Z bloga

Ekspresowe wypłaty na zrzutka.pl!

Napisano 7 kwietnia, 2017 przez Michał

Pracowaliśmy długo i wytrwale i w końcu udało się - znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu możemy dostarczać zlecane przez Was wypłaty bezpośrednio na Wasze konta nawet w kilka sekund! Jak to działa? 

Zlecasz wypłatę zaznaczając, że wybierasz opcję natychmiastowej realizacji i zwykle już po kilku sekundach pieniądze są na Twoim koncie bankowym! 

W trakcie realizacji wypłaty wystarczy wybrać opcję "Ekspresowa wypłata - na Twoim koncie zwykle już do 5 minut!" zaznaczoną kolorową ramką na grafice poniżej (przed pierwszą wypłatą wymagane będzie uzupełnienie danych adresowych):


ekspresowe_wyplaty

Jaki jest koszt takiej błyskawicznej wypłaty? Za cenę 5 zł od każdego rozpoczętego 1 000 zł kwoty wypłaty (czyli do 1 000 zł za 5 zł, od 1 001 zł do 2 000 zł za 10 zł itd.) realizujecie wypłaty w czasie niemal rzeczywistym! Za darmo naturalnie pozostają wypłaty realizowane standardowo, czyli w następnym dniu roboczym. 

Natychmiastowe wypłaty są możliwe w określonych dniach i godzinach dla użytkowników posiadających konta w następujących bankach: 

wykaz_bankow
Twój zespół zrzutka.pl


Aby dodać komentarz zaloguj się lub zarejestruj