id: 258m65

Operacja serduszka Milenki i dalsza rehabilitacja

Operacja serduszka Milenki i dalsza rehabilitacja

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
14 689 zł 
z 10 000
146%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witajcie Kochani! Jestem tutaj kolejny raz z prośbą o wsparcie naszej lokalnej mieszkanki Gminy Bogatynia. Czeka ją skomplikowana operacja serduszka już we wrześniu 2022, która pozwoli jej żyć. Niestety wszelkie miesięczne koszty rehabilitacji, podróży po szpitalach, szukanie specjalistów i konsultacji to duże wydatki, na które nikt nie jest gotowy. Poza serduszkiem są też inne choroby na które cierpi Milenka. Ma założoną stomię, mama musi ją cewnikować, kłopoty z oczkami oraz wcześniactwo. Dlatego też musimy Milence pomóc <3 Pamiętajcie Dobro wraca!


Od rodziców Milenki:

"Nasza córeczka ma na imię Milenka, urodziła się 6m temu i swoje pierwsze miesiące życia spędziła w szpitalu. Urodziła się ze złożoną wadą serca pod postacią dwu ujściowej prawej komory z dużym pod aortalnym ubytkiem przegrody międzykomorowej i zwężeniem zastawki tętnicy płucnej. Milenka ma przed sobą operacje założenia bandingu na tętnicy płucnej i operacje na otwartym sercu przełożenia naczynia do lewej komory. Milenka to mała wojowniczka, już w życiu prenatalnym miała założone shunty do pęcherza dzięki czemu żyje, mimo że od urodzenia przebywa w szpitalu jest pogodnym i wesołym dzieckiem, na pierwszy rzut oka nie widać że jest poważnie chora, mimo to wymaga stałej opieki kardiologicznej do końca życia i przyjmowania leków. Zebrane środki będą przeznaczone na dalsze leczenie, rehabilitację i leki. Bardzo dziękujemy za okazałą pomoc-rodzice."

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 191

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 131 008 zł

A ty na co dziś zbierasz?