id: 25yb9h

Szlachetna Paczka od kibiców GKS Katowice

Szlachetna Paczka od kibiców GKS Katowice

Nasi użytkownicy założyli 917 149 zrzutek i zebrali 885 255 813 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jak co roku jako Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" pragniemy wesprzeć Szlachetną Paczkę. 

 

Tym razem planujemy zorganizować pomoc dla Pani Katarzyny, której życie niestety nie oszczędzało. Ma za sobą doświadczenia trudnego dzieciństwa, kiedy to trafiła do rodziny zastępczej. Jak się później okazało - rodzina ta nie spełniła swojej funkcji nawet w najmniejszym stopniu - traktowali Panią Katarzynę oschle i surowo, po czym zerwali z nią kontakt z dnia na dzień. Pani Katarzyna została sama. W jej życiu pojawiła się również swego czasu opiekunka, która niestety nie traktowała kobiety z należytym szacunkiem i wykorzystując chorobę intelektualną Pani Katarzyny - nadużyła jej zaufania. 

 

Pani Katarzyna żyje jedynie z renty chorobowej, zasiłku pielęgnacyjnego i dopłaty do mieszkania, co łącznie daje 1865 złotych. Po odjęciu kosztów utrzymania oraz niezbędnych leków Pani Katarzynie zostaje na przeżycie całego miesiąca zaledwie 730 złotych. 

 

Chcemy kolejny raz udowodnić, że jesteśmy w stanie sprawić, że czyjeś święta będą takie, jak być powinny - bez zmartwień, bez smutku, a z masą radości i nadzieją na wejście w Nowy Rok z pozytywnym nastawieniem. 

 

Liczymy na Wasze zaangażowanie!


Edytowane 17.11.2022: Z racji przekroczenia pierwszego progu, zmieniamy cel na 6400 złotych. Dziękujemy Wam!

Edytowane 19.11.2022: Z racji przekroczenia drugiego progu, zmieniamy cel (ostatni raz) na 8000 złotych. Dziękujemy Wam!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 151

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!