akcja sadzenia drzew - Zalesiacze III Edycja ID: 285vjg

akcja sadzenia drzew - Zalesiacze III Edycja ID: 285vjg

1 646 zł z 500 zł

329%

1 646 zł

1 646 zł

z 500 zł

zakończona

zakończona

26.01.2019r

16

16

wspierających
329%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

  • Wszystkim Zrzutkowiczom i Zalesiaczom serdeczne podziekowania ! Słowo się rzekło więc ruszamy z przygotowaniem edycji, która ma sznasę być przełomową w tym roku dzięki Waszemu uczestnictwu i wsparciu! Na adresy a-mali Zrzutkowiczów wysyłamy skan listów złożonych w urzędzie miasta.
    Czytaj więcej
  • Woooah ! Dziękujemy wszystkim Zrzutkowiczom i Zalesiaczom za udostępnianie oraz tak hojne wpłaty ! 273% celu robi wrażenie i daje dużo motywacji:-) Już wkrótce załączymy skan listu do gminy z prośbą o wyznaczenie miejsca oraz wyślemy do Was maile z dalszymi informacjami! Akcja na zrzutka będzie jeszcze trwać - nigdy zbyt wiele zieleni!
    Czytaj więcej
  • Zaczynamy. To pierwsza nasza akcja ze zrzutka.pl i jesteśmy bardzo ciekawi odzewu. Oczywiście każdy Zrzutkowicz zostanie zaproszony do własnoręcznego sadzenia drzew, jeśli tylko będzie miał ochotę.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Hej ! Losy środowiska, w którym żyjemy są również w Twoich rękach ! Jeżeli chcesz coś zrobić dla realnej ochrony przyrody to Zalesiacze.pl zapraszają do sadzenia drzew z nami !

CELEM ZRZUTKI JEST SFINANSOWANIE WIOSENNEJ EDYCJI ZALESIACZY! Czyli zasadzenie kilkudzisięciu drzew w okolicach Warszawy.

Dodajmy - drzew, które nazwiesz i znajdziesz kiedy chcesz dzięki oznaczeniu ich na mapie.

Dlaczego sadzimy drzewa?

Ponieważ:

- drzewa oczyszczają powietrze ale i glebę, w tym z rakotwórczych metali ciężkich,

- drzewa obniżają temperaturę wokół siebie i zwiększają wilgoć tworząc korzystny mikroklimat,

- są schronieniem dla wielu gatunków roslin i zwierząt,

- można długo wmieniać np. niektóre drzewa - w Polsce równeż - wydzielają substancje bakteriobójcze ale i wirusobójcze, dlatego podsumowując:

KAŻDE ZASADZONE DRZEWO POMAGA ŚRODOWISKU W KTÓRYM ŻYJESZ, A ZATEM I TOBIE!

Będzie to III edycja inicjatywy miłośników przyrody, którym los naszej planety nie jest obojętny - choćby w lokalnym aspekcie.

Pierwszy raz korzystamy ze zrzutka.pl. Do zaoferowania Zrzutkowiczom mamy jednak najważniejsze efekty naszej pracy, czyli posadzenie drzewa, które nazwiemy imieniem/nazwą Zrzutkowicza wpisanym przy wpłacie oraz dodatkowo umieścimy dokładną lokalizację tego drzewa na Google Maps na naszym portalu internetowym.

ZATEM EFEKT WASZEJ ZRZUTKI WIDOCZNY BĘDZIE NA STAŁE I JEŚLI KTOŚ BĘDZIE MIAŁ ŻYCZENIE ODWIEDZIĆ SWOJE DRZEWO LUB DRZEWA TO ZAWSZE BĘDZIE TO MÓGŁ ZROBIĆ :-)

Prosimy przy wpłacie ujawnić swój e-mail,a w komentarzu podać nazwę dla drzewa. Wystarczy też sama nazwa, wtedy jednak nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Dokładna lokalizacja zasadzeń ustalona będzie do marca b.r. i przekazana mailem. Sadzimy na terenach publicznych i za zgodą właściwych organów administracji, tak aby drzewa miały szansę rosnoąć w spokoju jak najdłużej.

Pozyskane 500 zł wydamy na następujące składniki:

- ok 420 zł na sadzonki drzew,

- ok 80 zł na kolejne narzędzia pracy - łopata, grabie itp.

PORTAL POWIENIEN RUSZYĆ NA WIOSNĘ TEGO ROKU, wcześniej lokalizację oraz zdjęcia Waszych drzew wyślemy każdemu Zrzutkowiczowi na podany adres mailowy.

Zapraszamy do kontaktu przy użyciu:

https://www.facebook.com/Zalesiaczepl-1646558088721364

Więcej informacji również na portalu zalesiacze.pl

ZAPRASZAMY !

Wpłacający16

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 918 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?