Rehabilitacja i leczenie Milenki Zakończona 04.03.2018r ID: 28wmbu

Rehabilitacja i leczenie Milenki

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


"Gdy urodzisz dziecko z zespołem Downa, raczej nie usłyszysz (chyba, że od innego rodzica które też ma dziecko z Zespołem.) "Gratuluję". Prędzej usłyszysz: oojjjjj bardzo mi przykro, współczuję, wyrośnie z tego Downa ?, zabierasz ją do domu?, badałaś się w ciąży?, wiedziałaś w ciąży? lub podziwiam ja bym usunęła, "nawet nie wiesz jaki kłopot na siebie wzięłaś" "a czy Ty wiesz ze w jakimś tam Państwie nie ma takich dzieci ?"
" Gdy rodzisz zdrowe dziecko, ludzie porównują: " patrz, wykapany tata", "podobny do mamy", "nos po babci", "skóra zdjęta z dziadka". Gdy rodzisz dziecko z zespołem Downa, nic nie słyszysz, lub ewentualnie: " nie widać po niej", "widać po niej", "widać trochę po oczach" albo dziś ma "małego Downa" bo wczoraj tak jakby miała "dużego Downa"
Moi Drodzy Kochani jesteście że tak pocieszacie moją Mamę mówiąc "wygląda na zdrową" Ale nie krępujcie się powiedzieć , że jestem podobna do swojej mamy, to ją bardzo ucieszy. Mój zespół jest i będzie i nie zniknie. Nie wyrosnę z niego. Wygląd "zdrowego dziecka" w moim wypadku nie ma znaczenia, znaczenie ma to co mam w środku, czyli w sercu i to jaka będę. Często słyszymy żeby nie oceniać ludzi po wyglądzie ani po ubiorze, bo pozory mylą.
Zbieramy na leczenie i rehabiltacje Milenki prosze pomóz nam :)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Poznałam Milenke i jej mamę na portalu społecznosciowym zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia i już wiedziałam, że stanę na głowie żeby im pomóc. Mama Milenki to wspaniała kobieta potrzebuje wsparcia i pomocy aby móc stworzyć swojemu dziecku wszystko co najlepsze godzina rehabilitacji to koszt ok 80zł potrzeba jej 3 razy w tygodniu przez bardzo długo zeby mogła być kiedyś samodzielna, do tego wszystkiego dochodzi jeszcze padaczka.

Milenka potrzbuje duzo rehabilitacji koszt jednego turnusu rehabilitacyjnego to koszt 2tyś złotych.

Prosze pomóżmy im razem są tego warte :) z całego serca dziękuje :)

niedziela, 25 lutego 2018 o 08:18

Kochani zbieramy do końca idzie dobrze już nie dużo brakuje do całości pomożecie?

piątek, 19 stycznia 2018 o 21:31

https://m.facebook.com/home.php?refid=7&_rdr#!/groups/171783593589013?tsid=0.024377016045400213&source=result Brakuje dużo jeśli nie możesz pomóc finansowo Milence dołącz do grupy wystaw co możesz a na koniec pieniążki trafia na jej dalsze leczenie

sobota, 16 grudnia 2017 o 21:02

Abyś zebrali chociaż na dwa turnusy brakuje nam prawie 900zl pomożecie?

czwartek, 14 grudnia 2017 o 13:47

Tak dużo nam zostało pomożecie ? Licze na wasze dobre serduszko. Milenka odwdzięczy się swoim cudnym usmiechem :)

niedziela, 10 grudnia 2017 o 21:15

Milenka ma tylko mamusie obie bardzo się kochają rehabilitacja jest bardzo droga nikt im nie pomaga zasiłki są małe Sprawmy aby malutka miała na stałą rehabilitację i potrzebnych jej specjalistów. Pamiętajmy że wszystko to jest szczególnie teraz bardzo ważne póki jest malutka i najwięcej można zdziałać. Zostań Świętym Mikołajem każda wpłata jest ważna. Udostępnij

środa, 6 grudnia 2017 o 13:39

I Ty możesz Zostać Świętym Mikołajem pomóż brakuje nawet na pierwszy turnus rehabilitacyjny. każda wpłata jest cenna

piątek, 1 grudnia 2017 o 14:25

Milena czeka aby mamusia mogła ją zapisać na pierwszy turnus rehabilitacyjny. Pomożecie? Zostancie Mikołajem dla Milenki a będzie to dla niej najwspanialszy prezent na święta. Będzie miała lepszy start w przyszłość i możliwość bycia bardziej samodzielna ????

poniedziałek, 27 listopada 2017 o 12:34

Moja codzienna rehabilitacja, ćwiczenia z niejednym fizjoterapeutą. Zajęcia z pedagogiem, psychologiem, logopedą, systematyczne wizyty z neurologiem, czasem z endokrynologiem. Zmagam się z codzienną walką, ze zmęczeniem, z morzem wylanych łez na ćwiczeniach. Z zajęć na zajęcia z ćwiczeń na ćwiczenia, do utraty tchu. Moja Mama biegnie to tu to tam. Ja widzę zmęczenie po mojej mamie, ale o to chodzi żeby te zdjęcia i wszystko co piszę było prawdziwe

Komentarze zostały wyłączone

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

50 zł i więcej

Plakat Darka Malejonka z podpisem

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

przewidywana dostawa: 10 stycznia, 2018

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.