id: 25ndpu

Podziel się ciepłem z bezdomnymi.

Podziel się ciepłem z bezdomnymi.

 
Dariusz Ziemba

Opis zrzutki

Kochani,

jak wiecie od kilku lat zbieram ubrania, buty (!), termosy, jedzenie dla potrzebujących.

Jak tylko mogę w sobotę jestem na Kilińskiego u Matki Bożej Fatimskiej gdzie wydawane są po godzinie 15:00 obiady dla bezdomnych i ubogich.

W trakcie "obiadu z Jezusem" przekazujemy też ubrania, skarpetki, buty, rękawiczki, czapki... to co uda się pozyskać dzięki ofiarności Łodzian.

Przyszły mrozy, wzrosły zatem i potrzeby.

Obecnie zakupiłem 30 par rękawiczek oraz 20 sztuk czapek. Jest to zaledwie procent w skali potrzeb. Regularnie [po pomoc przychodzi 100-120 osób, czasami więcej.

Proszę Was zatem o drobne wsparcie na zakup kolejnych rzeczy.

Rękawiczki to raptem 2-5 pln, czapki udało się nabyć po niecałe 6 złotych.

Planuję zakup i przekazanie bezdomnym wkładów do zniczy oraz cukru, herbaty.

Przyjmuję rzeczy używane w sklepie Linia 2 przy ulicy Rzgowskiej 72.

Za każdy dar serca serdeczne Bóg zapłać 🙏

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez