Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 137 zł 
z 5 000 zł
102%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • n10a26d4f426852a.pngDrodzy Darczyńcy,


  ze względu na sytuację zdrowotną Bronka podjęliśmy trudną decyzję o konieczności zmiany marzenia chłopca. Po zakończeniu leczenia i uzyskaniu pełnoletności, Bronek podejmie samodzielnie decyzję o zakupie ukochanego psa. Głowa Bronka jest pełna marzeń, czekamy zatem, które będziemy mogli jemu spełnić. Z chłopcem spotkamy się w niedługim czasie by poznać jego wybór, o czym od razu Państwa poinformujemy.


  Zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa, dokonując wpłaty, bardzo chciała przyczynić się do podarowania Marzycielowi psa rasy Wilczak Czechosłowacki, zatem zrozumiemy, jeśli Państwo się zdecydujecie na wycofanie swojej darowizny*.


  Fundacja Mam Marzenie, Oddział Białystok


  * W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na wycofanie darowizny, prosimy o kontakt mailowy z wolontariuszką Karoliną Leszczyńska - [email protected]

  o7919cc4209b324a.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przedstawiamy Wam 15-letniego Bronka, dzielnego wojownika, który na co dzień mierzy się z okropnym przeciwnikiem - nowotworem kości.


Nasz Marzyciel ujął nas swoją otwartością oraz licznymi pasjami. Interesuje się polityką, fascynują go podróże, szczególnie Australia. Ponadto pasjonuje się motoryzacją, a w przyszłości chciałby samodzielnie złożyć motor. Pomaga rodzicom na gospodarstwie, oddając się przede wszystkim hodowli zwierząt. Nawet hoduje swoje kury i kaczki.


Z tym związane jest jego najskrytsze a zarazem największe marzenie - posiadanie własnego psa rasy Wilczak Czechosłowacki. Z nowym przyjacielem chciałby chodzić na spacery do pobliskiego lasu i spędzać z nim każdą wolną chwilę.


Bronek to cudowny chłopak o dobrym sercu, wychowany we wspaniałej rodzinie. Pomóżmy Mu spełnić jego marzenie!


Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 i jest organizacją skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Misją fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.


j09b518a69b1143b.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 175

 
Dane ukryte
20 zł
MA
Majka
10 zł
AM
Amelia Michałowska
5 zł
NA
Natalia
ukryta
ES
Klaudia
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BK
Bartosz
5 zł
AW
Alicja W
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • ES
  Klaudia

  Marzenia są po to aby je spełniać:)

  100 zł
 • BK
  Bartosz

  Trzymam kciuki

  5 zł
 • Kaja Karczewska

  Wilczak czechosłowacki to bardzo zły pomysł. Są to psy trudne w szkoleniu, często agresywne do innych psów (co w połączeniu z około 30+ kg masy ciała daje potężne szarpnięcie i często skutkuje zbieraniem zębów z ziemi przez właściciela. Do tego lęk separacyjny u tych psów sprawia, że po pobycie w szpitalu czy rehabilitacji nie poznacie swojego domu.
  Zapraszam na spacer z psem tej rasy, poznanie ich bliżej, a dopiero potem prowadzenie zrzutki i podjęcie ostatecznej decyzji.

  1 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia Bronku! +

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

863 575 zrzutek

i zebrali

759 639 515 zł

A ty na co dziś zbierasz?