id: 2af8xz

Otwieramy pierwsze w Polsce "Maid Cafe"!

Otwieramy pierwsze w Polsce "Maid Cafe"!

161 zł
z 300 000
0%
zakończona
20.01.2020r
9
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 036 zrzutek i zebrali 1 099 518 987 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witamy wszystkich! Jeżeli uważasz, że kultura wschodnia jest dla Ciebie fascynująca, lub po prostu jesteś miłośnikiem słodkości, a może lubisz wpaść po kawę i śniadanie przed rozpoczęciem swoich codziennych obowiązków? Jeśli tak to zerknij na nasz projekt!

Mamy wizję, aby stworzyć pierwszą taką w Polsce kawiarenko-restaurację ze świetnym klimatem czyniąc to miejsce jednym z bardziej unikalnych nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Chcemy, aby było to miejsce, w którym każdy interesujący się tym tematem poczuje się jak u siebie, jednocześnie zachęcając ludzi którzy nie mieli jeszcze styczności z tą jakże fascynującą kulturą. Kto wie - może wspólnie pokonamy czyjąś awersję do tego kraju

.

Śmiało można powiedzieć, że 90% z was nie będzie miało możliwości takiego doświadczenia, ponieważ wylot na drugą stronę świata jest kosztowny jak i wymaga od nas sporej ilości czasu, dlatego też zadaliśmy sobie pytanie - "dlaczego nie możemy mieć takiej kawiarni w naszym kraju?" Szybko stało się jasne, że nie trzeba wylatywać na drugi koniec świata, aby móc spróbować tradycyjnych japońskich ciast oraz poczuć tę wyjątkową atmosferę. Tak oto zaczęliśmy przygotowywać nasz projekt od podstaw.

Większość ludzi, która interesuje się kulturą kraju kwiatu kwitnącej wiśni, lub jego popkulturą jak np. Manga i Anime na pewno choć raz w życiu zastanawiała się jak to jest być w prawdziwym "Maid Cafe"

Uważamy, że Polska powinna się otworzyć na nowe rozwiązania, ponieważ wielu ludzi na to czeka i chciałoby mieć tak wyjątkowe miejsce u siebie w kraju.

Co chcielibyśmy stworzyć? Inspirowani poszerzającą się modą dalekowschodnią chcemy otworzyć w Warszawie kawiarnię, w której będzie można zjeść pyszne desery w japońskim stylu przygotowywane przez zawodowych cukierników, jednocześnie tworząc wrażenie, że znajdujesz się w innym miejscu.

Co będziemy oferować?

Japońskie naleśniki

Ciasta

Desery lodowe

Kawę

Smoothie

Soki

Gorącą czekoladę

Dorayaki

Kanapki

I inne

Planujemy również tworzyć ankiety dotyczące naszego menu, dzięki czemu sami będziecie mogli wybrać część słodkości, których będziecie mieli okazję skosztować! Oprócz tego po pewnym czasie pojawią się u nas katalogi oraz mangi i nowelki zachęcające do zainteresowania się kulturą Japonii jak i jej popkulturą

Obsługa: W naszej kawiarni będziecie mieli dwie możliwości obsługi:Pierwsza - Jeśli się śpieszycie do szkoły/pracy możecie bez problemu zamówić swoją ulubioną kawę, czy kanapkę i po chwili wyjść. Druga - Jeżeli przychodzicie by miło spędzić czas ze znajomymi, czy też samemu, będziecie mogli bez problemu zająć dowolny stolik, aby po chwili zostać obsłużeni przez kelnerki-pokojówki.

Wiemy, że jest to wielki projekt, dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, ponieważ każda złotówka ma znaczenie i razem pozwoli nam na stworzenie czegoś wielkiego! Zdajemy sobie również sprawę, że nie każdy może być przekonany do tego typu rozwiązań, ale może warto czegoś spróbować zanim zdecydujecie się to przekreślić? Dla wszystkich którzy zdecydują się dać nam szanse - składamy serdeczne podziękowania! Jesteśmy pewni, że jeśli nasz projekt się powiedzie będziemy mogli się wam odwdzięczyć za waszą inicjatywę!

Zdajemy sobie sprawę, że chcielibyście wiedzieć na co przeznaczone będą wpłacone przez was pieniądze, dlatego też wypiszemy część naszych wydatków. Oto one:Sprzęt do podawania napojów - Sokowirówka, ekspres do kawy, czekoladziarka, blender itp. Wyposażenie kuchni - lodówka, blaty, szafki, piekarniki, blachy, chłodziarki, zmywarka, zastawy kuchenne itp. + ewentualny remont, jeśli będzie wymagany Całkowity remont sali oraz wyposażenie jej - stoliki, fotele, krzesła, bar, panele - generalnie wszystko co związane z wyglądem i funkcjonalnością, jest to ważne jeśli chcemy stworzyć wyjątkowy klimatJedna z droższych rzeczy - koszt ekipy remontowej - Usługa architekta wnętrz - Stworzenie unikalnych strojów dla naszej obsługi - Koszty towaru niezbędnego do produkcji naszego menu - Toalety - Szatnie dla pracowników - Oraz wiele innych

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie zbiórki - Śmiało pytajcie, udzielimy wam wszystkich niezbędnych odpowiedzi

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 7

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Patronat
Parę dni przed otwarciem otrzymacie specjalnie zaproszenie tylko dla was, będziecie mogli spróbować naszych produktów, podzielić się waszymi sugestiam...
2000 zł
Zakończona

Wpłaty 9

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
8,99 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze 6

 
2500 znaków