id: 24szby

WYJAZD PO NAJOSTRZEJSZE BURRITO W POLSCE

WYJAZD PO NAJOSTRZEJSZE BURRITO W POLSCE

351 zł 
z 350
100%
zakończona
01.09.2018r
15
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 458 zrzutek i zebrali 880 898 287 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cel : Wyjazd do Warszawy w celu nagrania filmu o najostrzejszym burrito w Polsce.

Wyjazd do Warszawy po to aby odwiedzić lokal w którym jest podawane prawdopodobnie najostrzejsze burrito w Polsce wraz z członkiem, wielokrotnym uczestnikiem, naszego kanału - Samurajem.

Chcemy zmierzyć się z wyzwaniem ostrości deklarujemy , że zamówimy najostrzejsze dostępne w tym lokalu pozycje. Ja spróbuję burrito z sosem NR 6 - Naga Jolokia a Samuraj zamówi Killer-a zwanego również "Siódemką".

Niestety taki wyjazd to również koszty, które wykraczają poza budżet jakim obecnie dysponuje nasz kanał.

W chwili obecnej nasze produkcje średnio zamykają się w kwocie 40-100 złotych na jeden film + dodatkowe koszty paliwa. Praca oraz czas, który poświęcam na prowadzenie kanału w żaden sposób nie są rekompensowane z przychodów z reklam wyświetlanych pod moimi filmami. Dla porządku ostatnie przychody za poprzednie miesiące : 500 (Maj), 1100 (Czerwiec), 1500 (Lipiec) zł brutto. Od tej kwoty niestety trzeba zapłacić 18% podatku dochodowego co jeszcze zmniejsza budżet jakim dysponuje nasz kanał. Dodatkowo wspomniane pieniądze otrzymuję 21 dni po zakończeniu miesiąca , którego dotyczy okres rozliczeniowy. Niby masz ale musisz czekać ponad 3 tyg zanim ci wypłacą.

Jednorazowy koszt takiego wyjazdu to około 350 złotych. Dlaczego aż tak dużo ?

Z centrum Torunia w którym obecnie nagrywam do S'poco Loco ( Francuska 8 w Warszawie ) w dwie strony mam około 550 kilometrów najszybszą trasą korzystając z autostrady A1 oraz A2. Średnie spalanie na tej trasie mojego auta jakim jest Fiat 500 to ok 6,5 litra na każde 100 km co przy cenie paliwa ok 5,50 daje niecałe 200 złotych (korki w Wawie wliczone w całkowity koszt ). Dobra mamy kwestię paliwa za sobą kolejne rzeczy które musimy zakupić to : 2x burrito , 2x aloes , 2x coś na bazie mleka/śmietany , 2 x dodatkowe picie. Zanim przystąpimy do jedzenia oczywiście skosztujemy też Quesadille z tego lokalu - jako podkładka przed "głównym daniem" - Na pusty żołądek nawet nie będę próbował. Całość zamyka się w kwocie 310 złotych.

Na co pozostałe 40 złotych ? Jak będziemy wracali i starczy baterii postaram się nagrać TEST KEBABA z AUTOMATU Kebs&Go który znajduje się w okolicach dworca centralnego w Warszawie. TEST NAJOSTRZEJSZE BURRITO W POLSCE oraz TEST KEBABA Z AUTOMATU dwa filmy w cenie jednego. Za każde wsparcie serdecznie dziękuje. Obiecuję rozliczyć się na filmie z każdego grosza żeby nie było wątpliwości na co poszły pieniądze. Kiedy w grę wchodzą wasze ciężko zarobione pieniądze transparentność to podstawa.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków