id: 25pv57

SMA w drodze po samodzielność...

SMA w drodze po samodzielność...

 
Justyna Aleksander

Aktualności3

  • Kochani jestem już w domu po zabiegu, mam się dobrze ❤️ Po zdjęciu gipsu czekają mnie ćwiczenia i nauka chodzenia w nowym układzie stopy, dam radę i tak się cieszę, że najgorsze już za mną a teraz będzie lepiej 😊

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

Od dziecka borykam się z rdzeniowym zanikiem mięśni, znanym powszechnie jako SMA.


Niestety w ostatnim czasie, mój stan znacznie się pogorszył, dlatego właśnie teraz potrzebuję Waszej pomocy. Jednym z głównych następstw mojej choroby są ogromne problemy z poruszaniem się. Obecnie, przez nienaturalnie wykrzywiającą się stopę, nie jestem w stanie utrzymać równowagi ani nawet kontynuować rehabilitacji, która jest dla mnie ogromną szansą na poprawę mojego codziennego funkcjonowania. Na ten moment jedyną szansą jest dla mnie operacja mająca na celu wydłużenie ścięgna piszczelowego oraz osteotomia kości piętowej. Tylko dzięki temu będę mogła powrócić do wykonywania zwykłych/ codziennych czynności bez bólu. 


Ten zabieg to szansa na odzyskanie radości życia na co dzień i wielki krok w mojej walce o samodzielność.

Komentarze 5

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez