id: 28exce

Pomoc dla Pani Mari

Pomoc dla Pani Mari

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
15 770 zł 
z 15 000 zł
105%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

W dniu 24.03.2020r Pani, która u nas pracuje w budynku biurowym, spotkało ogromne nieszczęście.

Pani Mariia Kuzyk ma 59 lat, mieszka u swojego 76-letniego wujka we Wrocławiu. W związku z tym, że Pani Marii kończyła się wiza i miała wyjechać na Ukrainę celem wyrobienia kolejnej, wypłaciła z banku swoje wszystkie oszczędności w wysokości 15000,00 zł. Do czasu wyjazdu trzymała je w mieszkaniu. W czasie kiedy była w pracy jej wujek padł ofiarą oszustów. Do jego mieszkania zapukały osoby podające się za pracownika banku i policji. Znali imię i nazwisko wujka oraz jego numer telefonu stacjonarnego. Powiedzieli, że mają informację o tym, że w mieszkaniu przechowywane są pieniądze i oni muszą sprawdzić czy nie są fałszywe. Podali też numer telefonu pod którym można sprawdzić czy taki pracownik policji faktycznie widnieje w ewidencji. Wujek Pani Marii zadzwonił pod podany numer i uzyskał potwierdzenie, że osoba podająca się za policjanta widnieje w ewidencji komisariatu. Oszuści „ulotnili” się z całymi oszczędnościami Pani Marii i jej wujka. 

Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję. 


Na tą chwilę ona i jej wujek mają tylko to co Pani Mariia miała przy sobie w portfelu- 60zł.

 

Pani Mariia dała się poznać jako szalenie miła, uczciwa i pomocna osoba, zawsze jest uśmiechnięta, życzliwa i gotowa do pomocy.Dlatego każdy datek będzie pomoca dla Pani Mari.

 • na zdjęciu jestem z Pania Maria
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 295

SW
Monia , Łukasz K.
600 zł
SI
Simone
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
HO
Huk Olka, Max
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
TK
tomasz kondracki
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia życzę Pani Mario i przepraszam za moich rodaków którzy to zrobili. Generalnie dobrzy my ludzie są :-)

  200 zł
 • NB
  Nadia Barańska

  Пані Маріє, мої знайомі кажуть, що ви чудова і відповідальна працівниця. Ми всі не залишимо Вас в біді. Всього Вам доброго з нагоди прийдешніх Великодніх Свят, все буде добре!

  100 zł
 • Kamil Lewandowski

  PAMIĘTACIE POLONEZA???? Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi Człowieku Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-)

 • Michal Korzeniowski

  Pani Mario, Pani wie że ja zawsze rano schodami a nie windą :) Nasz budynek zawsze był super czysty dzięki Pani :) W tych ciężkich czasach mam nadzieję że pary złotych pomoże. Wszystkiego dobrego!

 • Monika Kokoszka

  Jesteście WSPANIALI!!! Podwójnie WSPANIALI w tym trudnym dla wszystkich czasie. Zagubiona w ty co się dzieje ale bardzo wzruszona Pani Mariia, za moim pośrednictwem przesyła wsystkim wielkie serduszko. Ściskam każdego. Monika.

Nasi użytkownicy założyli

863 906 zrzutek

i zebrali

760 333 169 zł

A ty na co dziś zbierasz?