Ekspresowe wypłaty na zrzutka.pl!

Napisano 7 kwietnia, 2017

Pracowaliśmy długo i wytrwale i w końcu udało się - znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostarczać zlecane przez Was wypłaty bezpośrednio na Wasze konta nawet w kilka sekund! Jak to działa? 

Zlecasz wypłatę zaznaczając, że wybierasz opcję natychmiastowej realizacji i zwykle już po kilku sekundach pieniądze są na Twoim koncie bankowym! 

W trakcie realizacji wypłaty wystarczy wybrać opcję "Ekspresowa wypłata - na Twoim koncie zwykle już do 5 minut!" zaznaczoną kolorową ramką na grafice poniżej (przed pierwszą wypłatą wymagane będzie uzupełnienie danych adresowych):


ekspresowe_wyplaty

Jaki jest koszt takiej błyskawicznej wypłaty? Za cenę 5 zł od każdego rozpoczętego 1 000 zł kwoty wypłaty (czyli do 1 000 zł za 5 zł, od 1 001 zł do 2 000 zł za 10 zł itd.) realizujecie wypłaty w czasie niemal rzeczywistym! Za darmo naturalnie pozostają wypłaty realizowane standardowo, czyli w następnym dniu roboczym. Ważne - w procesie wypłaty dodaliśmy opcję przekazania darowizny dla zrzutka.pl - jeśli nie chcesz jej przekazywać nie zaznaczaj checkboxa dotyczącego przekazania wsparcia dla zrzutki, a gdy przypomnimy Ci o darowiźnie podświetlając właściwą sekcję - wybierz 'Nie, dziękuję'. 

Ważne - ekspresowe wypłaty są w 100% darmowe w naszej aplikacji mobilnej - więcej na ten temat.

Natychmiastowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w następujących bankach: 

wykaz_bankow
Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz lub

KS

https://zrzutka.pl/z/pomocyubezpieczenie kupiłam sb autko, a tu bum, prawie kolejne tyle wydatków XD proszę o pomoc i z góry dzięki! jesteście c0ol

Arkadiusz Rygielski

https://zrzutka.pl/mddcgt. 23 1160 2202 0000 0002 8507 6600 mój numer konta.

Nikola Frączak

Wraz z synem prosimy o pomoc finansowa na remont, mamy a to 3 miesiące. Jeśli się nie zmieścimy w terminie zostaniemy rozdzielenie ???? mamy tylko siebie i nie może się to wydarzyć. Jeśli ktoś jest wstanie nam pomóc to prosimy z całego serca, jeśli tybedziesz potrzebował pomocy ja też pomogę tak jak.. rozwiń tylko będę potrafiła ????

Jagoda Ryczek-Wardzinska

Pomagamy robię zbiórkę dla rolników którzy są poszkodowani po nawałnicy i suszach. Kto może każda złotówka się liczy dla nich to wiele a dla nas tak niewiele i ta satysfakcja poczucie pomocy osobie potrzebującej wsparcia. Pozdrawiam

KZ

Zbieram na pompę insulinową

Natalia Michalska

Zbieramy na czynsz jestem w silnej depresji mam dZiecko i faceta ktory zlqmał noge w pracy po cxym zostal zwolniony bo pracowal na umowie miesiecZnej

Zbieram na mieszkanie

CL

prosze wiecej informacji ozrzutkach

AS

Jakie formularze muszę wypełnić do założenia konta ,nie mogę znalezsc

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.