For free

Założenie i korzystanie z konta na zrzutka.pl jest w 100% DARMOWE dla wszystkich!


Zero opłat!

Organizatorze - nie ponosisz żadnych opłat ani prowizji za organizowanie Zrzutek i wypłacanie środków (za wyjątkiem wypłat ekspresowych oraz zwrotów). Zebrane kwoty możesz wypłacić w dowolnym momencie na własny rachunek bankowy.

Wspierający - możesz wspierać Zrzutki, nie ponosząc żadnych opłat!

Darmowe usługi

Użytkownik Funkcja podstawowa Czas realizacji Koszt
Organizator zorganizowanie zrzutki natychmiast 0 zł
wypłata ze zrzutki* do 1 dnia roboczego
Uczestnik wpłata na zrzutkę zwykłym przelewem do 2 dni roboczych
błyskawiczna wpłata na zrzutkę PayU* do minuty

* w procesie wpłaty i wypłaty dodaliśmy opcję przekazania darowizny dla zrzutka.pl - jeśli nie chcesz jej przekazywać, nie zaznaczaj checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy przypomnimy Ci o darowiźnie, podświetlając właściwą sekcję - wybierz "Nie, dziękuję".


Zbieraj za darmo na dowolny cel

Zbieraj za darmo na dowolny cel


Z czego się utrzymujemy? Z darowizn, które wpłacający, jeśli chcą, mogą nam przekazać przy wpłacie, a organizator zrzutki przy wypłacie.

Opłaty za usługi premium

Nasze podstawowe usługi są w pełni darmowe, ale pobieramy opłaty za różne opcje promowania i ulepszania Zrzutek. Możesz, ale nie musisz z nich korzystać.

Użytkownik Funkcja premium Czas realizacji Koszt
Organizator ekspresowa wypłata** do 5 minut 1.5 zł za każdy 1000 zł
przyjazny link (tzw. alias) natychmiast 5 zł / 7 dni, 10 zł / 14 dni, 15 zł / 30 dni
wyświetlenie na liście promowanych zrzutek*** do 24h 18 zł / 7 dni, 36 zł / 14 dni, 54 zł / 30 dni
specjalne wyróżnienie zrzutki promowanej na liście*** natychmiast 33 zł / 7 dni, 66 zł / 14 dni, 99 zł / 30 dni
pakiet podstawowy: przyjazny link, wyświetlenie na liście promowanych zrzutek, specjalne wyróżnienie zrzutki publicznej na liście*** natychmiast 36 zł / 7 dni, 72 zł / 14 dni, 108 zł / 30 dni

** ekspresowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w określonych bankach - czytaj więcej - lub na karty płatnicze podpięte do profilu użytkownika jako 'karta do wypłat'. Dla Organizatorów pochodzących z kraju innego niż Polska wszystkie wypłaty realizowane są w najkrótszym możliwym terminie (zazwyczaj w ciągu kilku minut) na karty płatnicze podpięte jako karty do wypłat, a opcja tzw. ‘ekspresowych wypłat’ nie jest dla nich dostępna.

*** wyróżnienie jest dostępne wyłącznie ze statusem “promowana” (dawniej “publiczna”). Status promowany (dawniej publiczny) Zrzutki może być ustawiony tylko dla Zrzutek organizowanych przez osoby, które przesłały formularz identyfikacyjny oraz przeszły proces weryfikacji tożsamości opisany w rozdz. XIII pkt 1 Regulaminu. Przed akceptacją reklamy lub statusu promowanego (dawniej publicznego) Zrzutki wymagane będzie przesłanie dokumentów poświadczających wiarygodność Zrzutki. W przypadku ich nie przedstawienia status promowany (dawniej publiczny) Zrzutki może zostać odrzucony.

Opłaty za zwroty

Opłata z tytułu jednej transakcji zwrotu wynosi 0.5 zł.

WSZYSTKIE PODANE KWOTY SĄ KWOTAMI BRUTTO.