id: 2589f2

Justyna Jędrusik - Dance&Pray - teledysk

Justyna Jędrusik - Dance&Pray - teledysk

Opis zrzutki

Całe życie marzyłam o tym, żeby śpiewać, koncertować. Przyszedł moment kiedy stawiam bardzo ważny krok w tym kierunku, chcę nagrać teledysk do mojej piosenki, którą napisałam na studiach. Kocham ją śpiewać i słuchać hammona, basu, sekcji dętej, chórków i tych wszystkich instrumentów, które nagrali dla mnie znajomi koledzy ze studiów oraz zaproszeni muzycy. Kiedy ich słucham jestem wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Chcę się z Tobą tą piosenką podzielić. Żeby móc to zrobić potrzebuję do singla nagrać teledysk, dzięki któremu piosenka po publikacji nie zginie w gąszczu internetu. Mój entuzjazm do śpiewania zawsze był na poziomie 120% ostatnio nieco opadł. Cały czas staram się iść do przodu, ostatnio dostałam się do Berklee College of Music jednak bez pełnego stypendium (pomimo, że od nich dostałabym 14tys. dolarów musiałabym dopłacić następne 30) nie byłam w stanie zdecydować się na wyjazd. Stanęłam przed wyborem, czy zająć się pozyskaniem pieniędzy na studia, czy zacząć działać na własną rękę.Powiadają, że pieniądze szczęścia nie dają. Wybrałam moją twórczość. Jest to kluczowy moment, zmierzenia się z tym czy ludzie polubią moją muzykę, mnie, codziennie mam milion wątpliwości i nie jest to łatwe, ale gdzieś w głębi serca czuję, że to jest właśnie ta droga, którą mam iść. Wierzę, że się uda, ale samo się to nie stanie. Każdy z nas może zmienić ten świat. Czy pomożesz mi teraz, żebym mogła w przyszłości pomóc większej ilości osób? Większość materiału jest już nagrana. Zebrane pieniądze pokryją koszta produkcji muzycznej oraz produkcji teledysku. Jeżel uda się zebrać więcej niż potrzeba, pieniądze przeznaczę na drugi singiel.

Kim jestem?

Śpiewam od dziecka. Mam za sobą szkoly muzyczne: klasyczną w Nowym Sączu, jazzową w Krakowie, studia w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. W poszukiwaniu dobrej techniki wokalnej wyjechałam do Nowego Yorku, gdzie brałam lekcje śpiewu i koncertowałam z zespołem The Haveners. Obecnie uczę śpiewu, przygotowuję koncerty moich uczniów między innymi musicale. Przyszedł czas, aby tą pracę uwieńczyć dziełem jakim będzie singiel z teledyskiem.

LINK DO MOJEGO KANAŁU NA YOUTUBE

Skład muzyczny

W moich najśmielszych marzeniach nie myślałam, że w nagraniu piosenki wezmą udział osoby, które wymienie poniżej, a są to:

Kamil Barański - hammond

Muzyk, pianista, producent. Na codzień współpracuje z Marylą Rodowicz, Magdą Steczkowską, Mateuszem Krautwurstem. Jest kierownikiem muzycznym zespołu Nataszy Urbańskiej. Jako muzyk sesyjny współpracował z Grzegorzem Turnauem, Kayah, Transoriental Orchestra, Urszulą Dudziak, Kasią Cerekwicką, Sound'n Grace, Mariką i wiele, wiele innych.

Piotr Żaczek - bass

Jest jednym z najbardziej uznanych gitarzystów basowych w Polsce. Od dawna należy do grona muzyków sesyjnych, zapraszanych do udziału w nagraniach wszystkich nurtów i gatunków. Lista wykonawców z którymi grał jest długa, jego linie basowe usłyszeć można w popowych produkcjach (Kayah, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Poluzjanci) w jazzowych (Ewa Bem, Anna Serafińska, Cezary Konrad). Człowiek obdarzony niezwykłą bystrością umysłu i znakomitym poczuciem humoru.

Bogusław Kaczmar - fortepian

Większą część studiów akompaniował mi na zajęciach na akademii. Znakomity muzyk, człowiek o promiennym stylu bycia. Laureat wielu jazzowych konkursów.

Współpracował i m.in. z: Gordonem Haskellem, Beatą Przybytek, Piotrem Domagałą, Januszem Muniakiem, Arkiem Skolikiem, z big bandami (Big Band Akademii Muzycznej w Katowicach, Big Silesian Band, Żorska Orkiestra Rozrywkowa, eMBand). Grając z big bandami miał przyjemność występować, m.in. z: Krystyną Prońko, Renatą Przemyk, Garym Guthmanem, Ewą Urygą, Grażyną Łobaszewską oraz Zbigniewem Wodeckim.

A teraz przedstawię wam moich kolegów ze studiów z wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Szymon Bisaga - perkusja

Znakomity muzyk i człowiek. Dobry kolega :) Muzyk sesyjny. Gra w wielu nie tylko profesjonalnych, ale i wartościowych projektach. Uczy gry na perkusji w Szkole Uwielbienia "Jest więcej".

Łukasz Dudek - gitara

Wraz z Big Bandem współpracował między innymi z Hanna Banaszak, Grażyną Łobaszewską, Moniką Kuszyńską, Andrzejem Piasecznym i Arturem Andrusem.

Patryk Zakrzewski - perkusjonalia

Współpracował z wieloma międzynarodowej sławy artystami (m. in. Andrzej Piaseczny, Marcin Urban, Paweł Tomaszewski, Adam Sztaba). Akompaniował w programach Idol oraz Taniec z gwiazdami.

Aranżację sekcji dętej przygotował Patryk Śliskowski - kompozytor, aranżer, dyrygent. Zajmuje się zarówno muzyką klasyczną, jazzową jak i rozrywkową. Współpracował m.in. z takimi artystami jak JIMEK, Bokante, Sinfonietta Cracovia, AUKSO, Music Mahal, chór gospel „Z miłości”.

Marcin Dąbrowski - saksofon tenorowy - w 2012 roku wystąpił w z Piotrem Baronem oraz Dante Luciani(Miami) big band podczas warsztatów muzycznych. W 2013 roku wystąpił na Hanza Jazz Festival w Koszalinie, gdzie wziął udział w warsztatach z Janem Ptaszynem Wróblewskim i Maciejem Sikałą. W 2017 roku wystąpił na Opener Festiwal z zespołem The Dumplings. W 2018 roku wziął udział w nagraniu płyty „Day in the bus” z zespołem Szymon Klekowicki Sextet.

Karol Lisiński - saksofon tenorowy - uczestniczył w warsztatach z Armo Bornkampem, Jean-Denis Michatem, Jerzym Sikałą i Jerzym Główczewskim. Współpracował z Orkiestrą Symfoniczną w Toruniu. Zwycięzca pierwszego miejsca na ogólnopolskich przesłuchaniach CEA II st. w 2014 roku.

Norbert Wardawy - trąbka - wraz z Big Bandem wystąpił z takimi osobami jak Piotr Wojtasik, Uros Peric, Lora Szafran, Beata Przybytek, Krystyna Prońko. W 2017 roku brał udział w sesjach nagraniowych z zespołami Big Cyc i Czarno-Czarni, z którymi stałe współpracuje. Jako jeden z kilku młodych trębaczy w Polsce wziął udział w warsztatach z ikoną światowego jazzu , trębaczem Wyntonem Marsalisem.

Piotr Eliasz - trąbka - Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie trąbki.

Najpiękniejsza część składu, czyli chórki:

Magdalena Rębisz

Wokalistka, kompozytorka, aranżerka, autorka testów.

Laureatka wielu nagród muzycznych, m.in. Grand Prix. Półfinalistka konkursu International Songwriting Competition w Nashville.

Kasia Dudzik

Występowała na jednej scenie z takimi wokalistami jak: Krzysztof Kiljański, Robert Rozmus, Stanisław Soyka, Alicja Majewska, Grażyna Łobaszewska. Wokalistka Big Mielec Band.

Marysia Feduniewicz

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.

Laureatka III miejsca na 45. Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu.

Radek Tadel - mix i mastering

Człowiek obdarzony nie tylko niezwykłym uchem, ale i ogromną cierpliwością. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach specjalności realizacja nagłośnienia, którą ukończył z wyróżnieniem. Obecnie wykładowca tego kierunku.

Grupa tanceczna

Kierownikiem grupy jest Aleksandra Pisarczyk.

Wykwalifikowany instruktor tańca, choreograf. Zajmowała czołowe miejsca w turniejach tańca hip hop. Tańczyła i tworzyła choreografie do spektakli tanecznych, a także miała okazję występować w teledyskach znanych polskich gwiazd. Na swoim koncie ma takie projekty jak występ w teledysku Kuby Badacha do utworu „Jestem kimś” z agencją taneczną JDC, czy nagrania do reklamy dla Mastercard. Szkoliła się u takich tancerzy jak: Caleaf Sellers, Diana Matos, Denzel Chisolm czy Lando Wilkins.

MASZ CHĘĆ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ LUB POMÓC W INNY SPOSÓB?

Napisz do mnie na moim profilu artystycznym na Facebooku.

Napisz do mnie

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 132

 
Arka Przymierza
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
ML
Maciej Ligiera
269 zł
A
Angelika
250 zł
M
Marek Gajdosz
240 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MP
Marek Poremba
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 23

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 367 zrzutek

i zebrali

440 737 921 zł

A ty na co dziś zbierasz?