Pomóżmy Marcie wygrać walkę z rakiem! ID: 28b5u2

Pomóżmy Marcie wygrać walkę z rakiem! ID: 28b5u2

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

31 396 zł z 25 000 zł

125%

31 396 zł

31 396 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

03.06.2019r

319

319

wspierających
125%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Bardzo wszystkim dziękuję za tak szybki odzew i ogromne wsparcie! W swoim i Marty imieniu. To niesamowite, że w tak krótkim czasie, dzięki Waszej pomocy udało się zebrać całą kwotę. Wszystkie dodatkowe środki, jakie są na koncie ponad pierwotną kwotę będą przeznaczone na rehabilitacje po operacji i przyszłą rekonstrukcje piersi. Dlatego planujemy utrzymać zrzutkę otwartą jeszcze przez jakis czas. Jeszcze raz dziękujemy!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Marta to śliczna 34-latka z niewyczerpanym zapasem energii, otwarta na świat i ludzi, zawsze jej wszędzie pełno. Kocha gadać i czytać książki, ale w szczególności kocha jazdę konna, w która od wielu lat jest mocno zaangażowana. Razem z mężem zdecydowali się na dziecko po roku małżeństwa i od października 2017, jej świat kreci się już wokół upragnionego synka Jasia, domu i koni. Niestety, nie wszystko było jak w bajce. Po 9 miesiącach Marta zakończyła karmienie piersią i niedługo później wyczula w prawej piersi guzek. Diagnoza lekarzy z listopada 2018 nie pozostawiła żadnych złudzeń - złośliwy rak piersi, rokowania niekorzystne. Niezwłocznie rozpoczęto sile leczenie, tzw. czerwona chemioterapie. Obecnie Marta jest leczona chemioterapia biała, która musi przyjmować jeszcze 2 miesiące. Mimo iż po pierwszych 4 miesiącach leczenia guz się zmniejszył, to lekarze stwierdzili ze operacja jest nieunikniona.

Marta musi przejść operacje usunięcia piersi - prawej, wktórej znajduje się guz, łącznie z wycięciem węzłów chłonnych, w tym węzła wartowniczego oraz lewej, aby uniknąć możliwości przerzutów w przyszłości. Operacja jest kosztowna, a sytuacja, w której obecnie znalazłasię Marta i jej rodzina nie jest łatwa. Po porodzie pracodawca nie przedłużył z Marta umowy o prace, wiec obecnie pracuje i utrzymuje dom tylko jej maź.

Marta zajmowała się synkiem i domem. Niestety w ostatnich dniach choroba Marty zeszła na dalszy plan. Jej mama, największa podpora i przyjaciółka, trafiła nieprzytomna do szpitala po tym jak dostała udaru kilka dni temu. Marta nie potrafi się otrząsnąć. Właśnie teraz potrzebuje największego wsparcia - musi wygrać z rakiem już nie tylko dla swojego synka, ale i dla mamy.

Bardzo proszę o wszelka pomoc, każde wsparcie finansowe na operacje Marty będzie dla niej krokiem w kierunku wygranej z rakiem.

Wpłacający319

PM
Piotr Maślak
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MZ
Michał Zaręba
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JZ
Jacek Ziółkowski
501 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze18

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 118 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?