id: 27xddz

Operacja i rehabilitacja Zuzy Głowackiej

Operacja i rehabilitacja Zuzy Głowackiej

9 325 zł 
z 8 000
116%
zakończona
20.03.2019r
90
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 669 zrzutek i zebrali 879 341 667 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przyjaciele, koleżanki, koledzy, znajomi i nieznajomi. Jest sprawa. Sprawa bardzo bolesna. Fizycznie jak i psychicznie. Nasza kochana Zuzka, podczas rozgrzewki, przed finałem rozgrywek o Mistrzostwo Dolnego Śląska, po niefortunnym starciu z koleżanką z drużyny, doznała poważnego, podwójnego złamania nogi wraz z zerwaniem więzadeł. Potrzebna jest skomplikowana operacja w prywatnej klinice, stawiającej na nogi sportowców. Zarówno sam zabieg, jak i rehabilitacja tanie nie są, dlatego prosimy Was o jakiekolwiek wsparcie. Z góry dziękujemy. Aktualizacja 23.02.2019 Kochani, brakuje słów by wyrazić podziękowania za Wasze dobre serce i zaangażowanie. Zuza jest już po operacji i cierpi. Cierpi nie tyle z powodu towarzyszącego bólu (tu jest dzielna), ale z powodu wykluczenia z treningów i meczy. Od poniedziałku zaczynamy konsultacje z lekarzami rehabilitantami i fizjoterapeutami, oraz miejmy nadzieję pierwsze (nieruchowe) zabiegi przyspieszające zrost kości i regenerację więzadeł. Dzięki Wam zoperowaliśmy Zuzę we wrocławskiej klinice Vratislavia Medica, gdzie mogliśmy liczyć na zaangażowanie całego personelu, na czele z doktorami Kopysiem i Szablą. Po drodze, pomogli nam w konsultacjach, także doktorzy Koprowski i Zimmer, którzy skutecznie zdiagnozowali, a potem odpowiednio wskazali nam drogę którą powinniśmy pójść by leczenie przyniosło nam oczekiwane efekty. Dziękujemy także za bezinteresowne wsparcie, uruchomienie kontaktów, i ułatwienie możliwości przeprowadzenia badań i operacji prezesom Krysi i Andrzejowi z WTS Sparty Wrocław, niezastąpionemu kierownikowi 1KS Ślęzy Wrocław, Robertowi, trenerowi Rafałowi z Krainy Siatkówki i naszemu przyjacielowi Bartkowi. I tak, miejmy nadzieję, zakończyliśmy etap chirurgiczno-operacyjny, na który wydaliśmy z Waszego wsparcia blisko 7000zł, w tym sama operacja, kosultacje i pobyt w szpitalu. Teraz przed nami okres rehabilitacji. Już nie tak drogiej, ale także nie darmowej. Dlatego Zrzutki nie zamykamy i liczymy na dalsze ewentualne wpłaty. Na pewno pozwolą one na szybsze dojście Zuzy do pełnej sprawności, ale po zakończeniu leczenia, z nadwyżki, zrealizujemy jeden z pomysłów, dotyczący pomocy kontuzjowanym siatkarkom. Jeszcze raz, wszystkim Wam dziękujemy -Justyna i Maciek Głowaccy, wraz z Zuzą

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. Zamieść film związany z tematem zrzutki - przedstaw wizualnie swój cel! W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 90

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków