Opis zrzutki

Witaj ! ;-)


Gdy liczy się każda sekunda i zagrożone jest życie, strażacy potrzebują narzędzia, które pomoże zwiększyć ich szybkość, skuteczność oraz bezpieczeństwo. Ciężka praca strażaka wymaga wsparcia w postaci odpowiedniego sprzętu. Jednym z urządzeń które niezwykle zwiększa skuteczność akcji ratowniczych czy gaśniczych są kamery termowizyjne. Podejmując działania ratowniczo-gaśnicze można uzyskać lepszy pogląd sytuacji. To przekłada się na opracowanie skuteczniejszej strategii i zwiększa szanse na pozytywne zakończenie akcji. Kamera termowizyjna ma szerokie spektrum zastosowań w pracy strażaka: Można zobaczyć przez dym, aby pomóc zespołowi ustalić priorytety ataku.

Znajdować zaginione osoby nawet w najciemniejszych warunkach.

Znajdować zarzewia ognia i najgorętsze punkty.

Wspomagać akcje poszukiwawczo-ratownicze

Kamera termowizyjna jest niezwykle przydatna podczas akcji gaśniczych, ratunkowych czy poszukiwawczych. Niestety w zaistniałej sytuacji budżetowej ciężko jest o środki publiczne na zakup takiego sprzętu a mógłby mocno podnieść skuteczność ekipy z OSP Siołkowa.


Dziękujemy za każdą jedną wpłaconą złotóweczkę, jeżeli nie możesz wspomóc zbiórki finansowo możesz ją udostępnić, to zwiększy zasięg potencjalnych odbiorców ! ;-)
Wpłacający 30

SB
Stabil Blicharz Spółka Jawna
400 zł
 
Ryszard Wilk
400 zł
A
Al.Capone Grybów
250 zł
ZA
ZHU ARA ŁUŻNA
250 zł
P
PERFECTUS Szkoła językowa
200 zł
MM
Marek Mlynski
200 zł
B
black_lashes_sttlizacjarzes
200 zł
S
Sebastian
100 zł
A
Agnieszka
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 311 zrzutek

i zebrali

402 372 346 zł

A ty na co dziś zbierasz?