id: 28m8gm

WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO -REMONT

WYMIANA POKRYCIA DACHOWEGO -REMONT

Nasi użytkownicy założyli 1 168 202 zrzutki i zebrali 1 216 348 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Opis zrzutki

Celem Fundacji jest niesienie pomocy poranionym duchowo i odrzuconym, tym którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Idea Fundacji zrodziła się na modlitwie w Medjugorie i skupia w sobie zarówno osoby duchowne jak i świeckie. Codzienna posługa wśród zagubionych, uwikłanych w wszelkiego rodzaju nałogi wypływa z potrzeby serca ludzi dobrej woli. Z Maryją zanosimy nadzieję do ludzi zrozpaczonych i smutnych w sercach których panuje ciemność i pustka..

Kochani w Dom naszej Fundacji pomagamy zagubionej młodzieży od 2011 roku. Służymy gościnnością, posiłkiem, dobrym słowem, rozmową, modlitwą wstawienniczą i rozeznaniem. Wspieramy młodzież poranioną, która potrzebuje wsparcia. Współpracujemy z innymi wspólnotami oraz ośrodkami o podobnym profilu. Utrzymujemy się od początku powstania Fundacji wyłącznie z darów i ofiar ludzi życzliwych. Dzięki darczyńcom każdego dnia ratowane jest "kolejne zagrożone życie młodego człowieka", który utracił nadzieję. Naszym mottem są słowa św. Jana Pawła II > uwierzyć nadziei - wbrew nadziei <.  

Wierzymy P. Bogu wbrew nadziei, często nie mając środków finansowych, przyjmujemy kolejną osobę która prosi nas o pomoc i Bóg sam interweniuje bo "kocha człowieka". Kochani, wspólnie możemy uczynić wiele.

Nasz Dom Fundacji jest bardzo stary i wymaga generalnego remontu. By dalej służyć innym zmuszeni byliśmy podjąć decyzje o wymianie starego, cieknącego dachu, by kolejno remontować piętra. Tym samym potrzebujemy zakupić niezbędne materiały (blacho-dachówkę, okna dachowe, łaty budowlane, deski, więźbę dachową, rynny, gąsiory, itp, ).

Kochani z góry dziękujemy Wam za Każdy "DAR SERCA" na remont, za Waszą hojność. Wierzymy w Waszą otwartość i chęć pomocy tym najsłabszym, gdyż radosnego dawcę miłuje Bóg. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi, otaczamy naszych darczyńców codzienną modlitwa :)

 

 

 

 

 

 

 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

MB
Maria Boryło
JN
Jacek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
RE
Renata
100 zł
PA
Paweł
25 zł
MB
Marta
1 000 zł
DL
Dominika
300 zł
LS
Lucyna Sasor
100 zł
MK
Ewcia :)
10 zł
ML
Monika Lisowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków