1 195 zł z 1 000 zł
119%
zakończona 03.04.2021r
25 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Dzięki takiemu wsparciu na zrzutce jesteśmy po drugiej edycji Projektu Śniadanko. q4536422f4a03bd4.jpeg

    Czytaj więcej
  • Cześć chcemy Wam podziękować za każdy datek wpłacony na naszą zrzutkę afc43c8e29990714.png

    To dzięki waszemu wsparciu mogliśmy rozpocząć "Projekt Śniadanko" podczas którego odwiedzamy osoby bezdomne i wręczamy im kanapki oraz gorącą herbatę. Więcej o naszym projekcie możecie przeczytać na naszej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/bezdomniwpotrzebiecc8434da302a393e.jpegsee22036d9d21d71.jpeg

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć!

Jesteśmy grupą znajomych, których przejmuje los osób bezdomnych. Chcemy im pomóc jak najlepiej potrafimy, dlatego też w naszych głowach zrodził się pomysł, by założyć stowarzyszenie, które będzie się zajmowało pomocą właśnie takim ludziom. Często bywa tak, że niewiele osób okazuje empatię tym, którzy żyją obok nas, lecz jednak osobno - bardzo chcemy to zmienić.


Jednak byśmy byli w stanie pomóc w pełnym wymiarze, postanowiliśmy sformalizować nasze działania właśnie w formie stowarzyszenia. Choć jest w nas pełno ideałów, potrzebujemy również pomocy z Waszej strony - między innymi tej finansowej. Bardzo Was prosimy o pomoc w tej materii - wierzymy w Wasze dobre serducho i to, że podobnie jak my jesteście wrażliwi na krzywdę innych.


W planach mamy zorganizowanie koncertu charytatywnego na przełomie czerwca i lipca już pod szyldem stowarzyszenia, by móc pomóc tym, którym najmocniej brakuje ciepła, nie tylko tego materialnego. Już niedługo usłyszycie o nas więcej - chcemy robić dobro dla ludzi, którym zabrakło szczęścia, by mogli go choć trochę doświadczyć.


Mamy za sobą już dwie akcje na rzecz osób bezdomnych, w wigilię odwiedziliśmy osoby potrzebujące z gorącym barszczem oraz paczką zimowej odzieży. Od stycznia prowadzimy zbiórkę koców które dotarły dla osób bezdomnych z Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej oraz Pszczyny. Naszymi działaniami chcemy dotrzeć do jak największej ilości osób bezdomnych oraz najbardziej potrzebujących.


Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku gdzie wkrótce pojawią się licytację na cel naszej zrzutki. Zbieramy miedzy innymi na koszty administracyjne związane z założeniem stowarzyszenia jak i kosztami związanymi z dalszą działalnością na rzecz potrzebujących.


Nasz Facebook: https://www.facebook.com/bezdomniwpotrzebie/


Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy,

Kacper

Sandra

Karolina

Wiktoria


„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” (o. Fabian Kaltbach OFM)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 25

JJ
Jakub Janik
200 zł
AK
Aleksandra Kruk
130 zł
AC
Agata Czyż
125 zł
M
Monika
100 zł
SG
Sylwia Glońska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
CM
Chabierski mariusz
50 zł
AK
Agusia - licytacja obrazu
50 zł
SC
Ciasteg
50 zł
AP
Alicja Piwowarska
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 726 zrzutek

i zebrali

523 173 554 zł

A ty na co dziś zbierasz?