id: 2arpc8

Na Biznes - praca marzeń

Na Biznes - praca marzeń

16 zł 
z 10 000 zł
0%
zakończona 07.01.2020r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć

Mam na imie Robert i obecnie studiuje budownictwo we Wrocławiu. Od 4 lat interesuje się inwestowaniem na giełdzie Forex. Przez te kilka lat nauczyłem się wiele na ten temat. Poznałem miedzy innym techniki analizy wykresów oraz jak posługiwać się wskaźnikami takimi jak: geometria Fibonacciego, linie Ichimoku Kinko Hyo, analizy graficznej, fale Eliota i wiele innych. Brałem również udział w profesjonalnym szkoleniu, na którym pogłębiłem wiedze na temat wyżej wymienionych wskaźników oraz poznałem zasady zarządzania kapitałem. W wolnych chwilach czytam również książki na temat inwestowania takie jak np: "W transie inwestowania" - Mark Douglas, z których dowiedziałem się z jakimi problemami mentalnymi borykają się traderzy.

w3158ef7c40206e1.jpeg

Niestety utarło się wiele stereotypów, które mówią o tym aby omijać giełde szerokim łukiem. Stało się tak głównie przez to iż wiele osób inwestuje nie mając o tym pojęcia. Myśle że rzetelna wiedza oraz zdrowe podejście do tematu to klucz do sukcesu. Mam wielkie marzenia, które chciał bym zrealizować ale niestety bez pieniędzy oraz czasu nie będe w stanie ich wszystkich spełnić, dlatego też nie prosze o tą przysłowiową jedną rybe tylko o wędke a złowie tyle że jeszcze inni się najedzą.

qe621efe532b24de.jpeg

Wiedze już mam, chęci oraz motywacje też. Niestety brakuje kapitału początkowego, dlatego proszę o wpłate i z góry dziękuje. Mam nadzieje że w końcu chwycę tego byka za rogi i przeżyje życie bez ograniczeń.


Pozdrawiam

Robert K.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

877 664 zrzutki

i zebrali

805 842 084 zł

A ty na co dziś zbierasz?