id: 27spyz

Monika walczy o życie !!! WygraMY z Moniki rakiem!!!!

Monika walczy o życie !!! WygraMY z Moniki rakiem!!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
96 461 zł 
z 50 000 zł
192%
zakończona 19.04.2021r
588 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dziewczyna w pasiastej sukience- opocznianka. Zbyt wiele można napisać o Monice, ale to najważniejsze to nasz Anioł na ziemi. Dziewczyna, która sam idąc całe życie pod górkę nigdy nie przeszła obojętnie obok potrzebujących. Jest Organizatorką wielu akcji charytatywnych, dzięki którym udało się pomóc dzieciom z różnymi przewlekłymi i niewyleczalnymi chorobami. Dzięki swojemu talentowi nasza opoczyńska Twórczyni Ludowa, wykonała mnóstwo przepięknych przedmiotów, które trafiały na aukcje w celu zdobycia potrzebnych finansów dla potrzebujących. Monika jest jednym z założycieli i aktywnie działającego na terenie województwa łódzkiego stowarzyszenia WyGramy Opoczno, które wraz z jego członkami pomaga Monice w realizacji szczytnych celów.

Los jej nie oszczędza. W grudniu przed Sylwestrem Monika dostała silnego krwotoku, po czym trafiła do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach postawiono diagnozę " złośliwy rak szyjki macicy", natychmiast została przetransportowana na OIOM . W trybie pilnym na oddziale ginekologii onkologicznej i chirurgii onkologicznej dokonano kolejnych badań, które potwierdziły ciężki stan naszej koleżanki. Stan jest na tyle poważny, że specjaliści boja się podjęcia przeprowadzenia operacji. Dopiero w momencie uzyskania stabilizacji i wzmocnienia organizmu Moniki, możliwa będzie terapia radiologiczna bądź chemioterapia. Monikę czeka długa i ciężka droga powrotu do zdrowia. Sytuacja naszej koleżanki jest bardzo poważna. Jest matką samotnie wychowującą syna. Przez chorobę, która zaczęła dawać o sobie znaki już w czerwcu minionego roku, straciła jedyne źródło dochodu. Od kilku miesięcy utrzymywała się i żyła z oszczędności, które niestety się skończyły, a to dopiero początek walki z chorobą.

My przyjaciele, znajomi i rodzina zwracamy się z ogromna prośbą o pomoc i wsparcie finansowe dla Moniki" Naszego Anioła na ziemi".

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 588

PW
KIERMASZ WIELKANOCNY
7 798,11 zł
PW
PRZYJACIELE
6 517,18 zł
WK
Wino, Kobiety i Stand-up (Potocka, Petrus, Kubicka)
2 424 zł
 
Dane ukryte
1 600 zł
OW
Krystian Kuligowski
1 531 zł
PT
Piotr Tokarski
1 500 zł
ON
Oknonet
1 500 zł
SJ
Ceramik Studio
1 100 zł
AK
Agnieszka Kaźmierczyk
1 100 zł
JJ
Jola Jana
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 630 zrzutek

i zebrali

574 391 526 zł

A ty na co dziś zbierasz?