id: 25c6ud

Ratujmy życie Konrada, który sam nie bał się go ofiarować nam wszystkim.

Ratujmy życie Konrada, który sam nie bał się go ofiarować nam wszystkim.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
97 210 zł
z 100 000
97%
zakończona
30.11.2020r
1953
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 016 198 zrzutek i zebrali 1 064 355 319 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani aktualizacja sytuacji


Ciężko jest to opisać bo nie jestem lekarzem.


Wiadomość ze szpitala Konrad będzie wymagał rehabilitacji neurologicznej, logopedy, fizjoterapeutów i zależnie od stanu zdrowia pomocy innych specjalistów. Będzie musiał być objęty całodobowa opieka pielęgniarki ze względu na żywienie dojelitowe i ciągle pracujący respirator oraz konieczność monitorowania funkcji życiowych.

Konrad jest 25-letnim policjantem z krótkim stażem pracy, ale wielkim sercem do pomagania innym. Od zawsze chciał wstąpić do służb mundurowych i osiągnął swój cel.

Młody, ambitny, z wieloma pasjami i różnymi zainteresowaniami od motoryzacji po strzelnictwo, ale z nieodłączną w jego życiu adrenaliną. Kochający sport, mający wielu przyjaciół i duże plany na przyszłość, które przekreślił wypadek na służbie, w czasie gdy jechał ratować czyjeś życie.

Do wypadku doszło około godz. 13. Policjanci jechali na interwencję ul. Morską w kierunku centrum Gdyni. Radiowóz miał włączone sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Na skrzyżowaniu ulic Morskiej i Swarzewskiej doszło do kolizji, w wyniku której radiowóz z dużą prędkością uderzył w latarnię.


h5e9f821530ea9e5.jpeg


Bardzo ciężki uraz głowy wymusił wprowadzenie w stan śpiączki farmakologicznej, w której utrzymywany był 3 tygodnie. Liczne złamania twarzoczaszki stworzyły środowisko do rozwoju bakterii prowadzących do bardzo poważnego wstrząsu septycznego. Sepsa spowodowała wyłączenie pracy nerek, powiększenie wątroby i problemy z układem krążenia. Doprowadziła finalnie do stanu zagrożenia życia. Konrad mimo wszystko walczy, wygrał z sepsą, pokonał zapalenie płuc, które rozwinęło się w skutek długotrwałego pobytu w szpitalu. Jego stan kliniczny ulega poprawie, ale tak na prawdę to dla niego dopiero początek walki o powrót do normalengo życia, ponieważ dalej oddycha przy pomocy respiratora, a prace nerek zastępuje hemodializator.

Czy pozwolimy by ten młody człowiek, który niósł pomoc innym , cieszył się kolejnym dniem w pracy, cieszył się zwykłymi rzeczami, nagle został sam?

fef39b281fb59d8a.jpegKonrad jest wielkim fanem życia, ma wielu przyjaciół, wspaniałą rodzinę, Kochaną partnerkę życiową, która czeka przy nim w szpitalu dzień a czasem noc. Pomóżmy życiu powrócić. Dla niego, dla nich i dla nas wszystkich.

qbd4d08d0ddb3ce3.jpegW służbie dla społeczeństwa poniósł wypadek dlatego też chcemy teraz jemu pomóc. Dobro wraca i teraz też to zrobi:)

Wierzę w Was.

Rehabilitacja i koszt z nią związany może być duży dlatego też działać trzeba.


Stan Konrada wymaga zaawansowanej rehabilitacji neurologicznej, ponieważ mimo odstawienia leków sedacyjnych (wprowadzających w stan śpiączki) Konrad nie odzyskuje świadomości. Tylko specjalistyczna terapia i stymulacja poprzez różne bodźcce może pomóc mu wyjść z tego stanu.

Razem z lekarzami dołożymy wszelkich starań, aby Konrad mógł dalej kontynować swoje pasje, aby dalej mógł pomagać innym i przede wszystkim wyszedł ze szpitala o własnych siłach. Jedyną przeszkodą jest kwestia finansowa, objęcie Konrada specjalistycznym leczeniem nie jest niestety w zasięgu możliwości rodziny, dlatego powstała właśnie ta zbiórka - zbiórka, która może nie tylko ocalić jego życie, ale dodatkowo może dać mu szanse to życie przeżyć wraz ze swoją partnerką, rodziną i przyjaciółmi. Jako młody chłopak ma przed sobą jeszcze całe życie i mnóstwo planów do zrealizowania, pomóżmy mu razem wrócić do zdrowia.

Serdecznie dziękuję za nominację;)

Niesamowite wyróżnienie.  


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1953

CM
Czwartkowy McDonald’s
5 285,69 zł
TA
Taketakeuczi
1 000 zł
RL
Roar Ljokelskej
1 000 zł
WL
Wojciech Lewandowski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MR
Mateusz Repulles-Julian
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JL
WDŚ KMP Gdynia
750 zł
Zobacz więcej

Komentarze 72

 
2500 znaków