id: 25c2y7

NOWY WÓZ STRAŻACKI

NOWY WÓZ STRAŻACKI

Nasi użytkownicy założyli 916 445 zrzutek i zebrali 883 425 137 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czołem!


Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobiednej pragnie prosić wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie!

W tym roku dostąpiliśmy zaszczytu otrzymania dofinansowania rządowego na zakup nowego auta bojowego. Staraliśmy się o to kilka lat i jest to spełnienie naszych najśmielszych marzeń!

Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, nasze obecne wozy pochodzą jeszcze z poprzedniej epoki. Mimo że nadal są w nie najgorszej formie – już czas aby odeszły na zasłużoną emeryturę. Tatra (50 l.), Star (37 l) oraz Mercedes (35l.) przewiozły nas przez wszelkiego rodzaju akcje ratownicze. Począwszy od ściągania kotów z drzew poprzez przedzieranie się przez moczary, lasy, roje szerszeni, płonące łąki, dziki nurt powodziowy aż po pożary domów i fabryk. Nasza miłość do tych wozów jest bezkresna i szczerze uzasadniona. Ale nadszedł czas na zmiany… Chcemy czuć się bezpiecznie, pewnie. Chcemy się rozwijać, usprawnić nasze działania, chcemy czuć się profesjonalni i niezawodni. A przede wszystkim żeby czuli się tak przy nas Ci, którym służymy.


Bo poza działaniami ratowniczymi mamy również inną twarz. Udzielamy się na rzecz naszej lokalnej społeczności w każdy możliwy sposób. Wypompowanie wody z piwnicy? Lecimy. Ubranie choinki? Robi się. Organizacja festynu? No ba! Jesteśmy otwarci na ludzi, na wszelkie formy aktywności i niesienia pomocy. W naszej, dość zresztą rozległej, okolicy słyniemy z wybitnej grochówki, gotowanej w kuchni polowej. Gościmy z nią na wszelkich imprezach (chwalą ją nawet w najdalszych zakątkach naszego pięknego kraju 😉). Ponadto w każdym calu jesteśmy samodzielni. Własnymi siłami remontujemy naszą strażnicę, dbamy o sprzęt oraz wyposażenie ochrony osobistej. Staramy się ze wszystkich sił, aby wszystko działało bez zarzutu, jak dobrze naoliwiona maszyna. Mamy w sobie nieokiełznane pokłady dobrej energii, chęci do działania, empatii. Ale wiecie co w tym wszystkim jest najpiękniejsze? To poczucie wspólnej misji, stworzyło między nami nierozerwalną więź. Jesteśmy dla siebie jak rodzina, dosłownie wskoczylibyśmy za sobą w ogień. I teraz też, wszyscy razem, pracując ramię w ramię zrobimy wszystko, aby największe marzenie naszej załogi w końcu się ziściło! 

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!