Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 137 zł 
z 5 000
102%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • n10a26d4f426852a.pngDrodzy Darczyńcy,


  ze względu na sytuację zdrowotną Bronka podjęliśmy trudną decyzję o konieczności zmiany marzenia chłopca. Po zakończeniu leczenia i uzyskaniu pełnoletności, Bronek podejmie samodzielnie decyzję o zakupie ukochanego psa. Głowa Bronka jest pełna marzeń, czekamy zatem, które będziemy mogli jemu spełnić. Z chłopcem spotkamy się w niedługim czasie by poznać jego wybór, o czym od razu Państwa poinformujemy.


  Zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa, dokonując wpłaty, bardzo chciała przyczynić się do podarowania Marzycielowi psa rasy Wilczak Czechosłowacki, zatem zrozumiemy, jeśli Państwo się zdecydujecie na wycofanie swojej darowizny*.


  Fundacja Mam Marzenie, Oddział Białystok


  * W przypadku, gdy zdecydują się Państwo na wycofanie darowizny, prosimy o kontakt mailowy z wolontariuszką Karoliną Leszczyńska - [email protected]

  o7919cc4209b324a.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Przedstawiamy Wam 15-letniego Bronka, dzielnego wojownika, który na co dzień mierzy się z okropnym przeciwnikiem - nowotworem kości.


Nasz Marzyciel ujął nas swoją otwartością oraz licznymi pasjami. Interesuje się polityką, fascynują go podróże, szczególnie Australia. Ponadto pasjonuje się motoryzacją, a w przyszłości chciałby samodzielnie złożyć motor. Pomaga rodzicom na gospodarstwie, oddając się przede wszystkim hodowli zwierząt. Nawet hoduje swoje kury i kaczki.


Z tym związane jest jego najskrytsze a zarazem największe marzenie - posiadanie własnego psa rasy Wilczak Czechosłowacki. Z nowym przyjacielem chciałby chodzić na spacery do pobliskiego lasu i spędzać z nim każdą wolną chwilę.


Bronek to cudowny chłopak o dobrym sercu, wychowany we wspaniałej rodzinie. Pomóżmy Mu spełnić jego marzenie!


Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 i jest organizacją skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Misją fundacji jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność chcemy dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.


j09b518a69b1143b.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Skarbonki

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 175

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • ES
  Klaudia

  Marzenia są po to aby je spełniać:)

  100 zł
 • BK
  Bartosz

  Trzymam kciuki

  5 zł
 • Kaja Karczewska

  Wilczak czechosłowacki to bardzo zły pomysł. Są to psy trudne w szkoleniu, często agresywne do innych psów (co w połączeniu z około 30+ kg masy ciała daje potężne szarpnięcie i często skutkuje zbieraniem zębów z ziemi przez właściciela. Do tego lęk separacyjny u tych psów sprawia, że po pobycie w szpitalu czy rehabilitacji nie poznacie swojego domu.
  Zapraszam na spacer z psem tej rasy, poznanie ich bliżej, a dopiero potem prowadzenie zrzutki i podjęcie ostatecznej decyzji.

  1 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zdrowia Bronku! +

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

892 683 zrzutki

i zebrali

834 685 341 zł

A ty na co dziś zbierasz?