id: 25562f

Ufundujmy półkolonie dla dzieci | Wywczas 2.0 dla Stowarzyszenia Pomocy ISKIERKA

Ufundujmy półkolonie dla dzieci | Wywczas 2.0 dla Stowarzyszenia Pomocy ISKIERKA

140 zł 
z 5 000
2%
zakończona 08.05.2022r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Pomocy „ISKIERKA” od 1999 roku bezpłatnie pomaga dzieciom, młodzieży i rodzinom, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, życiowej lub wychowawczej. Jednym z działań ISKIERKI jest prowadzenie półkolonii dla swoich podopiecznych. W ich ramach zapewniają dzieciakom dostęp do kultury i właśnie w tych działaniach, jako zespół Wrocławskiej Fundacji Filmowej, przy Waszym wsparciu, postanowiliśmy im nieco pomóc :)


Edukowanie poprzez dostęp do kultury, szczególnie filmowej, uważamy za niezwykle ważne. W ramach projektu Wywczas 2.0, skupiającemu się na działaniach osiedlowych oraz animacji kultury poza ścisłym centrum miasta, postanowiliśmy połączyć siły i zebrać fundusze na wzbogacenie programu letnich półkolonii podopiecznych Filii Stowarzyszenia ISKIERKA na Nowym Dworze.


Zapytaliśmy wychowanków nowodworskiej ISKIERKI o to, jak często oglądają filmy w kinie. Większość odpowiedziała, że te ogląda głównie w domu, a wyjścia do kina są sporadyczne, nieraz raz na rok lub rzadziej. W teatrze natomiast nie bywają w ogóle. Czas to zmienić!


O tym dlaczego warto pomagać najlepiej opowiedzą wychowankowie samej ISKIERKI:
Zaczarujmy więc letnie półkolonie na Nowym Dworze magią kina!


Od siebie dajemy dzieciom warsztaty – teraz czas na Ciebie! Ufunduj dzieciakom bilet do kina!


Stowarzyszenie Pomocy „ISKIERKA” udziela specjalistycznej pomocy pedagogicznej, psychologicznej, terapeutycznej, organizuje dzieciom i młodzieży czas wolny, pomoc w nauce oraz wsparcie socjalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu wsparciu pomaga zgłaszającym się osobom rozwiązywać swoje problemy i zmieniać życie na lepsze.


Organizatorzy:

Wrocławska Fundacja Filmowa – to nasza wspólna przygoda z kinem. Uwielbiamy film i staramy się przekuwać pasję w działanie. Tworzymy projekty, organizujemy wydarzenia, opowiadamy o tym, co w dziedzinie filmu zasługuje na dostrzeżenie. Odpowiadamy m.in. za festiwal MIASTOmovie, projekt Polish Cinema for Beginners oraz Festiwal Filmowy SPEKTRUM.


Profit Development – wrocławska firma deweloperska od 19 lat budująca nowe mieszkania we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Deweloper chętnie angażuje się w ciekawe projekty społeczno-kulturalne i działalność charytatywną. Tworzy przestrzeń do życia i wspiera tworzenie przestrzeni dla kulturalnej aktywności mieszkańców, młodych twórców i lokalnych biznesów.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 060 zrzutek

i zebrali

833 221 814 zł

A ty na co dziś zbierasz?