id: zyw6ma

Na zakup kojców, by móc uratować więcej skrzywdzonych psich serduszek.

Na zakup kojców, by móc uratować więcej skrzywdzonych psich serduszek.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 211 zrzutek i zebrali 1 109 602 478 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kochani!

  W związku z groźbą likwidacji gminnej przechowalni w Ćmielowie bardzo prosimy Was o wsparcie naszej zbiórki na zakup kojca.

  Dzięki hojności Waszych serc udało nam się już zakupić jeden, w którym aktualnie przebywa suczka Abi, a wcześniej był w nim Fredzik.

  Mamy również miejsce na drugi kojec ale niestety brak funduszy na niego...

  Jeżeli udało by nam się uzbierać na zakup następnego, mogłybyśmy pomóc psiakom z przechowalni.

  Zdajemy sobie sprawę ,że będzie trudno uzbierać potrzebną kwotę ,tym bardziej ,że i czasu zostało niewiele ,to jednak mamy cichą nadzieję, że wśród Przyjaciół i Znajomych, oraz Sympatyków naszych bezdomniaków znajdzie się AŻ a może jednak TYLKO ???? 240 OSÓB , które będą mogły podarować 10 ZŁ na ten cel ❤️i tym samym ocalić choć jednego z psiaków przed wywózką do schronu bez wolontariatu.

  Kochani , damy radę ??? Pomożecie ???

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2237426263125674&id=1000057496610817uLWP1O4wrx6zT2e.jpgsTEIMpYc19Cox94U.jpgwa7aBs4iOXdAWfn9.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od kilku lat razem z Jolą pomagamy bezdomnym zwierzętom - leczymy, kastrujemy, szukamy nowych domów... by zapobiegać szerzącej się wciąż bezdomności poddajemy zabiegom kastracji nie tylko bezdomniaki ale również pomagamy zwierzętom właścicielskim osób , które mają trudną sytuację materialną. 

Działając jako osoby prywatne, nie mamy żadnych dofinansowań , pomocy gmin czy też wpływów z 1 %. Jedynymi źródłami , z których pozyskujemy środki na pomoc zwierzętom są organizowany przez nas bazarek oraz darowizny ludzi dobrej woli. 

Skala bezdomności jest ogromna, o domy tymczasowe niestety bardzo trudno, więc do czasu znalezienia nowych domów umieszczamy naszych podopiecznych w hotelikach, co miesięcznie generuje olbrzymie koszty. 

I chociaż chciałybyśmy uratować więcej psich nieszczęść , ocalić przed wywózką do schronu bez wolontariatu , to nie stać nas poprostu na to, bo samo serce i dobre chęci niestety wystarczą...

I tu z pomocą przyszły nam dwie cudowne kobietki, które chętnie podarują miejsce na swoich posesjach i zgodziły się na postawienie u każdej z nich kojca , w którym psiaki mogłyby przebywać dopóki nie znajdą nowych domów. Koszt kojców to 3500 zł - dla nas suma ogromna , jednak ufamy że z pomocą ludzi , którym los bezdomnych zwierząt leży na serduszkach uda nam się to zrealizować . Kochani, liczymy na Waszą pomoc i bardzo prosimy Was o wsparcie, bo Tylko z Wami i dzięki Wam możemy to osiągnąć.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

Robert
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
MC
Monika
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AS
Alicja
100 zł
MS
Małgorzata St
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
30 zł
AK
Agata
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków