id: 26sykj
Walka z objawami wcześniactwa rehabilitacja
Walka z objawami wcześniactwa rehabilitacja
Opis zrzutki
Drodzy przyjaciele i koedzy. Zwracam się z prośbą o pomoc dla mojej córeczki.Iza urodziła się w 37 tc niestety z Hipotrofią. Mimo iż dostała 10punktów musi zostać objęta leczeniem specjalestycznym okulistycznym,neurologicznym i preluksacyjnym oraz rechabilitacją nóżek które są za mocno podkurczone. Terminy na NFZ są bardzo odległe wiec zbieramy na pierwsze wizyty prywatne u specjalistów. Prosimy o pomoc i okazanie serca.Z góry dziękujemy
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.