id: aymesa

DOBRO POWRACA- POMÓŻMY RAZEM MAĆKOWI

DOBRO POWRACA- POMÓŻMY RAZEM MAĆKOWI

Our users created 1 152 087 fundraisers and raised 1 197 126 146 zł

What will you fundraise for today?

Description

 KOCHANI! Pomóżmy w pokryciu kosztów leczenia związanego z diagnostyką genetyczną Maciusia. Maciuś Prędki urodził się z przerostem lewej kończyny dolnej. Zdiagnozowano też u Niego wadę serca. Posiada tłuszczaka w części lędźwiowo – krzyżowej kręgosłupa, ma też znacznie powiększoną prawą nerkę. Lekarze podejrzewają Zespół PROTEUSZA. To rzadka choroba genetyczna. Głównym jej objawem jest przerost połowiczy i skłonność do tworzenia guzów. Maciej jest pod opieką ortopedyczna, genetyczną, kardiologiczną, nefrologiczną, neurologiczną. Od 2014 roku jest pod opieką poradni genetycznej GENESIS w Poznaniu. Wszystkie możliwe badania genetyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia w celu zdiagnozowania Maćka zostay wykonane. Po ostatniej konsultacji genetycznej oraz po diagnostyce szpitalnej zalecono poszerzenie diagnostyki genetycznej pod kątem wykonania badań WESA. Jest to badanie nierefundowane przez NFZ.

Z całego serce zwracamy się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli o wsparcie dla Maciusia. Koszt badań znacznie przekracza możliwości finansowe Rodziny. Państwa pomoc pozwoli na zdiagnozowanie Chłopca i Jego dalsze leczenie. Bardzo prosimy o pomoc. Dziękujemy za każdą złotówkę.  

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 127

preloader

Comments 3

 
2500 char
 • Teresa Piechnicka

  BARDZO PROSZĘ O DAROWIZNY NA RZECZ WSPANIAŁEJ ZBIÓRKI POD LINKIEM: https:// zrzutka.pl /g9rfa8 DZIĘKI!!!! JEST TO ZBIÓRKA MŁODEGO CZŁOWIEKA. ZBIERA ON NA DOKOŃCZENIE BUDOWY MODELU AUTA. WARTO MU POMÓC! :-) POMOGŁY MU JUŻ 23 OSOBY, ZEBRAŁ 814 ZŁOTYCH, ALE JESZCZE BRAKUJE. JEŚLI NIE PAŃSTWO, TO NIKT MU NIE POMOŻE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I EMPATIĘ. DZIĘKUJĘ!

 • KJ
  Kasia Jankowska

  Buziaki dla Maćka!

  200 zł
 • KJ
  Kasia Jankowska

  Powodzenia!

  100 zł