id: 27xddz

Operacja i rehabilitacja Zuzy Głowackiej

Operacja i rehabilitacja Zuzy Głowackiej

9 325 zł 
z 8 000
116%
zakończona 20.03.2019r
90 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Przyjaciele, koleżanki, koledzy, znajomi i nieznajomi. Jest sprawa. Sprawa bardzo bolesna. Fizycznie jak i psychicznie. Nasza kochana Zuzka, podczas rozgrzewki, przed finałem rozgrywek o Mistrzostwo Dolnego Śląska, po niefortunnym starciu z koleżanką z drużyny, doznała poważnego, podwójnego złamania nogi wraz z zerwaniem więzadeł. Potrzebna jest skomplikowana operacja w prywatnej klinice, stawiającej na nogi sportowców. Zarówno sam zabieg, jak i rehabilitacja tanie nie są, dlatego prosimy Was o jakiekolwiek wsparcie. Z góry dziękujemy. Aktualizacja 23.02.2019 Kochani, brakuje słów by wyrazić podziękowania za Wasze dobre serce i zaangażowanie. Zuza jest już po operacji i cierpi. Cierpi nie tyle z powodu towarzyszącego bólu (tu jest dzielna), ale z powodu wykluczenia z treningów i meczy. Od poniedziałku zaczynamy konsultacje z lekarzami rehabilitantami i fizjoterapeutami, oraz miejmy nadzieję pierwsze (nieruchowe) zabiegi przyspieszające zrost kości i regenerację więzadeł. Dzięki Wam zoperowaliśmy Zuzę we wrocławskiej klinice Vratislavia Medica, gdzie mogliśmy liczyć na zaangażowanie całego personelu, na czele z doktorami Kopysiem i Szablą. Po drodze, pomogli nam w konsultacjach, także doktorzy Koprowski i Zimmer, którzy skutecznie zdiagnozowali, a potem odpowiednio wskazali nam drogę którą powinniśmy pójść by leczenie przyniosło nam oczekiwane efekty. Dziękujemy także za bezinteresowne wsparcie, uruchomienie kontaktów, i ułatwienie możliwości przeprowadzenia badań i operacji prezesom Krysi i Andrzejowi z WTS Sparty Wrocław, niezastąpionemu kierownikowi 1KS Ślęzy Wrocław, Robertowi, trenerowi Rafałowi z Krainy Siatkówki i naszemu przyjacielowi Bartkowi. I tak, miejmy nadzieję, zakończyliśmy etap chirurgiczno-operacyjny, na który wydaliśmy z Waszego wsparcia blisko 7000zł, w tym sama operacja, kosultacje i pobyt w szpitalu. Teraz przed nami okres rehabilitacji. Już nie tak drogiej, ale także nie darmowej. Dlatego Zrzutki nie zamykamy i liczymy na dalsze ewentualne wpłaty. Na pewno pozwolą one na szybsze dojście Zuzy do pełnej sprawności, ale po zakończeniu leczenia, z nadwyżki, zrealizujemy jeden z pomysłów, dotyczący pomocy kontuzjowanym siatkarkom. Jeszcze raz, wszystkim Wam dziękujemy -Justyna i Maciek Głowaccy, wraz z Zuzą

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. Zamieść film związany z tematem zrzutki - przedstaw wizualnie swój cel! W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 90

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 215 zrzutek

i zebrali

837 794 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?