id: 259mk2

Rita i Kubuś zbierają na swoje utrzymanie

Rita i Kubuś zbierają na swoje utrzymanie

Nasi użytkownicy założyli 1 189 751 zrzutek i zebrali 1 253 766 133 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Podlasie. 2 trudne psiaki Rita i Kubuś. Ich pan utopił się w stawie. Rodziny nie miał. Teren niechlubnego schroniska w Radysach.

Zostały zamknięte w komórce. Dziczały jeszcze bardziej. Dokarmiane przez szpary w niby-drzwiach. Żeby je w ogóle stamtąd zabrać trzeba było je uśpić.


Nie pozwalały się do siebie zbliżyć. Nie było chętnych, żeby je przyjąć pod opiekę. Tzw. nieadopcyjne. Nie potrafiliśmy ich tam zostawić, choć trochę takich specjalnych osobników pod opieką mamy. Jakoś mamy do takich szczęście.


Rita i Kubuś są teraz w hoteliku. Uczą się życia. Robią postępy, ale jeszcze kawałek drogi przed nimi, żeby były gotowe do adopcji. Bardzo potrzebujemy wsparcia w opłaceniu hoteliku. Rita jest bardziej otwarta. Jeszcze za życia swojego pana miała więcej kontaktu ze światem. Kubuś był trudniejszy i bardziej izolowany. Ale obydwoje bardzo się starają. Na razie Rita lubi towarzystwo opiekuna, a Kubuś opiekunki. Jeszcze muszą poszerzyć grono swoich przyjaznych kontaktów:))


Ostatnio miały spacer do małego stawu koło hoteliku i były zachwycone. Okazało się, że wspaniale pływają i bardzo im się to podoba. Mamy nadzieję, że pomoże to w oswajaniu się ze światem.

Pomóżcie Ricie i Kubusiowi w drodze do lepszego życia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
50 zł
HB
HALINA BISKUP
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
GI
Gabriela N
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!