Ratujemy życie George
Ratujemy życie George
Updates3
-
Ponieważ czuję się już znacznie lepiej - znów lubię bawić się z siostrą... Lubię też się do niej przytulać :) Ładna jest, prawda ?

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Cześć, mam na imię George. Zbieram na bolesne zastrzyki. Dlaczego ? Bo ratują mi życie...
Mam 9 miesięcy, od ponad miesiąca choruję na FIP. Ta choroba jeszcze niedawno była dla kotów w 100% śmiertelna, ale od pewnego czasu jest lek. To zastrzyki, które podaje się (1 dziennie) przez 84 dni. Całość mojej kuracji wyniesie ponad 14 tys.pln
Jestem wielkim szczęściarzem - ludzie, którzy mnie kochają leczą mnie od 7 marca. Moje wyniki są lepsze, nie mam już brzuszka wypełnionego płynem i czuję się znakomicie.
Niestety pieniądze moich bliskich już dawno się wyczerpały. Kurację trzeba skończyć, aby choroba nie wróciła. Czy moglibyście mi pomóc ? Proszę
kong
za kosmetyki
masażer
kotek, świeczka
datek kolczyki,,Zdrowiej koteczku :)