id: m6tgme

koncert, młodzież, rodziny, uwielbienie

koncert, młodzież, rodziny, uwielbienie

 
Piotr Nadolski

Updates1

  • Witajcie. Dziękujemy już za wasze dobro i za wszelkie wpłaty. I dalej prosimy Was o pomoc. PAX

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Witajcie.

Jesteśmy wspólnotą Ruchu Światło - Życie Archidiecezji Gdańskiej. Pragniemy po raz drugi zorganizować wydarzenie uwielbieniowo - modlitewne, ewangelizacyjne pod nazwą: "wSTAŃiSŁAW 2.0 - skacz". Nazwa nawiązuje do słów papieża Franciszka z ŚDM 2016 w Krakowie, abyśmy wstali z "kanapy" i zaczęli uwielbiać Chrystusa. Nazwa też nawiązuje do patrona młodzieży, czyli świętego Stanisława Kostki. A w ty roku podczas edycji 2.0 dodajemy słowo - SKACZ, bo chcemy wykonać skok wiary - zaufania Jezusowi, powierzając mu swoje życie.

Wydarzenie odbędzie się 10 października w parafii Niepokalanego Serca Maryi, Gdynia - Karwiny, ul. Makuszyńskiego 2. W czasie wydarzenia usłyszymy takie zespoły jak:

-EXODUS 15,

-zespół PAW,

-Estera Esti Kukier (wokalistka zespołu Steeped),

-Szymon Reich, muzyk tworzący nowatorki styl na scenie, model - uczestnik programu "Top Model", związany z wspólnotą Tazie.

Chcemy by to wydarzenie mogło odbyć się całkowicie profesjonalnie dla tego zbieramy fundusze na scenę, nagłośnienie, światła, telebim, opłacenie zespołów, przygotowanie transmisji on - line z prawdziwego zdarzenia.

Bez waszej pomocy to się nie uda. Dziękujemy za wszelką pomoc. Niech Chrystus Was błogosławi. PAX


Comments 2

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Koszulki mamy, ale zrzutka coś wolno idzie, wiec trzeba wesprzeć :)

    hidden
  • Teresa Piechnicka

    BARDZO PROSZĘ O DAROWIZNY NA RZECZ WSPANIAŁEJ ZBIÓRKI POD LINKIEM: https:// zrzutka.pl /g9rfa8 DZIĘKI!!!! JEST TO ZBIÓRKA MŁODEGO CZŁOWIEKA. ZBIERA ON NA DOKOŃCZENIE BUDOWY MODELU AUTA. WARTO MU POMÓC! :-) POMOGŁY MU JUŻ 23 OSOBY, ZEBRAŁ 814 ZŁOTYCH, ALE JESZCZE BRAKUJE. JEŚLI NIE PAŃSTWO, TO NIKT MU NIE POMOŻE. PROSZĘ O ZROZUMIENIE I EMPATIĘ. DZIĘKUJĘ!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using