id: 26r6tk

ChwałaMU 2022 + Wsparcie sióstr z Broniszewic

ChwałaMU 2022 + Wsparcie sióstr z Broniszewic

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
300 310 zł 
z 300 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 956 653 zrzutki i zebrali 962 772 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


​Kochani,


28 sierpnia 2022 r. na łódzkiej Atlas Arenie zgromadziliśmy się w 10.000 osób, aby stanąć w ogromnym uwielbieniu i dziękczynieniu dla naszego Boga.


W modlitwie poprowadziły nas zespoły zaangażowane w projekt ChwałaMU, opublikowany wcześniej na kanale YouTube oraz Adam Sztaba z Orkiestrą i znanymi artystami.


To wszystko stworzyło niezwykłą przestrzeń do spotkania się z żywym Bogiem niezależnie od wieku, osobowości, tego czy uważałeś się za osobę wierzącą czy niewierzącą!


Widzieliśmy przełomy i poruszone serca wielu tysięcy osób. Zobaczyliśmy, że Jezus jest żywy i odpowiada na nasze modlitwy.

 ​

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy również, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem.


To wszystko w najwyższej jakości dla Króla Królów!

...


Poziom podejmowanych przez nas działań i chęć ciągłego rozwoju inicjatyw, aby imię Jezusa stawało się z każdym kolejnym dniem bardziej znane - wiąże się z naprawdę dużymi nakładami finansowymi, dlatego organizujemy dobrowolną zbiórkę na rzecz domknięcia całości budżetu poniesionego na wydarzenie, którego organizacja przekroczyła ponad 1 mln zł.


Wiemy, że zarówno tę inicjatywę, jak i przyszłe możemy tworzyć tylko przy zaangażowaniu nas wszystkich.


Celem specjalnym, który obraliśmy dla tego wydarzenia jest wsparcie sióstr z Broniszewic. Jaką kwotą? To wszystko zależy od hojności naszych serc. Pod koniec trwania wydarzenia mogliście usłyszeć kilka słów na temat codziennej pracy sióstr, ich starań i dobroci serca. Jako fundacja na pewno przeznaczymy odczuwalną dla sióstr kwotę wsparcia, o której powiadomimy następnie na stronie naszej fundacji www.rozpalwiare.pl

Wyrażamy ogromną wdzięczność za wszelkie okazane dla nas wsparcie i jesteśmy w ogromnym oczekiwaniu na to co przed nami!


Dziękujemy!


Fundacja Rozpal Wiarę

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1493

 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MB
Marta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
871 zł
IK
Iwona Kłopocka
200 zł
KK
Katarzyna Książek
50 zł
RI
Rafał i Ania
2 580 zł
Zobacz więcej

Komentarze 38

 
2500 znaków
 • KK
  Katarzyna Książek

  Marcin jesteś zmianą której potrzebujemy,której potrzebuje Kościół. Chciałabym też tak całkiem prywatnie byś dotarł do mojego syna i męża... tak chciałabym by poczuli Jego pokój i miłość.Proszę o modlitwę.

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Chwała Bogu i Jezusowi Chrystusowi oraz wszystkim świętym.

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Piękne dzieła niech powstają na Chwałę Pana!

  50 zł
 • AK
  Anna Kulka

  Chwała Mu!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Chwała Panu! :)

  ukryta