Ratujmy życie Konrada, który sam nie bał się go ofiarować nam wszystkim. ID: 25c6ud

Ratujmy życie Konrada, który sam nie bał się go ofiarować nam wszystkim. ID: 25c6ud

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

97 140 zł z 100 000 zł

97%

97 140 zł

97 140 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

31.08.2020r

1950

1950

wspierających
97%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani aktualizacja sytuacji


Ciężko jest to opisać bo nie jestem lekarzem.


Wiadomość ze szpitala Konrad będzie wymagał rehabilitacji neurologicznej, logopedy, fizjoterapeutów i zależnie od stanu zdrowia pomocy innych specjalistów. Będzie musiał być objęty całodobowa opieka pielęgniarki ze względu na żywienie dojelitowe i ciągle pracujący respirator oraz konieczność monitorowania funkcji życiowych.

Konrad jest 25-letnim policjantem z krótkim stażem pracy, ale wielkim sercem do pomagania innym. Od zawsze chciał wstąpić do służb mundurowych i osiągnął swój cel.

Młody, ambitny, z wieloma pasjami i różnymi zainteresowaniami od motoryzacji po strzelnictwo, ale z nieodłączną w jego życiu adrenaliną. Kochający sport, mający wielu przyjaciół i duże plany na przyszłość, które przekreślił wypadek na służbie, w czasie gdy jechał ratować czyjeś życie.

Do wypadku doszło około godz. 13. Policjanci jechali na interwencję ul. Morską w kierunku centrum Gdyni. Radiowóz miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Swarzewskiej doszło do kolizji, w wyniku której radiowóz z dużą prędkością uderzył w latarnię.


h5e9f821530ea9e5.jpeg


Bardzo ciężki uraz głowy wymusił wprowadzenie w stan śpiączki farmakologicznej, w której utrzymywany był 3 tygodnie. Liczne złamania twarzoczaszki stworzyły środowisko do rozwoju bakterii prowadzących do bardzo poważnego wstrząsu septycznego. Sepsa spowodowała wyłączenie pracy nerek, powiększenie wątroby i problemy z układem krążenia. Doprowadziła finalnie do stanu zagrożenia życia. Konrad mimo wszystko walczy, wygrał z sepsą, pokonał zapalenie płuc, które rozwinęło się w skutek długotrwałego pobytu w szpitalu. Jego stan kliniczny ulega poprawie, ale tak na prawdę to dla niego dopiero początek walki o powrót do normalengo życia, ponieważ dalej oddycha przy pomocy respiratora, a prace nerek zastępuje hemodializator.

Czy pozwolimy by ten młody człowiek, który niósł pomoc innym , cieszył się kolejnym dniem w pracy, cieszył się zwykłymi rzeczami, nagle został sam?

fef39b281fb59d8a.jpegKonrad jest wielkim fanem życia, ma wielu przyjaciół, wspaniałą rodzinę, Kochaną partnerkę życiową, która czeka przy nim w szpitalu dzień a czasem noc. Pomóżmy życiu powrócić. Dla niego, dla nich i dla nas wszystkich.

qbd4d08d0ddb3ce3.jpegW służbie dla społeczeństwa poniósł wypadek dlatego też chcemy teraz jemu pomóc. Dobro wraca i teraz też to zrobi:)

Wierzę w Was.

Rehabilitacja i koszt z nią związany może być duży dlatego też działać trzeba.


Stan Konrada wymaga zaawansowanej rehabilitacji neurologicznej, ponieważ mimo odstawienia leków sedacyjnych (wprowadzających w stan śpiączki) Konrad nie odzyskuje świadomości. Tylko specjalistyczna terapia i stymulacja poprzez różne bodźcce może pomóc mu wyjść z tego stanu.

Razem z lekarzami dołożymy wszelkich starań, aby Konrad mógł dalej kontynować swoje pasje, aby dalej mógł pomagać innym i przede wszystkim wyszedł ze szpitala o własnych siłach. Jedyną przeszkodą jest kwestia finansowa, objęcie Konrada specjalistycznym leczeniem nie jest niestety w zasięgu możliwości rodziny, dlatego powstała właśnie ta zbiórka - zbiórka, która może nie tylko ocalić jego życie, ale dodatkowo może dać mu szanse to życie przeżyć wraz ze swoją partnerką, rodziną i przyjaciółmi. Jako młody chłopak ma przed sobą jeszcze całe życie i mnóstwo planów do zrealizowania, pomóżmy mu razem wrócić do zdrowia.

Serdecznie dziękuję za nominację;)

Niesamowite wyróżnienie.  


Wpłacający1950

CM
Czwartkowy McDonald’s
5 285,69 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
WL
Wojciech Lewandowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
RL
Roar Ljokelskej
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
T
Taketakeuczi
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MR
Mateusz Repulles-Julian
1 000 zł
W
WDŚ KMP Gdynia
750 zł
Zobacz więcej

Komentarze72

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 706 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?