNIKA INDUKOWANEGO HIPOKSJĄ (NIEDOTLENIENIM) I PROGRESJA RAKA

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30411685/


ROLA CZYNNIKA INDUKOWANEGO HIPOKSJĄ (NIEDOTLENIENIM) I SPADEK ODPORNOŚCI

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26179900/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28278498/


ROLA CZYNNIKA INDUKOWANEGO HIPOKSJĄ (NIEDOTLENIENIM) W CHOROBACH AUTOIMMUNOLOGICZNYCH

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27071377/

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 116

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • Piotr Leśko

  Odwołałem się pismem z opisu. Dostałem wezwanie na sprawę sądowa w roli obwinionego. Czekać do sprawy czy wysłać wniosek o umorzenie podpierając się innymi wyrokami oraz konstytucją?

 • OM
  Oliwia Martyn

  Świetna inicjatywa! Oby takich więcej! :)

  50 zł
 • LG
  Łukasz Gamrot

  Szanuję za prosto i logicznie wyjaśnienie sprawy oraz za podejście. Trzeba sobie pomagać. Pozdrawiam

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Przebiliśmy tysiąca. Oby tak dalej. To bardzo ważne aby wspierać takie inicjatywy dla nas i naszych dzieci.

  70 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Im więcej sprzeciwu w tych sprawach tym mniej presji na Policjantów żeby dawali te kuriozalne mandaty. Nie pozwólmy się skłócić z Policją, a raczej starajmy się razem działać przeciwko zabieraniu nam wolności.

  5 zł