id: 2b5eru

ANIA Z ZIELONEJ KANAPY

ANIA Z ZIELONEJ KANAPY

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
22 950 zł
z 20 000
114%
zakończona
10.03.2020r
274
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 014 887 zrzutek i zebrali 1 061 517 424 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ANIA Z ZIELONEJ KANAPY 

Ania ma dopiero 39 lat ale delikatna uroda nadaje jej dziewczęcej gracji.

Krótkie czarne włosy, piękny uśmiech i smukła sylwetka jeszcze bardziej nadają delikatnego wydźwięku.

Jest piękna,zgodna z samą sobą ,z niesamowitą harmonią wewnętrzną . To jej piękno bije od środka i nie da się go zmierzyć, wystylizować ono płynie z głębi i zaraża wszystkich wokół. Nigdy nie narzeka, wrażliwa, tolerancyjna, każdemu rozdaje swoje ciepło.I pomyśleć że nie urodziła się w barwach szczęścia i beztroski...

Jej dzieciństwo to czas szpitali i walki na oddziałach onkologii. Chłoniak zabrał najlepsze lata kiedy zamiast lalek , zabaw z koleżankami były kroplówki,chemia i strzykawki. Zamiast uśmiechniętych rodziców widziała ból i łzy w ich oczach. 

Ania nigdy nie płacze może tylko wtedy gdy zmarł Tata który bardzo w nią wierzył, w swoją dzielną Anie i wzrusza kiedy mówi o swoich przyjaciołach bo to oni są przy niej ZAWSZE.

Podziwiają ją kiedy mimo ubocznych skutków leczenia i przykrych następstw- epilepsji i innych małymi kroczkami idzie do przodu. Prawo jazdy , kredyt na mieszkanie i własne auto ...jej mały świat o który walczyła z całych sił. Tylko czasem jest tak że mimo wspaniałej formy, nadprzyrodzonej siły i niewiarygodnej chęci zwycięstwa musi jeszcze raz wejść na ring. Tym razem walka nie ze znanym przeciwnikiem chłoniak tym razem nowy który pokonał wielu przez nokaut -rak wątroby.

Rok 2019 zakończył się pomyślnie remont w mieszkaniu i nowe meble ale 2020 miał być lepszy ...przyniósł jednak tornado i zniszczył wszystko co dobre,plany,nadzieje ... podciął skrzydła i zabrał sen z powiek. 

Ciosy silne raz po raz wysypka , ból brzucha i wizyta na SOR ...potem ONKOLOGIA krew i diagnoza która miażdży poukładany świat. Chciała usnąć i po przebudzeniu zobaczyć że wszystko co złe pójdzie w niepamięć. Otworzyć drzwi do szczęścia zwanego spokój ale te drzwi były tylko w jedną stronę do hospicjum. 

Kiedy usłyszała - 3 miesiące życia nie wpadła w panikę , jej skromność wypowiedziała tylko : „Chciałabym się nacieszyć nowymi meblami”

I ta piękna zielona kanapa ...

na której leży przy kroplówce przyczepionej do nowej lampki ...

Przecież zielony to kolor nadziei. 

Ten obraz to symbol wszystkich przyjaciół którzy chcą pomóc i szukać dróg być może jeszcze nie poznanych , dla medycyny niedostępnych ale dla przyjaciół Ani to WSPÓLNA DROGA NADZIEI.

Proszę pomóżcie każdą kwotą tą drobną przeznaczoną na kawę jak i większą która pomoże stworzyć warunki do otworzenia wszystkich dróg dla Ani

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 274

CV
CarmenVincent
500 zł
MU
Malgorzata Ulanska
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
BM
Barbara Michoń
500 zł
KP
Katarzyna Potocka -skowron
500 zł
MK
mkotlarska
500 zł
PT
Paweł Tomaszkiewicz
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AN
andrzej.stapor
500 zł
JR
JOANNA RUSZNICA
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków