Podziel się ciepłem z bezdomnymi.
Podziel się ciepłem z bezdomnymi.
Opis zrzutki
Kochani,
jak wiecie od kilku lat zbieram ubrania, buty (!), termosy, jedzenie dla potrzebujących.
Jak tylko mogę w sobotę jestem na Kilińskiego u Matki Bożej Fatimskiej gdzie wydawane są po godzinie 15:00 obiady dla bezdomnych i ubogich.
W trakcie "obiadu z Jezusem" przekazujemy też ubrania, skarpetki, buty, rękawiczki, czapki... to co uda się pozyskać dzięki ofiarności Łodzian.
Przyszły mrozy, wzrosły zatem i potrzeby.
Obecnie zakupiłem 30 par rękawiczek oraz 20 sztuk czapek. Jest to zaledwie procent w skali potrzeb. Regularnie [po pomoc przychodzi 100-120 osób, czasami więcej.
Proszę Was zatem o drobne wsparcie na zakup kolejnych rzeczy.
Rękawiczki to raptem 2-5 pln, czapki udało się nabyć po niecałe 6 złotych.
Planuję zakup i przekazanie bezdomnym wkładów do zniczy oraz cukru, herbaty.
Przyjmuję rzeczy używane w sklepie Linia 2 przy ulicy Rzgowskiej 72.
Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać 🙏